Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Co się stało w łóżku, zostaje w lozku.Jako facet zapewne marzysz o kobiecie, która będzie w łóżku spełniać wszystkie Twoje wymagania. Pożądasz niewiasty, która będzie potrafiła odkryć Twoje wszelakie fantazje i dać Ci pełnię doznań. Chcesz spełniać się w łóżku i czerpać z seksu pełnymi garściami. Chcesz zaspokajać i być zaspokajany. Czym się kierować by osiągnąć jak najlepsze rezultaty ?

Jak poprawić swoje życie seksualne?

 

 

Co się stalo w lozku, zostaje w lozku.

 

 

1. No Stress

 
Najważniejszą sprawą jest Twoje podejście. Seks to mówiąc lapidarnie swoistego rodzaju „intymna gimnastyka”. Bardzo przyjemny wysiłek fizyczny. Tak jak różnimy się poczuciem smaku i podobają nam się inne rzeczy, tak samo jest w łóżku. Tego co lubisz Ty, nie muszę lubić ja. I na odwrót. Ważne jest to, abyś dokładnie wiedział, że seks sam w sobie nie jest jakimś wielkim osiągnięciem. Współżycie z dziewczyną nie jest równoznaczne z otrzymaniem Nobla z fizykii kwantowej.

O co mi chodzi: w łóżku nie ma miejsca na kompleksy. Nie ma miejsca na stres. Dwóch ludzi, między innymi po to „kocha się”, żeby się odstresować. Gdy będziesz zbyt bardzo zamartwiał się tym, jak wypadniesz, nie osiągniesz satysfakcji i zadowolenia. W końcu to tylko gimnastyka, pamiętasz ? Nie gloryfikujmy czynności, która towarzyszy miliardom ludziom od zarania dziejów. Podejdź do wszystkiego ze spokojem. Leżąc obok nagiej kobiety możesz być w 100% pewien, że jej się podobasz... No chyba że jest związana i zakneblowana, ale to już trochę inny temat.

Chcesz nabrać pewności siebie? Już dzisiaj zamów nasze szkolenie na DVD - Perfect Dating Głęboka Pewność Siebie!

2. Intymność

 

Co się stalo w lozku, zostaje w lozku.


By móc robić z kobietą wszystko to na co masz ochotę, oraz by ona robiła wszystko to na co masz ochotę, musicie ustanowić sobie jedną fajną zasadę: to co stało się w łóżku, zostaje w łóżku. Po co to ? No widzisz. Powiedzmy sobie, że dziewczyna zaspokaja Cię oralnie. Jesteś wniebowzięty. Jednak na drugi dzień zaczynasz sobie myśleć, że skoro tak postąpiła wczorajszej nocy, to już nie musisz jej okazywać takiego szacunku, jakim darzyłeś ją wcześniej.

W końcu, przepraszam za wyrażenie, ale obciągała Ci wczorajszej nocy. Po co ją wywyższać ? No jeśli zaczniesz postępować w ten sposób, to żadna kobieta nie będzie u Ciebie nocować więcej niż raz. Różne dziwne rzeczy, które mówicie sobie i robicie w łóżku nie mają prawa zaistnieć w „normalnym”, codziennym życiu. Możecie mówić do siebie w świński sposób, jednak jeśli nazwiesz ją w ten sposób przy znajomych możesz wiedzieć, że niedługo przyjdzie Ci przeprosić prawą dłoń. Rozumiesz o co chodzi ?

Chcesz nabrać pewności siebie? Już dzisiaj zamów nasze szkolenie na DVD - Perfect Dating Głęboka Pewność Siebie!

3. Dyskrecja

 

Co się stalo w lozku, zostaje w lozku.

 
Co jeszcze jest ważne ? Musimy pamiętać o dyskrecji. Doskonale wiem, że po seksie z wspaniałą dziewczyną odczuwasz bardzo silną potrzebę pochwalenia się kumplowi, najlepiej telefonicznie i natychmiast, ale wierz mi, że to nie jest dobry pomysł. Skup się na tym, jak byłeś szczęśliwy, a nie na tym, jak zazdrosny lub pełny podziwu będzie Twój koleżka. Przeżyłeś z tą kobietą coś wspaniałego, intymnego – doceń to. Ona niekoniecznie chce, być rozpowiadał o tym wszystkim dookoła. Spałeś z nią dlatego, że miałeś na to ochotę, czy po to, żeby całe osiedle mogło o tym wiedzieć ? Zastanów się.
 
Kobiety, podobnie jak mężczyźni bardzo kochają seks. Ważną rzeczą jest zapewnić podczas zbliżenia odpowiednią atmosferę. Kobieta, która czuje się przy Tobie bezpiecznie i która nie martwi się o to, co będzie jutro po tym ,jak z Tobą się prześpi będzie potrafiła docenić wszystko to, co dla niej robisz. Gdy będzie miała pewność, że jesteś facetem, a nie chłopcem będzie również w stanie pójść na całość. Co ciekawsze, sama opowie Ci, co lubi najbardziej, a wtedy każde z Was będzie w pełni zadowolone ze swojego życia seksualnego, a o to chyba w tym wszystkim chodzi.
 
Samych orgazmów,
 
Dawid Duda

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin