Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak rozmawiać przez telefonTak jak obiecaliśmy wcześniej, nie napiszemy tylko jednego artykułu ale kilka w oparciu o prośby, które zawarliście w komentarzach do zapytania na naszej stronie. Dzisiaj odpowiemy na prośbę użytkownika o nicku „luki”, który prosi o porady odnośnie umawiania się z dziewczyną na randkę przez telefon. Zapraszamy do lektury!
 

Jak umówić się na randkę przez telefon? - Teksty na podryw

 

Jak umówić się na spotkanie przez telefon?

 
Udało się! Podszedłeś do niej, porozmawiałeś przez dłuższą chwilę i stało się! Masz jej numer w kontaktach swojego telefonu. Jesteś bardzo szczęśliwy, bo dziewczyna z którą rozmawiałeś naprawdę Ci się spodobała i masz szczerą nadzieję, że nie jest to ostatni raz kiedy się widzicie. Chcesz się z nią umówić na kolejne spotkanie, a w Twojej głowie pojawia się pytanie: „A jak to się robi… przez telefon?”
 
Nie jest to wcale takie trudne jakby się mogło z początku wydawać (zresztą tak jak całe relacje damsko – męskie), trzeba jednak pamiętać o kilku bardzo ważnych zasadach, które Ci przedstawię poniżej.
 

1.Lubisz pisać sms-y? 

 
Jeśli uwielbiasz pisać smsy, jesteś mistrzem emotikonek i przekazywania jak największej ilości treści w 160 znakach, znasz wszystkie teksty na podryw, to jeśli chcesz skutecznie umówić się z dziewczyną na randkę, to lepiej zapomnij, że taka forma komunikacji w ogóle istnieje.
 
Wiem, że pisanie jest wygodne, bo masz czas żeby przeanalizować to co napisać, odpisać i co ona napisała, ale uwierz mi  - w ten sposób jedynie będziesz miał silniejsze palce od pisania, z których będziesz miał okazję skorzystać podczas wielu samotnych wieczorów jakie będą Cię czekały w Twoim życiu….
 
Jedyne wiadomości jakie możesz pisać na początku znajomości to: „nie mogę teraz rozmawiać, oddzwonię”, „spóźnię się 5 minut”, „będę za chwilę” itp. Dlaczego? To już jest temat na osobny artykuł.
 
 

2.Cierpliwość nie zawsze jest cnotą.

 

Jak umówić się na spotkanie przez telefon?Internet aż roi się od coraz to mądrzejszych rad odnośnie tego ile powinieneś zaczekać z zadzwonieniem do dziewczyny od której otrzymałeś telefon – dzień, dwa, miesiąc? 
 
Prawda jest taka, że nie ma co czekać za długo – trzy dni to maksymalny okres czasu jaki powinien upłynąć od momentu kiedy otrzymasz numer, do momentu kiedy z niego skorzystasz. Nie ma też sensu dzwonić od razu – odczekaj chociaż kilka godzin zanim zadzwonisz.
 
Dlaczego? Ponieważ kiedy dziewczyna dawała Ci numer to kojarzyła Cię z pewnym stanem emocjonalnym, który wywołałeś w niej podczas rozmowy. Im dłużej czekasz tym bardziej ten stan emocjonalny zaczyna blaknąć w jej pamięci aż w końcu całkowicie zanika i dziewczyna nie będzie chętna do umówienia się z Tobą na randkę.
 
Podobnie zresztą jest w związkach z długim okresem rozłąki. Jeśli partnerzy nie widzieli się przez rok to bardzo często podczas spotkania jest trochę niezręcznie i patrzą na siebie prawie jak na obce osoby. Tylko, że przed tak długim rozstaniem zdążyło się wytworzyć o wiele więcej emocji pomiędzy nimi, to i wolniej one opadają.
 
Pamiętaj – dla kobiet emocje mają bardzo duże znaczenie!
 

3.Wykręciłem numer i co dalej?

 

Jak umówić się na spotkanie przez telefon?
 

 

Jak już do niej dzwonisz, to zawsze fajnie na początku jest odwołać się do najciekawszego tematu o którym rozmawialiście kiedy się z nią widziałeś. To od razu przypomni jej kim jesteś, a także stan emocjonalny, który w niej wywołałeś kiedy ze sobą rozmawialiście.
 
Zasady jakie obowiązują podczas rozmowy telefonicznej są dokładnie takie same jak podczas normalnej konwersacji „żywo”: negujemy, nie prawimy komplementów, nie prosimy się, nie mówimy na „pani” itd. Oczywiście po Twojej stronie leży zadanie „prowadzenia”, ale o tym chyba nie muszę Ci mówić, prawda? Pamiętaj, że wszystkie wyuczone teksty na podryw mogą wypaść z Twojej głowy zaraz po odebraniu przez nią słuchawki.
 
Celem pierwszej rozmowy telefonicznej powinno być umówienie spotkania i powinieneś o tym pamiętać – nie ma co prowadzić godzinny dysput aż do rozładowania baterii w telefonie.
 
Co do samego umówienia spotkania, to jest to bardzo proste, pamiętaj że to Ty prowadzisz rozmowę, więc to Ty proponujesz termin, np. „Ok, to w takim razie spotkajmy się w piątek wieczorem, albo w sobotę koło 13, który termin bardziej Ci pasuje?” – dajesz jej dwa terminy do wyboru. Dlaczego?
 
Widzisz różnicę pomiędzy „Czego się napijesz?”, a „Napijesz się kawy czy herbaty?”? W pierwszym przypadku osoba, której zostało zadane do pytanie zastanawia się czy w ogóle chce się czegoś  napić, natomiast w drugim już tylko nad tym, czy woli kawę czy herbatę.
 
Jeśli chcesz więcej szczegółowych rad, to napisz o tym w komentarzach, a tymczasem życzę Ci jak najbardziej owocnych rozmów telefonicznych.
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin