Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Ale ja nie chce zadnej innejDzisiaj kolejny z artykułów, który jest oparty o wasze prośby – bierzemy pod lupę pytanie użytkownika o nicku „Kamil10”, który zastanawia się w jaki sposób może zdobyć tą jedną jedyną w której się zakochał i nie interesują go inne kobiety. Czy jest na to jakiś sposób? Zapraszamy do lektury!
 

Szukam dziewczyny - Jak zdobyć wymarzoną kobietę?

 

Ale ja nie chcę żadnej innej

 
To niespotykane – znalazłeś na drodze swojego życia tą jedną jedyną wymarzoną kobietę z którą chcesz spędzić resztę swojego życia. Jest dla Ciebie prawdziwym ideałem – jej uśmiech, sposób mówienia, wygląd zewnętrzny, zainteresowania… wszystko jest wręcz cudowne, jest tylko jeden problem…. Nie jesteście razem, a ona prawdopodobnie nawet nie wie, że jest wybranką Twojego serca. Co z tym zrobić?
 

1.Mój anioł

 
Najpierw ważne żeby się zastanowić nad koncepcją „jednej jedynej”… Odpowiedz sobie sam szczerze na pytanie – „Ile już tych jednych jedynych było w moim życiu?” Pewnie nie będę się wiele mylił jeśli powiem Ci, że więcej niż jedna, prawda?
 
Tak to właśnie wygląda w naszym życiu, że dla każdego z nas jest więcej niż jedna partnerka, którą możemy śmiało określić jako tą wymarzoną. Prawda jest też taka, że w miarę jak się starzejemy i nabieramy doświadczenia, to okazuje się, że nasze preferencję nierzadko się zmieniają i dodatkowo bardziej szczegółowo wiemy czego tak naprawdę szukamy u drugiej osoby.
 
Nie oznacza to, że masz sobie odpuścić tą dziewczynę… po prostu jeśli Ci z nią nie wyjdzie, to wcale nie znaczy, że już nigdy w życiu nie spotkasz prawdziwej miłości. Pomyśl: dalej szukam dziewczyny i działaj dalej.
 
 

2.Ale ja ją kocham!

 

Ale ja nie chcę żadnej innej



No właśnie, to bardzo ciekawe zjawisko… Jak możesz ją kochać skoro nigdy nie byłeś z nią w związku? Nigdy przecież nie miałeś okazji zobaczyć jak ona zachowuje się na co dzień. Jakie są jej prawdziwe plany życiowe, przekonania, hobby itd. Nie wiesz jak zachowałaby się przy Twoich znajomych gdybyś zaprosił ją na imprezę z nimi i bylibyście już razem. 
 
Co najważniejsze nie wiesz jak się zachowuje będąc w związku. Nie wiesz jakie ma preferencje seksualne. Nie wiesz czy nie jest apodyktyczna i kompletnie skoro do kompromisów… Bardzo wielu rzeczy tak naprawdę o niej nie wiesz. 
 
Moje prawdziwe i bardzo ważne pytanie brzmi zatem – „Zakochałeś się w niej, czy w swoim wyobrażeniu na jej temat?” Zastanów się bardzo dobrze nad odpowiedzią na to pytanie…. 
 

3.Nie szukam dziewczyny - Chcę ją i już!

 

Ale ja nie chcę żadnej innej



Musisz z nią być, wszystko inne jest nieważne! Ok, rozumiem to i powiem Ci nawet jak możesz sprawić żeby Ci się udało.
 
Traktuj ją tak jak każdą inną dziewczynę, którą chcesz poderwać! – stosuj negi, nie komplementuj, pokaż jej swój fascynujący świat, rozwijaj dotyk… generalnie rób wszystko to o czym mówimy i czego uczymy na naszych szkoleniach i materiałach.
 
Oczywiście możesz powiedzieć, mi, że to jest trudne, bo jak tylko ją widzisz, to łamie Ci się głos, pocą ręce, a czasami to wręcz dostajesz zeza z nerwów…
 
No właśnie i tutaj dochodzi do głosu jedna bardzo ważna rzecz – świadomość wyboru. Jeśli całe swoje nadzieje pokładasz w tej jednej dziewczynie/kobiecie i nie wyobrażasz sobie, to oczywiście będzie to bardzo trudne, zwłaszcza biorąc pod uwagę jak będzie wyglądała w takiej sytuacji Twoja mowa ciała (jakie ma znaczenie dla kobiet możesz znaleźć w jednym z artykułów na naszej stronie). 
 
Jedynym słusznym rozwiązaniem jest wyrobienie w sobie tego poczucia wyboru, pewności siebie i naturalności w kontaktach z kobietami. W jaki sposób? No cóż, narzędzi jest wiele, wystarczy trochę poszukać i zdecydować, które jest dla Ciebie najbardziej odpowiednie. 
 
Życzę Ci sukcesów w osiąganiu zamierzonych celów!
 
 

Komentarze   

0 # gordon 2012-09-20 10:27
dobry tekst, wiele osób ma tą "iluzję", nie wychodzi na zdrowie...
pozdrawiam duszę w katuszach
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Kamil10 2012-09-23 13:10
dziękuje za artykuł teraz rozumiem na czym polegał mój problem
pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin