Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak wziąć numer telefonuW dzisiejszym artykule skupimy się na prośbie użytkownika „Rafal”, który zastanawia się nad tym co zrobić, gdy dziewczyna pomimo tego, że wykazuje „oznaki zainteresowania”, nie chce dać swojego numeru telefonu. Czy jest jeszcze jakaś nadzieja, jakiś sposób żeby to zmienić? Zapraszamy do lektury!
.

Jak zdobyć numer telefonu?

 

Jak wziąc numer telefonu/

 
Kiedy rozmawiasz z nowopoznaną dziewczyną, to nadchodzi taki moment, że wiesz już czy chcesz się z nią spotkać po raz kolejny czy też ta jedna rozmowa jest w zupełności wystarczająca. Jeśli decydujesz się na pierwszy wariant, to oczywistym staje się, że potrzebujesz jakieś namiary do niej, aby umówić się na kolejne spotkanie, więc chcesz wziąć od niej numer telefonu… niestety odmawia. Co w takim wypadku zrobić? Czy oznacza to porażkę z Twojej strony? Niekoniecznie, ale musisz pamiętać o kilku rzeczach.
 

1.Po co Ci te oznaki zainteresowania?

 
Błędem popełnianym przez większość mężczyzn jest to, że nazbyt ufają Internetowi i zawartym na różnych stronach i forach treściom. Jest masa artykułów i postów opisująca przeróżne zachowania kobiet, która można uznać za swoiste oznaki zainteresowania Twoją osobą i „zielonym światłem” do działania. Oczywiście część z nich jest jak najbardziej prawdziwa, ale moja rada brzmi – zapomnij o tym.
 
Kiedy tak będziesz skupiał się na tym czy kobieta oblizuje wargi, zaczesuje włosy, czy też śmieje się z nieśmiesznego żartu, który przed chwilą opowiedziałeś to stracisz rzecz najważniejszą – skupienie na samym procesie rozmowy i poznawaniu dziewczyny, która Ci się podoba.
 
Jak już z pewnością wiesz z innych artykułów zamieszczonych na naszej stronie, kobiety dziesięciokrotnie lepiej odczytują mowę ciała niż mężczyźni (jest to naukowo udowodniony fakt), więc w takim razie sam odpowiedz sobie na pytanie – co reprezentujesz swoją mową ciała a także mimiką twarzy gdy bacznie śledzisz jej zachowanie i starasz się wyłapać najdrobniejszą oznakę zainteresowania z jej strony? Czy jesteś w takiej sytuacji atrakcyjnym i pewnym siebie mężczyzną w jej oczach?
 
Inna sprawa jest taka, że niektóre dziewczyny wiedzą o teorii „oznak zainteresowania” i będą Cię specjalnie podpuszczać żeby zobaczyć w jaki sposób się zachowasz.
 
 

2.Numer i nic innego?

 

Jak wziąc numer telefonu/Czasami może się zdarzyć tak, że dziewczyna nie będzie chciała Ci dać swojego numeru, ale zamiast tego zaproponuje Ci swój nr gadu gadu, maila lub facebooka… Czy to jest porażka i powód do smutku?
 
W żadnym wypadku! Musisz zrozumieć, że niektóre kobiety nie będą chciały Ci na początku dać swojego numeru z różnych przyczyn – może ostatni facet, któremu dała zasypywał ją potem dziwnymi wiadomościami o dziwnych porach i nie chciał przyjąć odmowy, może ktoś potem podyktował jej numer różnym firmom telemarketingowym, które oferowały jej kompletnie niepotrzebne nikomu produkty i usługi, może… może być sto różnych powodów dla którego nie daje swojego numeru telefonu.
 
Kontakt to kontakt. Możesz potem z nią chwilę powymieniać wiadomości i jeśli dziewczyna upewni się, że nie jesteś kolejnym szaleńcem albo erotomanem, to z pewnością dostaniesz od niej numer, zadzwonisz, umówisz się na spotkanie i kto wie co dalej.
 

3.Kiedy to zrobić?

 
No właśnie, ale kiedy tak naprawdę najlepiej jest wziąć numer telefonu od dziewczyny z którą rozmawiasz? 
 
Zdarza Ci się oglądać seriale w telewizji? Przyglądałeś się może kiedyś temu w którym momencie odcinek takiego serialu się kończy? Jeśli tak, to z pewnością zauważyłeś, że zazwyczaj dzieje się to w momencie najciekawszego zwrotu fabularnego. Dlaczego tak się dzieje? Ano właśnie dlatego żebyś nie mógł się doczekać tego co będzie za tydzień i z pewnością obejrzał kolejny odcinek.
 
Analogicznie jest w przypadku rozmowy z dziewczyną – numer bierzesz w najciekawszym momencie waszej rozmowy. Jaki to jest moment? Z pewnością będziesz wiedział. Ważne jest żebyś od razu po wzięciu numeru telefonu nie kończył dialogu, ponieważ dziewczyna uzna, że podszedłeś do niej tylko po to, aby zdobyć jej numer i później może nie być chętna do umówienia się na kolejne spotkanie. Pogadaj jeszcze chwilę – tak z dwie, trzy minuty. Chyba, że naprawdę Ci się spieszy, bo za chwilę masz autobus – ale wtedy będzie to widać po Twoim zachowaniu i będziesz w pełni usprawiedliwiony.
 
 

4.I tak nie dała.

 

Jak wziąc numer telefonu/

 
Jeśli zdarzy się tak, że chciałeś wziąć od dziewczyny numer telefonu, a ona Ci go nie dała, to nie panikuj, to wcale nie powód do załamki. Po prostu zrobiłeś to za wcześnie. Nie udało Ci się wytworzyć odpowiedniej więzi oraz fizyczności pomiędzy wami i nie ufa Ci jeszcze na tyle, żeby to zrobić.
 
Pamiętaj – to Ty prowadzisz konwersację, więc jeśli pokażesz jej, że nic się takiego nie stało i będziesz dalej prowadził rozmowę jak gdyby nigdy nic, to ona też tak to odbierze. Wróć do budowania więzi oraz fizyczności, a po dłuższej chwili znowu spróbuj wziąć od niej numer/kontakt – tym razem powinno się udać.
 
Jeśli masz jakieś pytania odnośnie tego artykułu to zapraszam do komentowania, a tymczasem życzę owocnego zbierania numerów fantastycznych randek!
 
Autor:
Jan Gajos
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin