Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Magnetyzm osobistyBez względu na swój wiek, wzrost, wygląd zewnętrzny i inne cechy możesz posiąść MAGNETYZM OSOBISTY, by w pozytywny sposób przyciągać do siebie każdego człowieka, który znajdzie się w zasięgu twego działania. Istnieje wielka różnica między atrakcyjnością fizyczną człowieka (odmienną u każdego, bo każdy ma inny wygląd zewnętrzny) a atrakcyjnością magnetyczną, która jest zwykłą umiejętnością. Umiejętność tę może zdobyć dosłownie każdy człowiek.


 MAGNETYZM OSOBISTY  –  SIŁA PRZYCIĄGANIA

 

Magnetyzm Osobisty


Nie ma tutaj znaczenia wiek ani wygląd zewnętrzny. Spotykamy wszak wielu ludzi o magnetycznej osobowości, choć ich wygląd zewnętrzny nie gwarantowałby im najodleglejszych miejsc w konkursach piękności. Magnetyzm osobisty-człowiek tworzy wewnątrz siebie. Potem wzmacnia go, aż do osiągnięcia „ciepła osobistego” . To wewnętrzne ciepło niejako automatycznie przenosi się na zewnątrz, dając  wrażenie owiania  „ciepłem zewnętrznym”. To właśnie ono przyciąga innych ludzi


 1. Potęga wzroku


Oczy mają olbrzymie znaczenie w uzewnętrznianiu magnetyzmu osobistego. Powiada się, że oczy  są oknami duszy. Poprzez oczy można wnikać w umysły innych ludzi. Możliwy jest także kierunek przeciwny-inni ludzie mogą zaglądać do twego  umysłu. Ponadto oczy są najlepszym kanałem przekazywania własnego magnetyzmu osobistego innym ludziom lub grupom ludzi. Właśnie kontakt wzrokowy pozwala na przepływ magnetyzmu od Ciebie do innych i innych do Ciebie.


Kontakt wzrokowy nawiązuje się patrząc bezpośrednio i głęboko w oczy drugiego człowieka. To nie jest trudne, wymaga tylko trochę ćwiczeń i świadomego wykorzystywania posiadanych umiejętności. Zatem chodzi o to, by patrzeć prosto w oczy drugiego człowieka nie gapić się, nie przyglądać leniwie, ale patrzeć prosto i głęboko w oczy swego rozmówcy. Dobre rezultaty dają ćwiczenia przed lustrem.

        
Promieniując magnetyzmem osobistym na całe grupy musisz patrzeć prosto i głęboko w ich oczy.  Nie przemawiaj do całej grupy, mów bezpośrednio i osobiście do poszczególnych ludzi  patrz prosto i głęboko w oczy pojedynczych osób. Stąd wniosek że nie można odczytywać przemówienia z kartki bo traci się kontakt wzrokowy.

Chcesz nabrać pewności siebie? Już dzisiaj zamów nasze szkolenie na DVD - Perfect Dating Głęboka Pewność Siebie!


       2. Wzory do naśladowania

 

 

Magnetyzm Osobisty

 

 


Przyjrzyj się uważnie aktorom, różnym ważnym osobom i ludziom reklamy. Nie zwracaj uwagi na ich słowa, lecz na to jak patrzą. Obserwacje te pomogą Ci szybko uchwycić sens magnetyzmu. Ucz się od najlepszych czyli od ludzi którzy przyciągają miliony osób przed widownie, miliony dolarów na konta, na tym bowiem polega działanie magnetyzmu osobistego.


     3. Ukryta magia


Magnetyzm osobisty to również zaspokajanie podświadomych potrzeb innych ludzi i jeśli będziesz  postępował zgodnie z tą myślą, staniesz się dla nich kimś pociągającym i interesującym. O tej zależności wie naprawdę niewielu ludzi. Oto potrzeby które można zaspokoić  w bardzo łatwy sposób:


    4. Aprobata


Aprobata, każdy człowiek z wyjątkiem (aroganckich ekscentryków) oczekuje aprobaty. Zatem jak najczęściej i na wszystkie możliwe sposoby szczerze i entuzjastycznie wyrażaj aprobatę wobec innych ludzi. Nie czekaj, aż Cię o to poproszą. Sam okazuj aprobatę dla ich rzeczy, osiągnięć, wyglądu itp.


    5. Podziw

 

 

Magnetyzm Osobisty

 

 


Podziw, w każdym człowieku można znaleźć coś, co można szczerze podziwiać, więc znajdź to i okaż swój podziw. Podziwiaj nie tylko ludzi, lecz również ich rodzinny, domy,  samochody, stroje, słowem wszystko, co można podziwiać. Gdy opanujesz tę sztukę, gdy będziesz to robił szczerze , nigdy nie zabraknie CI przyjaciół,  ludzie bowiem potrzebują, by podnosić ich na DUCHU!.

    6. Docenianie


Docenianie, oznacza zarówno wyrażanie wdzięczności, jak świadomość wartości drugiego człowieka. Zatem  nie zaniedbuj żadnego z tych elementów, ponieważ ludzie obsypują łaskami tych, którzy okazują im najwięcej wdzięczności, i szukają towarzystwa tych, którzy ich najbardziej cenią.

Chcesz nabrać pewności siebie? Już dzisiaj zamów nasze szkolenie na DVD - Perfect Dating Głęboka Pewność Siebie!


    7. Uwaga


Uwaga, ludzie gotowi są zrobić niemal wszystko, by zwrócić na siebie uwagę innych. Przykłady spotykamy w codziennych wiadomościach: marsze, demonstracyjne, bunty, dziwaczne stroje (albo ich brak). Tak oto mamy do czynienia z różnego rodzaju ekscentrycznymi działaniami, włącznie z różnymi tragediami. Możesz wiele zyskać zwracając na ludzi uwagę, jakiej potrzebują lub na jaką  ich zdaniem zasługują. Siła magnetyzmu osobistego rośnie proporcjonalnie do chęci i umiejętności okazywania szczerej, pełnej zainteresowania uwagi dla ludzi, ich idei, osiągnięć i wszystkiego co jest dla nich ważne. 


         8. Ważność

 

 

Magnetyzm Osobisty

 

 


Ważność, żeby stać się źródłem zaspokojenia tej potrzeby, sam przy każdej nadarzającej się okazji mów otwarcie i szczerze o tym, że drugi człowiek jest pod jakimś względem ważny.

Ludzie, którzy posiadają wewnętrzny magnetyzm mają łatwiej w życiu, inni lepiej ich traktują, szybciej wybaczają potknięcia, i chcą być bliżej nich tak na stopie biznesowej jak i towarzyskiej. To udowodniona prawda. Urok i magnetyzm to nie tyle cechy wrodzone ile umiejętności, które możesz opanować a ten artykuł ma służyć Ci ku temu.

Autor: Mateusz Marcinkowski                       

Komentarze   

0 # adsad 2015-02-11 20:25
alert("No nieźle :D"); Super strona
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Grażyna 2016-06-10 08:11
Często za zaczynałam od siebie z pochwałami, uznaniem, kiedy mnie trzeba było go okazać otrzymywałam podłość. Powiedziałam dosyć, jak pożyczają ,tak oddają. Tak często bywa w najbliższym otoczeniu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin