Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Jak zrazić do siebie bylaStało się. Byliście razem przez jakiś czas, ale jakoś tak się stało, że już nie jesteście. Tak naprawdę to chyba nie była Twoja wina, a przynajmniej masz taką nadzieję. Przecież wszystko robiłeś dobrze – starałeś się być najlepszym partnerem pod słońcem, a tu takie zaskoczenie! Chcesz do niej wrócić i zaczynasz robić różne rzeczy. Niektóre z nich można z pewnością zakwalifikować do kategorii: Jak zrazić do siebie byłą?


Jak odzyskać dziewczynę lub jak zrazić do siebie byłą?

 

 

Jak zrazic do siebie byla

 

 


Jedyne co Ci pozostało po Twojej byłej już dziewczynie to masa związanych z nią wspomnień i mokra od łez poduszka (o czym oczywiście nikomu nie mówisz – w końcu jesteś mężczyzną, a mężczyźni nie płaczą… NIGDY).  Jedzenie nie smakuje tak dobrze jak kiedyś, słońce nie świeci tak już tak jasno, codzienne przyjemności nie są już takie przyjemne… tak naprawdę jedyne o czym myślisz to - jak odzyskac dziewczyne?


Oczywiście znasz moje zdanie – nie ma czegoś takiego jak „jedna jedyna” i z pewnością gdzieś tam niedaleko czeka na Ciebie jeszcze co najmniej tuzin kobiet, które gdybyś tylko bliżej poznał, to również z wielką ochotą nazwałbyś tym mianem. Rozumiem jednak czym są uczucia i wiem jak trudno jest pogodzić się z porażką na polu relacji damsko- męskich. W końcu sam tez to kiedyś przeżyłem.

Naucz się otwartości i swobody w relacjach damsko- męskich! Już dzisiaj zapisz się na Szkolenie Weekendowe!


Jeśli naprawdę chcesz wrócić do swojej dziewczyny, to postaraj się stosować jedną podstawową zasadę, którą powinni się kierować nasi politycy (a niestety tego nie robią…) – przede wszystkim nie szkodzić!


1. Ona jest dla mnie całym światem.

 

Jak zrazic do siebie byla

 
Jeśli będziesz pokazywał swojej byłej partnerce, że była dla Ciebie wszystkim i nie możesz bez niej żyć, to równie dobrze możesz nie robić nic. Kobieta chce z Tobą być m.in. dlatego, że fascynuje ją i przyciąga Twoje niesamowite życie. Twoje hobby, zainteresowania, marzenia, sposób spędzania wolnego czasu i przede wszystkim to jak o tym mówisz i jak to opisujesz.


Kiedy jednak jedyne o czym możesz mówić to ona i nic poza nią się nie liczy, to co w takim razie jest takiego fascynującego w Twoim życiu? Co sprawi, że ona będzie chciała na powrót być jego częścią? Ogarnij się! Zacznij kierować swoim  życiem. Pokaż jej, że posiadasz w swoim życiu drzwi Narnii, które z chęcią jej pokażesz jeśli tylko będzie chciała na powrót stać się częścią Twojego życia.


2. Boże jak ja ją kocham!


Myślałeś całe dnie o tym jak odzyskac dziewczyne? Wymyśliłeś plan idealny! Spotkasz się z nią i powiesz jej, że zrozumiałeś swój błąd, że to się już nie powtórzy, że się zmienisz, że od teraz wszystko już będzie dobrze, że staniesz się innym człowiekiem… Niech tylko da Ci jeszcze jedną szansę. Oczywiście do tego wszystkiego dodasz jak bardzo ją kochasz, jak bardzo Ci na niej zależy i jak bardzo nie możesz żyć bez niej… Ona na pewno to zrozumie.. Wróci do Ciebie i będziecie odtąd żyli długo i szczęśliwie.


Nie udało się… Teraz jest jeszcze gorzej… Dlaczego? Ano dlatego, że jak to powiedział kiedyś jeden człowiek – „czyny nie słowa”! Puste obietnice donikąd Cię nie zaprowadzą. Chcesz jej pokazać, że jesteś innym człowiekiem, że się zmieniłeś itp. To to zrób, a nie opowiadaj o tym!


Pokaż jej, że zrozumiałeś swoje błędy i że podchodzisz teraz do wielu spraw inaczej niż kiedyś.

Naucz się otwartości i swobody w relacjach damsko- męskich! Już dzisiaj zapisz się na Szkolenie Weekendowe!


3. Co to za frajer?

 

Jak zrazic do siebie byla


To niemożliwe! Zaczęła się z kimś spotykać, wymieniać wiadomości… uśmiecha się kiedy o nim wspomina. Przecież na pierwszy rzut oka ten gość jest gorszy ode mnie, a jednak wybiera jego, a nie mnie… Muszę jej powiedzieć żeby się opamiętała!


Błąd! Nie jesteście już razem i Twoja była dziewczyna ma pełne prawo do tego żeby spotykać się z innymi mężczyznami. Pokazując jej, że jesteś o nich zazdrosny strzelasz sobie w kolano i pokazujesz jej, że dobrze zrobiła rozstając się z Tobą. Żadna kobieta nie lubi zaborczych i nadmiernie zazdrosnych mężczyzn.


Skup się na niej, a nie na nim. On tak naprawdę nie ma znaczenia i jeśli wszystko dobrze będziesz robił to zniknie z jej życia jeszcze szybciej niż się w nim pojawił. Traktuj go jak powietrze.


No dobrze, ale co w takim razie zrobić żeby do mnie wróciła, jak odzyskac dziewczyne? Może kiedyś Ci o tym opowiem…


Autor: Jan Gajos

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin