Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

podrywacz "W jaki sposób trenować podrywanie w sytuacjach życiowych(nie związanych z treningiem) typu poderwanie dziewczyny z pracy, w drodze do pracy? Bez 3 rozgrzewających podejść(na włączenie w sobie stanu). Chodzi o naturalne podejście." - kolejny artykuł, kolejna odpowiedź na zadane przez was pytanie... Zapraszamy do lektury!
 

Uwodzenie kobiet - Jak stać się dobrym podrywaczem?

 

Pua
 
 
Drogi Staszku, z przyjemnością odpowiadamy na Twoje pytanie. Co ciekawsze, jesteśmy szczęśliwi, że ono w ogóle padło i że będziemy mieli okazję odpowiedzieć na nie tym, którzy mają podobne zmartwienia.
 
Zastanówmy się przez chwilę nad tym, o co nam właściwie w życiu chodzi. Czasami, omamieni tym, co jest kreowane i lansowane wokół nas zatracamy sens. Gdybyśmy chcieli pomyśleć nad Twoim pytaniem głębiej, dojdziemy do paradoksu w stylu: „jak nie naturalnie sprawić, żeby naturalnie podrywać ”. Nie ma to chyba sensu, czyż nie ?
 
Przechodząc jednak do rzeczy i do rozwiązania problemu mogę powiedzieć, że jest pewna tajemnica, która gwarantuje sukces w relacjach z kobietami. Jeden mały, drobny szczegół, który nie wymaga wyćwiczenia, a który pomaga diametralnie zmienić Twoją skuteczność w relacjach z płcią piękną. O dziwo nie jest to wzór zajmujący pół tablicy i znajomości co najmniej połowy pierwiastków chemicznych. 
 
 
Pua
 
Otóż pomyśl sobie tak, masz pewne marzenia, ale zamiast zacząć je spełniać zaczynasz nagle iść w przeciwną stronę. Tak jakbyś miał ochotę na pączka i sądził, że zaspokoisz pragnienie bigosem. Nieracjonalne, ale jednak tak robisz, czy to nie dziwne ?
 
Wiele szkół uwodzenia, a co gorsze trenerów relacji interpersonalnych promuje jednakowy model poznawania dziewczyny. Zazwyczaj wygląda to tak, że dowiadujesz się jak ona funkcjonuje, jakie mechanizmy obronne siedzą w jej podświadomości, jak je rozbrajać itd., itd. Mało kto jednak powie Ci jak zacząć spełniać swoje marzenia i żyć pełną piersią. Czyż nie o to przede wszystkim nam chodzi ? Czy wolisz jednak być swoim obrazem, który pokochają kobiety, a nie samym sobą ? 
 
 
Staszku, jeśli widzisz na ulicy piękną kobietę, która nieziemsko Cię pociąga i którą za wszelką cenę chcesz poznać, po prostu zrób to. Masz na to ochotę ? Tak ? To dlaczego myślisz o podejściach rozgrzewających ? Czy nie jest to swoistego rodzaju wymówka, która podświadomie przesyła Ci przekaz: „jestem na obcym terenie, tutaj sobie nie poradzę ?” 
 
By być pierwszoligowym uwodzicielem, co jest równoznaczne z byciem szczęśliwym mężczyznom ważne jest to, aby zawsze sięgać po to, na co masz ochotę. Nikt za Ciebie tego nie załatwi. Z wystarczająco silną wolą i zapałem uda Ci się to bez problemu. To miejsce jak każde inne miejsce i kobieta jak każda inna kobieta. 
 
 
Pua
 
 
To już sobie wyjaśniliśmy, ale pozostaje nam pytanie w jaki sposób sprawić by być skutecznym i naturalnym jednocześnie. Ano – tutaj nie przyda się wiedza, ale ciężka praca. Praca nad samym sobą i własnym, silnym charakterem pozwoli Ci na skuteczne uwodzenie kobiet. Spontaniczny, pewny siebie mężczyzna z poczuciem humoru umiałby zatrzymać kobietę, zacząć rozmowę, rozśmieszyć ją i zabrać numer. Gdy jesteś graczem, może Ci być ciężko, bo zamiast swoimi potrzebami i odczuciami kierujesz się schematami, które masz wbite w głowę. Widzisz statystyki, punkty A, B, C, D, które musisz kolejno osiągać. Nie o to chodzi. 
 
Zdecydowanie łatwiej jest postawić na własny rozwój osobisty i czarujące wnętrze. Pewny siebie facet, który wie czego chce i ma zapał niezbędny do tego, by osiągnąć swój cel, na pewno go osiągnie. 
 
 
Także drogi Staszku, jeśli chcesz zatrzymywać kobiety w drodze z pracy, czy do pracy najnormalniej jak to jest możliwe, po prostu je zatrzymuj i mów, dlaczego to zrobiłeś. Nagle lęk jakby odejdzie, ona się zaciekawi, a Ty uśmiechniesz się w duszy i stwierdzisz, że jednak warto było napisać do Perfect Dating :) A ze znajomymi z pracy, szkoły czy uczelni postępuj tak samo, daj im posmakować mężczyzny, a przestaną myśleć o chłopcach. 
 
Pozdrawiam serdecznie i samych sukcesów życzę,
 
trener Perfect Dating,
 
Dawid Duda
 

Komentarze   

0 # Staszek. 2012-09-15 09:52
Pytanie- staszka.
"Czy zalecasz ustawienia sobie questów, na zbudowanie naturalności tych podejść jak to jest w przypadku planu 21 dniowego?"
Czyli np.
W ciągu tygodnia podejdę i nawiążę rozmowę z 50 kobietami w sytuacjach nie związanych z treningiem?
Pozdro Dawid, wszystkiego dobrego! Wpadnij kiedyś jeszcze do Warszawy, jak chcesz!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Staszek. 2012-09-15 10:20
Pytam dlatego, że w jednej z książek o sprzedaży wyczytałem coś takiego -"Amator zawszę improwizuje, profesjonalista jest zawsze przygotowany"...
Chcę wyćwiczyć podejście nie tyle galeria i numery, klub- numery, pocałunki i seks. Tylko np. tramwaj, autobus, metro...
[a myślę, że taka forma podrywania jest mniej rzucająca się w oczy jako -"uwodziciel". Bo w klubie i galerii, czy na ulicy wiele kobiet rozpozna, że "przyszedłeś Tu podrywać dziewczyny"...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin