Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

perfect datingW dniu dzisiejszym zajmiemy się pytaniem użytkownika o nicku „Siob”, który chciałby się dowiedzieć jak powinien się zachowywać na początku związku. Czy początki związku bywają trudne? Czy trzeba trzymać się jakichś szczególnych zasad i uważać na niektóre rzeczy? Zapraszamy do lektury.
 

Jak rozkochać w sobie dziewcznę?

 

Początek związku

 
Nareszcie przychodzi taki moment, że po długim okresie starań, umawiania się na randki, a także ogromnej niepewności i stresu czy się uda, jesteście razem! Moje gratulacje, w końcu bycie w związku z drugą osobą, to naprawdę fantastyczna sprawa. Wymaga jednak trochę obeznania i przede wszystkim świadomości, że to wcale nie koniec Twojej drogi uwodzenia, a tak naprawdę jedynie jej początek…
 
Ale po kolei.
 

1.Czy to już?

 
Pierwsza ważna sprawa, to moment od którego możesz uznać, że jesteście w związku.  Mam nadzieję, że nie trzymają się Ciebie okołopodstawówkowe tendencje do pytania dziewczyny „Czy chcesz ze mną chodzić?”
 
No ale w takim razie kiedy można powiedzieć, że jesteście już razem w związku, jak rozkochać w sobie dziewcznę? Odpowiedź jest bardzo prosta – w momencie jak zaczniecie uprawiać ze sobą seks. Jest to podyktowane względami zdroworozsądkowymi, ale również przede wszystkim biologicznym. Pisałem już o tym szerzej w jednym z artykułów na naszej stronie, więc nie widzę sensu aby się w tej kwestii powtarzać po raz drugi.
 
  
2.Wstrzymaj wodze
 
 
Początek związku
 
Wiem, że początek związku to prawdziwa burza pozytywnych emocji i niejednokrotnie masz ochotę wykrzyczeć całemu światu jak Ci dobrze i jaki jesteś zakochany, ale nie rób tego.
 
 Tak naprawdę na początku związku możecie być na różnych etapach zaangażowania i jeśli zaczniesz od razu mówić jak bardzo kochasz swoją partnerkę i jaką świetlaną przyszłość widzisz przed wami, to możesz ją po prostu przestraszyć.
 
Dajcie sobie czas nawzajem żeby się lepiej poznać zanim zaczniesz deklarować na poważnie swoje uczucia. Sam dobrze pamiętam ile razy naprawdę fajna dziewczyna zraziła mnie do siebie tym, że już w drugim tygodniu znajomości zaczynała mi pisać i mówić jak bardzo mnie kocha i jaki jestem niepowtarzalny i w ogóle… praktycznie w ogóle mnie nie znając.
 

3.Pan Tu jest kapitanem, proszę pana

 
Urodziłeś się mężczyzną, co stawia Cię w pewnej konkretnej roli w Twoim związku – mianowicie to do Ciebie należy zadanie prowadzenia i wymyślenie jak rozkochać w sobie dziewcznę. Kobiety nie cierpią podejmowania decyzji i bardzo lubią zdecydowanych mężczyzn – jak w tańcu, kobiety nienawidzą prowadzić swoich partnerów.
 
Jeśli więc Ty będziesz czuł się dziwnie w danym związku i kobieta to dostrzeże, to ona też zacznie czuć się w nim po jakimś czasie dziwnie. Analogicznie jeśli ona na początku czuje się dziwnie, a Ty będziesz czuł się komfortowo i będziesz jej to okazywać na każdym kroku, to po niedługim czasie ona również zacznie się tak w nim czuć. Zrozumiałe?
 

4.Uśmiechnij się

 

Początek związku
 

 

Wasza relacja to nie fuzja dwóch firm wartych miliardy dolarów, więc nie ma co trzymać przesadnej powagi i brać wszystkiego śmiertelnie poważnie albo nawet (sic!) formalnie. Niech wasz związek będzie świetną zabawą i niesamowitą przygodą, a nie zbiorem wielkich planów i wzajemnych oczekiwań względem siebie. 
 
Nie musicie też spędzać ze sobą każdej wolnej chwili – chyba nie chcesz poczuć się przytłoczonym jej obecnością, albo co gorsza – nie chcesz żeby ona się tak poczuła.
Pamiętaj tylko o jednym – negi obowiązują przez cały okres waszej znajomości.
 
Jeśli chciałbyś wiedzieć więcej o tym jak rozkochać w sobie dziewcznę, to napisz o tym w komentarzach do tego artykułu, a tymczasem powodzenia!
 

Komentarze   

+1 # David6 2013-03-19 12:24
Ja jestem ciekaw tego artykułu. I ciekaw jestem, kiedy zamienić przyjaciółkę w dziewczynę. Kiedy już można zacząć z nią chodzić i jak to zrobić? To nie zawsze tak że ją przelecisz i już że sobą chodzicie. Przecież moi kumple zaczęli chodzić jeszcze przed stosunkiem. A nawet z dnia na dzień są razem niektórzy. Proszę o jasne wytłumaczenie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Krzysztof 2015-08-04 08:54
Nie wiem o co chodzi z zwrotem negi w zdaniu "Pamiętaj tylko o jednym – negi obowiązują przez cały okres waszej znajomości."
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin