Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Nie mogę bez niej żyćNareszcie ją poznałeś! Swoja królewnę ze snów, wymarzoną księżniczkę, dziewczynę o której zawsze marzyłeś… Krótko mówiąc tą jedyną! Wiesz, że nie darowałbyś sobie gdybyś coś zepsuł pomiędzy wami i zaczynasz się starać tak bardzo, że w pewnym momencie zaczynasz dostrzegać, że ona jakby Ci ucieka... a Ty w tym momencie myślisz sobie – „Nie mogę bez niej żyć!”


Nie mogę bez niej żyć!

Nie moge bez niej zyc


Każdy z nas w końcu na jakimś etapie swojego życia dochodzi do takiego momentu, że poznaje w jakichś okolicznościach dziewczynę, która robi na nim takie wrażenie, że nie może myśleć o niczym i nikim innym. Każda sekunda bez niej wydaje się wiecznością, a każde połączenie telefoniczne, którego nie odbierze niemalże wyrokiem śmierci.


Chcesz żeby wszystko było idealnie, praktycznie jak w bajce i dokładasz wszelkich starań, aby ona również postrzegała Cię jako swojego jednego jedynego księcia z bajki. Okazuje się jednak, że po jakimś czasie wcale nie jest tak różowo, a może nawet całkiem czarno. Wasz kontakt ze sobą coraz bardziej słabnie, czujesz jak wymyka Ci się z rąk, a może nawet, w najgorszym z możliwych przypadków, informuje Cię, że zaczęła się  z kimś spotykać i że chyba to będzie coś poważnego.


W takim momencie niemal słyszysz wielki huk, który towarzyszy zawalaniu się Twojego tak wspaniałego wydawałoby się świata. Jak to się stało? Dlaczego? Przecież tak bardzo się starałeś! Miliony pytań kłębią się w Twojej głowie nie dając Ci jeść i spać… Masz nadzieję, chcesz mieć nadzieję, że wszystko da się uratować, przecież jednego jesteś pewien w stu procentach i bardzo często powtarzasz to sobie leżąc samotnie w łóżku – „Nie mogę bez niej żyć!”


Powiem Ci, pomogę zrozumieć i być może dzięki temu będziesz miał jeszcze szansę wszystko naprawić.

Naucz się otwartości i swobody w relacjach damsko- męskich! Już dzisiaj zapisz się na Szkolenie Weekendowe!


1. Ona wcale nie jest taka wyjątkowa.

 

Nie moge bez niej zyc


Pomimo, że wydaje Ci się, że ta dziewczyna jest wyjątkowa i niepowtarzalna, to jednak w oczach innych ludzi może się okazać przeciętna i całkowicie normalna. Oznacza to jedną bardzo ważną rzecz – zasady, które generalnie odnoszą się do związków i relacji damsko- męskich również działają w jej przypadku.


Wiem, że może wydawać Ci się, że tak nie jest, że ona jest wyjątkowa i ponad tym wszystkim, i że w jej przypadku to wszystko nie obowiązuje, ale im szybciej uświadomisz sobie, że jednak to czego nauczamy odnosi się również do niej, tym szybciej będziesz miał szansę odnieść sukces w relacjach z nią i kto wie… może w końcu zamieszkać na dobre w jej sercu i umyśle tak jak ona mieszka w Twoim.


2. Człowiek na posyłki.


Chcesz być dla niej. Chcesz żeby wiedziała, że może na Ciebie liczyć. Chcesz żeby czuła, że może na Tobie zawsze polegać… i dlatego jesteś na każdej jej zawołanie.


Błąd.


Jeśli za każdym razem jak zadzwoni, to Ty przyjeżdżasz, to zaczyna czuć, że już Cię ma, wcale nie musi się o Ciebie starać i tak naprawdę to nie ma sensu wchodzić z Tobą w związek. Pamiętaj, że ludzie nigdy nie szanują tego co im przychodzi w życiu z niesamowitą łatwością.


Naprawdę nie musisz jej odbierać z klubu za każdym razem jak dzwoni do Ciebie o trzeciej w nocy, nie musisz wozić ją 30 km w jedną stronę na zajęcia z baletu dwa razy w tygodniu pomimo, że nie wiesz nawet jaki smak ma jej pocałunek, nie musisz słuchać godzinami jak wyżala się na temat swojego byłego chłopaka i tego jak jej było z nim źle (wiedząc w głębi duszy, że oddałbyś wszystko żeby móc być na jego miejscu). Naprawdę nie musisz.

Naucz się otwartości i swobody w relacjach damsko- męskich! Już dzisiaj zapisz się na Szkolenie Weekendowe!


3. Dzień bez spotkania z nią, to dzień stracony

Nie moge bez niej zyc


Każdy potrzebuje czasem trochę przestrzeni i czasu wyłącznie dla siebie. Starając się spotykać ze swoją „jedną jedyną” codziennie wcale nie sprawiasz, że ona będzie chciała bardziej z Tobą być.


Wręcz przeciwnie. W pewnym momencie może poczuć się przytłoczona Twoją obecnością i wręcz zacząć szukać wymówek, aby dzisiaj się z Tobą nie spotkać. Oczywiście jeśli w jakiś dzień jej nie widzisz, to nosi Cię po całym mieszkaniu i nie możesz się na niczym skupić. Ja to doskonale rozumiem drogi przyjacielu, ale pamiętaj – nadmiar nigdy nie prowadzi do dobrych rzeczy.


Pokaż jej, że masz fascynujące życie, które zajmuje Ci trochę czasu przez co nie zawsze masz czas się z nią spotkać. Uwierz mi – jej to się będzie podobało. I to bardzo.


Na dziś wystarczy… Chcesz więcej rad, to napisz to w komentarzach, a  może kiedyś napiszę dalszą część artykułu, a tymczasem wybieram się na miasto spotkać się ze swoją jedną jedyną dziewczyną.

Autor: Jan Gajos

Komentarze   

+2 # Siobhan 2012-08-09 18:51
A moze by tak artykul o tym, jak przejsc od przyjazni do zwiazku? Ogolnie znana jest metoda zeby urwac kontakt, a potem wrocic jako facet. Ja niestety nie mam mozliwosci urwania kontaktu, gdyz mamy mase wspolnych znajomych, i to dosyc bliskich.
Pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # mariusz12 2013-01-23 23:32
A jeśli się nie widzi swoją wymarzoną więcej niż 3 dni to co wtedy ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin