Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Co jest najważniejsze w zwiąku?To, że udało Ci się poznać, poderwać a następnie wejść w związek z dziewczyną, to wcale nie koniec Twojej drogi. To, że jesteś w związku wcale nie oznacza, że możesz już spocząć na laurach i cieszyć się towarzystwem swojej wybranki serca po kres swych dni. Tak naprawdę utrzymanie dobrych relacji ze swoją partnerką wymaga wiele zaangażowania z Twojej strony. Warto więc może zadać sobie pytanie – Co jest najważniejsze w związku?

 

Co jest najważniejsze w związku?

 

 

Co jest najwazniejsze w zwiazku

 

 

Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że tak naprawdę za początek związku można dopiero uznać to, że wspólnie ze swoją partnerką uprawialiście seks. Dzieje się tak dlatego, ponieważ fizyczność jest równie ważna w waszych relacjach jak więź emocjonalna, którą ze sobą tworzycie. Poza tym podczas seksu w Twoim organizmie uwalniają się hormony i substancje chemiczne, które sprawiają, że zaczynasz odczuwać miłość względem swojej partnerki. Jest to naukowo udowodnione i jeśli tylko chcesz, to możesz znaleźć odpowiednie artykuły o tym w Internecie.

Związek to jednak nie tylko fizyczność, ale także więź, która jest równie ważna jak wasza bliskość fizyczna. Nie da się uniknąć sytuacji kryzysowych w waszej relacji, ale można zdecydowanie ograniczyć ich ilość, abyście mogli cieszyć się wzajemnym towarzystwem jak najdłużej bez kłótni i zakupu nowych talerzy w każdy weekend. Wystarczy tylko zwracać uwagę na kilka istotnych kwestii.

1. Zaufanie

Zaufanie to podstawa i fundament każdego udanego związku. Oznacza to nie mniej, nie więcej jak to, że w zdrowych relacjach pomiędzy kobietą, a mężczyzną nie ma miejsca na zazdrość. Dlaczego? Ponieważ nie prowadzi ona nigdy do niczego dobrego. Każde z was potrzebuje kontaktu z innymi ludźmi i zabranianie tego ze strachu przed zdradą jest co najmniej dziecinne.

Jeśli Twoja partnerka będzie chciała Cię zdradzić to i tak to zrobi, a trzymanie jej w złotej klatce wcale temu nie zapobiegnie. Poza tym zastanów się jak Ty byś się czuł gdyby ktoś co chwilę oskarżał Cię o rzeczy, których nie zrobiłeś?

Chcesz wiedzieć więcej o związkach? Przeczytaj Księgę związków, podrywu i seksu dla mężczyzn!

2. Seks

 

Co jest najwazniejsze w zwiazku

 

Jak już wcześniej wspomniałem seks jest bardzo ważnym elementem udanego związku. To zrozumiałe, że odbywanie stosunku cały czas z ta samą partnerką może się po jakimś czasie znudzić dlatego bardzo ważne jest żebyście starali się jak najwięcej eksperymentować w sypialni.

Uprawienie seksu w sypialni, w pozycji misjonarskiej i to przy zgaszonym świetle nawet najbardziej zagorzałemu erotomanowi się w końcu znudzi. Naprawdę w dzisiejszych czasach jest masa ciekawych książek i poradników, które pomogą Ci dodać pikanterii, a przede wszystkim odświeżyć wasze życie seksualne. Nie bój się probować.

3. Rozmowa

 

Co jest najwazniejsze w zwiazku

 
Dialog pomiędzy wami jest naprawdę rzeczą niezmiernie istotną. W naszym społeczeństwie ludzie mało ze sobą rozmawiają. Nie chodzi mi o standardowe pytania – „Co u Ciebie”, „Jak Ci minął dzień” albo „Wyniosłeś dzisiaj śmieci?”

Chodzi mi o poruszanie tematów dla was ważnych – jakie macie zasady i wartości w życiu, jakie są wasze marzenia, dlaczego pewnych rzeczy nie lubicie i oczekujecie w tej kwestii zrozumienia, albo co równie ważne – jakie rzeczy w łóżku sprawiają wam największą przyjemność.

Ludzie nie rozmawiają ze sobą na takie tematy przez co potem tak naprawdę bardzo niewiele wiedzą na swój temat i później przez to dochodzi do wielu sprzeczek i nieporozumień, których można by było bardzo  łatwo uniknąć.

Oczywiście to tylko kilka najpotrzebniejszych informacji, ponieważ o rzeczach istotnych w związkach pisane są całe poradniki, ale na sam początek wystarczające. Zaglądnij czasem na naszą stronę, może napiszę kolejny artykuł o związkach…

Chcesz wiedzieć więcej o związkach? Przeczytaj Księgę związków, podrywu i seksu dla mężczyzn!

Komentarze   

0 # marek81 2013-08-08 16:46
moja byla zona po slubie choc ciezko pracowalem nie garnela sie do sexu ani do gotowania, wiec ciezko sie z nia rozmawialo kiedy nie wykazywala zadnego zainteresowania ani wsparcia (pomimo rozmow na ten temat)- stad od sexu lawinowo inne rzeczy przestaly funkcjonowac, szczesliwie znalazlem inna "bardziej zyciowa" kobiete, i obecnie jestem bardzo szczesliwy od 6lat, a moja poprzednia zona choc to smutne jest sama i nie wiem czy kogos taka kobieta zainteresuje na dluzsza mete..mnie oszukala ale czy innego tez oszuka...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Pączek 2013-08-20 14:00
Punkt dla ciebie kolego ze sie uwolniłeś od takiej kobiety. Życie jest tylko jedno więc trzeba spełniać swoje marzenia a nie wpadać w bagno!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin