Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Kop energetycznyWitajcie, tym razem odpowiadamy na pytanie użytkownika o loginie Mariusz_91, który chciałby przeczytać artykuł o motowacji do podchodzenia do kobiet, do rozmowy z nimi, do rozwoju. Masz podobny problem ? Zapraszamy do lektury.
 

Jak poderwac - Skąd wziąć motywację do podchodzenia do kobiet?

 

Kop energetyczny

 
Jest piękne popołudnie. Idziesz przez deptak i nagle mijasz cudowną kobietę. Widzisz w niej wszystko to, co chciałbyś zobaczyć w swojej wymarzonej kobiecie. Ma idealną figurę, sam widok jej nóg sprawia, że nagle serce bije Ci szybciej. Przechodzi obok Ciebie i właśnie wtedy zaczynasz sobie wyobrażać, jak pieścisz każdy centymetr kwadratowy jej ciała. Wiesz też, że świetnie by Wam się rozmawiało – jesteś coraz bardziej rozmarzony, aż w końcu okazuje się, że na marzeniach musi się zakończyć, bo Twoja wybranka zniknęła za rogiem.
 
 

A co, gdybyś nagle odwrócił bieg historii ?

Kop energetycznyLudzie z natury są leniwi. Każdy z nas. Nikt nie rodzi się pracusiem. Część z nas jednak umie w dostateczny sposób motywować się każdego dnia, by zrobić coś na co nie mamy chęci - nawet gdy myśli jak poderwac kobietę.. Druga grupa ludzi nie robi nic, nie ma motywacji, nie działa. Jest też część osób, która potrafi pokochać to co robi. Wtedy zamiast przymusu czują ogromną satysfakcję, na samą myśl by coś zrobić. I w ten sposób nawet sprzątanie czy zmywanie wydaje się nagrodą. Ciekawe, nie sądzisz ?
 

Co to ma jednak wspólnego z podrywem ?

 

Kop energetycznySam fakt, że siedzisz teraz przed komputerem i czytasz ten artykuł świadczy o tym, że nie działasz. Szukasz motywacji w zewnętrznych źródłach, a nie w sobie samym. Powiedz mi, czy jej piękne piersi, świetna osobowość i genialny seks to nie wystarczająca motywacja do tego, aby powiedzieć jej zwykłe „cześć” i zacząć rozmowę ? Wiesz, jeśli wiedziałbyś, że w lesie zakopany jest milion $ czy też potrzebowałbyś kogoś, kto by zachęcił Cię do tego, abyś wziął łopatę i poszedł kopać w pocie czoła ? Jeśli posiadasz jednak takie informacje i potrzebujesz kogoś, kto pomoże Ci wykopać skarb, zerknij w podstronę kontakt. 
 
W Twoim wypadku jest podobnie. Dlaczego potrzebujesz motywacji? Potrzebujesz jej dlatego, że w głębi swego serca nie czujesz się na siłach, by poznać kobietę i robić z nią wszystko to, na co masz ochotę. Wyobraź sobie, że nawet najwspanialszy retor miałby problem przełamać Twój brak chęci. Jest tylko jedna osoba, która może przeskoczyć ten problem, a jesteś nią Ty sam. Mogę się założyć, że sam imaginujesz sobie problemy, wymówki. Jedyne co musisz sobie uświadomić, to fakt, że jak nie wyjdziesz z domu i jej nie zaczepisz, to nie nauczysz się nigdy jak poderwac i nie spędzisz z nią cudownych chwil. Możesz zrobić takie fajne ćwiczenie, a mianowicie: za każdym razem, gdy będziesz chciał wyjść poznawać kobiety i w Twojej głowie urodzą się wymówki typu „nie chce mi się, nie mam ochoty” itp. to powiedz sam do siebie: NIE PRAWDA, CHCE MI SIĘ I ZROBIĘ TO TERAZ
 
 
Jeśli jednak Twój problem ma podłoże takie, że kobiety Cię przestają kręcić tak jak kiedyś, to skończ z pornografią i masturbacją. Nie jestem w stanie poprzeć mojej tezy żadnymi badaniami naukowymi, aczkolwiek przerwa od miłości na własną rękę jest w stanie podnieść motywację do wyjścia o jakieś 300%. Twój mózg w końcu zacznie sam dopominać się, o kobietę, o seks... A wtedy zdecydowanie łatwiej wyjść z domu i wrócić do niego z partnerką. 
 
DZIAŁAJ !
 
Autor: Dawid Duda 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin