Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

kasaJesteś szefem rozwijającej się firmy, masz sylwetkę rodem z okładki Men's Health, kumple darzą Cię szacunkiem, przyzwoicie zarabiasz, modnie się ubierasz, masz sportowy samochód, a widzimy się na szkoleniu z uwodzenia. Dlaczego ?

Szukam dziewczyny - co przyciąga kobiety?

 

kasa

 

 
Uwierzyłeś w to, że nie to kim jesteś, a to co masz przyciągnie do Ciebie kobiety. Błąd. Jeśli nawet regularnie sypiasz z kobietami to i tak nie do końca jesteś zadowolony ze swojego życia towarzyskiego. Szukam dziewczyny - znasz tą myśl?

Czujesz, że oczekują czegoś w zamian, jak nie pracy, to prezentu, jak nie prezentu to wakacji i adoratora. Ty cały czas chcesz jednak, by kobiety szalały za Tobą, a nie za wszystkimi przedmiotami, które posiadasz.

Czym to jest spowodowane ? Mimo tego, że doskonale wiesz, że nie jesteś frajerem, jesteś w ten sposób traktowany przez płeć piękną. Jak to możliwe ?

Chcesz wiedzieć co ma znaczenie dla kobiet? Zamów już dzisiaj Księgę Związków Podrywu i Seksu dla Mężczyzn!

Spójrz w głąb siebie!

 

kasa

 
Wiesz gdzie tkwi odpowiedź ? Przyczynę nieszczęść znajdziesz w samym sobie. Robisz wszystko by mieć powodzenie u kobiet i nadal go nie masz. Poszedłeś zgubną drogą. Drogą, którą starannie zaplanowało wielu ludzi.

Zaczynając od producentów dóbr luksusowych na geniuszach i płotkach marketingu kończąc. Ktoś wmówił Ci, że bez pewnych rzeczy niemożliwe jest osiągnięcie sukcesu w relacjach damsko-męskich. Każdą porażkę tłumaczysz sobie w sposób – nie jestem dla niej wystarczająco bogaty, gdybym miał Porsche, albo bardziej widoczne skosy brzucha to by się udało.
 
Teraz przypomniało mi się moje liceum. Miałem jakieś 25 kg za dużo przy sobie każdego dnia i w każdym miejscu, budżet roczny nie przekraczał 5 tys zł, co musiało wystarczyć na papierosy i imprezy, a nawet z tym był problem. Wiesz jednak co Ci powiem ?

Miałem świetne relację ze wszystkimi koleżankami, wszystkie nowo poznane dziewczyny bardzo chętnie dzieliły się ze mną swoimi numerami telefonów, a ja każdego dnia byłem zadowolony ze swojego życia. Nigdy nie krążyła mi desperacko po głowie myśl - szukam dziewczyny. Dlaczego ?

Uwierz!

 
Uwierzyłem w człowieka, a nie w przedmioty. Postawiłem na własny rozwój, a nie na powiększanie portfela czy lansowanie się najmodniejszą parą jeansów. Kobiety potrafią docenić i wynagrodzić facetów, którzy znają swoją wartość nie mając nic i będąc odzianymi tak, jak ich Pan Bóg stworzył.

Wtedy okazuje się czy jesteś ALFA czy przedmioty są wszystkim co masz do zaoferowania. Pewny siebie facet, emanujący pozytywną energią i prawdziwą miłością do kobiet jest w stanie odnosić spektakularne sukcesy.

Chcesz wiedzieć co ma znaczenie dla kobiet? Zamów już dzisiaj Księgę Związków Podrywu i Seksu dla Mężczyzn!

Licz się ze sobą!

 

kasa

 

 
Co ciekawsze, będzie też w pełni zadowolony ze swojego życia towarzyskiego, wiedząc, że sam jest autorem swoich sukcesów.

 Każda porażka będzie dla niego nowym doświadczeniem, a nie motywacją do zarobienia kolejnej ilości pieniędzy na kolejny gadżet. Tylko gdy zrozumiesz, że chodzi o to, a nie o pieniądze, sylwetkę czy statuty będziesz mógł poczuć się szczęśliwy.

Tylko wtedy będziesz wiedział, że ktoś kocha Ciebie, a nie całą resztę, która ma odwalać robotę za Ciebie. Zainwestuj w to, co masz w sobie, a nie na sobie.

Autor: Dawid Duda

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin