Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Dlaczego ludzie zdradzają?Wszystko jest pięknie, wręcz cudownie. Jesteście razem, kochacie, spędzacie razem czas, a tu nagle pewnego dnia dowiadujesz się, że Twoja dziewczyna Cię zdradza. Twój świat momentalnie się rozpada… Czy dało się tego uniknąć? Dlaczego ludzie zdradzają?

 

Poznać dziewczynę - Czy ona mnie zdradza?

 

Dlaczego ludzie zdradzają?

 
Nieważne w jaki sposób się dowiedziałeś – kolega Ci powiedział, sam przypadkiem zajrzałeś na jej maila czy też do telefonu, wynająłeś prywatnego detektywa, bo zacząłeś coś podejrzewać, a może dostałeś anonimowy list ze zdjęciami swojej partnerki w niedwuznacznych pozycjach z innym mężczyzną… albo dowiedziałeś się na sto innych sposobów. 
 
Ważne jest to, że Twoje życie z dnia na dzień uległo drastycznej zmianie. Kobieta, którą darzyłeś uczuciem wcale nie jest taka fantastyczna jak Ci się do tej pory wydawało, a Ty zastanawiasz się co dalej…
 

1.Czy mam jej to wybaczyć?

 
Odpowiedź jest szybka i prosta – nie. Jako mężczyzna nie jesteś w stanie wybaczyć, a tym bardziej zapomnieć o tym, że Twoja kobieta Cię zdradziła. Możesz się łudzić i oszukiwać twierdząc, że jej to wybaczasz i że wkrótce o tym zapomnisz, ale tak się nie stanie. Możesz z nią zostać, ale pamiętaj,  że świadomość jej zdrady nie opuści Cię aż do końca waszego związku i jak znam życie, to będzie bardzo częstym argumentem z Twojej strony podczas waszych kłótni…
 
Kolejną ważną rzeczą jest fakt, że jeśli ktoś raz zdradził, to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że zrobi to po raz kolejny. Może nie dziś, nie jutro, ale za rok, za dwa.. jesteś w stanie żyć w takiej niepewności? Jesteś w stanie cały czas zastanawiać się "czy ona mnie zdradza?" 
 
Generalnie najciekawszy przypadek jaki przychodzi mi do głowy, to sytuacja w której facet chce poznać dziewczynę i zaczyna związek z dziewczyną od tego, że ona zdradza swojego obecnego partnera właśnie z nim. Potem są już razem i on się dziwi, że ona go w pewnym momencie zdradziła… prawdziwa niespodzianka, nieprawdaż?
 
 

2.Dlaczego ona to zrobiła?

 

Dlaczego ludzie zdradzają?
 
Powodów może być bardzo wiele, ale ja skupię się tylko na tych, które są zależne tylko i wyłącznie od Ciebie. Czasami tak się dzieje, że niezależnie czego byś nie robił i jakim dobrym partnerem nie byłbyś dla swojej partnerki, to ona i tak Cię zdradziła. Może to był zwykły impuls, któremu się poddała, może była nazbyt pijana, a może coś sobie ubzdurała w swojej głowie i postanowiła ukarać Cię zdradą za jakieś zachowanie o którym nawet nie wiesz, że było złe itd.
 
Nie ma co rozpaczać, lepiej, że zrobiła to wcześniej niż później, ponieważ jest to chyba najbardziej wyrazisty ze wszystkich sygnałów, że do siebie nie pasujecie, dzięki czemu masz czas na znalezienie swojej wymarzonej partnerki.
 
Ale nie zawsze jest tak, że to tylko i wyłącznie jej wina, że Cię zdradziła. Czasami masz z tym naprawdę bardzo wiele wspólnego i chociaż dziwnie to brzmi, to można powiedzieć, że sam to w pewien sposób sprowokowałeś.
 

3.Nie rozmawiamy ze sobą wcale

 
To problem, który tyczy się bardzo wielu związków w dzisiejszych czasach – ludzie są ze sobą, a praktycznie ze sobą nie rozmawiają i tak naprawdę niewiele o sobie wiedzą, a przede wszystkim o swoich pragnieniach
 
Niejednokrotnie słyszałem historie o dziewczynach, które szukały pewnych rodzajów seksu poza związkiem, ponieważ wstydziły się powiedzieć partnerowi o swoich preferencjach. 
 
Rozmawiaj ze swoją partnerką – w końcu ma być najbliższą Ci osobą, więc czemu miałbyś się wstydzić mówić jej o swoich preferencjach. Przede wszystkim dowiedz się czego ona oczekuje od związku, aby nie musiała tego szukać poza nim.
 

4.Dzień jak co dzień

 

Dlaczego ludzie zdradzają?Nikt nie lubi rutyny w życiu i kompletnej powtarzalności. W momencie kiedy wasze życie wygląda codziennie tak samo, udało Ci się już poznać dziewczynę, uprawiacie seks w jednej pozycji i to jeszcze przy zgaszonym świetle, to nie ma się co potem dziwić, że nagle Twoja kobieta zaczyna szukać przygody i jakiejś zmiany poza waszym związkiem.
 
Nie mówię, że byś był od razu Jamesem Bondem, czy innym bohaterem, ale naprawdę warto się czasami wysilić i zaskoczyć swoją kobietę czymś nowym. 
 
 

5.Ona mnie zdradza!

 
To najgorsze co możesz zrobić – cały czas podejrzewać swoją partnerkę o zdradę i na każdym kroku wypominać jej, że pewnie Cię zdradziła, domagać się wglądu w jej rzeczy osobiste (telefon, mail, facebook itp.)… To taka samospełniająca się przepowiednia.
 
W pewnym momencie kobieta może po prostu uznać, że nie ma znaczenia czy Cię zdradza czy nie skoro w Twojej głowie już to zrobiła, więc nie widzi przeszkody żeby zrobić mały „skok w bok” i w tym jednym przypadku możesz śmiało przybić sobie piątkę… ponieważ to, że ona Cię zdradziła było wyłącznie spowodowane Twoją głupotą/brakiem poczucia własnej wartości/chorą zazdrością (niepotrzebne skreślić).
 
Tak naprawdę nie ma co zamęczać się myślami "czy ona mnie zdradza?"… lepiej zastanów się jaką ciekawą randkę możesz zaproponować swojej dziewczynie.
 

Komentarze   

-4 # natalia 2013-10-20 17:52
kocham cie tala
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+8 # mariusz 2014-08-16 14:22
Kobieta pijana dupa sprzedana :-x
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin