Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak stać się najlepszym podrywaczem?Zajmujesz się już uwodzeniem od jakiegoś czasu, byłeś na różnego rodzaju szkoleniach, przeczytałeś oraz obejrzałeś masę materiałów z zakresu relacji damsko – męskich, podryw kobiety nie stanowi dla Ciebie problemu, nie masz już większych problemów jeśli chodzi o rozpoczynanie i prowadzenie rozmowy z nieznajomymi kobietami, więc zaczynasz się zastanawiać w jaki sposób sprawić żeby stać się najlepszym podrywaczem.
 

Podryw kobiety - jak stać się najlepszym podrywaczem?

 

Jak stać się najlepszym podrywaczem?Chcesz być bezkonkurencyjny, najlepszy  i nie do powstrzymania – jednym słowem chcesz być Mistrzem! Zastanawiasz się tylko jak możesz to osiągnąć, czy istnieje jakaś ścieżka, jakiś zestaw ćwiczeń, który doprowadzi Cię do perfekcji, a przede wszystkim czy jest jakiś ranking najlepszych do którego mógłbyś wskoczyć…
 
1.Po co?

 

Najpierw zadaj sobie jedno bardzo ważne pytanie- po co? Po co chcesz być najlepszym? Chcesz się pochwalić umiejętnościami przed kolegami? Chcesz się dowartościować? Szukasz we wszystkim co robisz w życiu ideologii współzawodnictwa?
 
Powiem Ci krótko – Nie ma sensu. W całym podrywie kobiety chodzi tak naprawdę o to żebyś czuł się dobrze w towarzystwie kobiet i przede wszystkim żeby one czuły się dobrze w Twoim towarzystwie, a nie o to, żeby mieć trzycyfrowe liczby w statystykach „zaliczonych lasek”.
 
Teraz sypianie z kolejnymi kobietami i „nabijanie sobie licznika” może Ci się wydawać fajne i budujące Twoją pewność siebie, ale z czasem zrozumiesz, że na dłuższą metę takie podejście do życia naprawdę nie ma sensu i do niczego Cię nie prowadzi.
 

2.Nie chcę związku!

 

Jak stać się najlepszym podrywaczem?

 

Jeśli nie chcesz wchodzić w związek, to nikt Ci tego nie sugeruje. Są kobiety, które również lubią jednonocne przygody i nie również nie szukają stałego zaangażowania z partnerem. 
 
Chcę tylko żebyś się chwilę zastanowił – jeśli faktycznie podoba Ci się taki styl życia i czujesz się dzięki temu szczęśliwy, to wszystko jest jak najbardziej w porządku, ale jeśli sypiasz z dziewczynami wyłącznie po to żeby nakręcić sobie licznik, to jest to kompletnie bez sensu.
 
Po pierwsze pamiętaj, że choroby weneryczne to nie tylko mity krążące w bajkach i legendach, a prawdziwe zagrożenie, których musisz być świadomy jeśli decydujesz się na taki styl życia, a po drugie kobiety, to nie przedmioty ani kolejne cyfry w Twoich statystykach – dopóki tego nie zrozumiesz, to nigdy nie uda Ci się stać prawdziwym podrywaczem (chociaż ja osobiście wolę słowo uwodziciel, ponieważ podrywacz kojarzy mi się trochę hmmm… „podwórkowo”).
 

3.Jak mierzyć progres?

 

Jak stać się najlepszym podrywaczem?
 
 
Przede wszystkim nauczyć się mierzyć względem siebie, nie porównuj się do innych, bo nie ma sensu – to nie zawody. Uwierz mi, podziw kolegów to naprawdę nie jest coś o co warto się starać.
 
Patrz na to jakie postępy Ty robisz, o ile łatwiej idzie Ci rozmowa z kobietami. Ile nowych numerów telefonów udało Ci się ostatnio zdobyć, ile randek udało Ci się umówić. Czy jesteś w stanie zainteresować swoją osobę dziewczynę, która Ci się naprawdę podoba. Czy jesteś w stanie dobrze bawić się w klubie bez alkoholu. Czy jesteś się w stanie odnaleźć w nowym miejscu i w bardzo krótkim czasie zdobyć nowe znajomości? – To są jedne z wielu pytań, na których odpowiedzi mogą świadczyć o Twoim progresie. 
 
Moja rada – załóż sobie dziennik w którym będziesz notował swój progres. Dzięki temu będziesz mógł zauważyć w jaki sposób się rozwijasz i nad czym musisz jeszcze popracować, ale przede wszystkim będziesz miał okazję dostrzec jak duże postępy robisz, ponieważ większość ludzi nie dostrzega jak dużo udaje im się osiągnąć, dopóki sobie tego nie podsumują.
 
Wiesz jakie jest moje zdanie na ten temat? Najlepszy podrywacz, to ten, któremu udało się poderwać dziewczynę, która naprawdę zawróciła mu w głowie… i jest z nią szczęśliwy. Podryw każdej napotkanej kobiety nie ma sensu.
 
 
Autor
Jan Gajos
 

Komentarze   

-2 # Staszek 2012-09-27 22:50
1.Po co?
Jak wiesz wielu kursantów na Twoje szkolenia przychodzi z dziurami w psychice, więc potrzebuje sobie coś udowodnić. Jako mężczyźni mamy wbudowany mechanizm rywalizacji, a najwyższą formą wartości jest poziom mistrza jak na obrazku Strauss. Liczy się więc wynik! A policzalne są ilość, jakość, długość.
2.Nie chce związku.
Każda osoba zdrowa psychicznie chce kochać i być kochanym. Wielu PUA'sów została zmanipulowana tym, że najpierw chce się nauczyć, a potem związek. Szkoda, że tak to nie działa! Mrowienia i motylków w serduszku nie da się oszukać. Próbowałem!
...
3.Jak mierzyć progres?
Pełna zgodność, 100% racji. Dziennik pomaga. Pytanie czy koncentrować się w nim bardziej na wynikach, elementach, czy emocjach?

Z ostatnim zdaniem się nie zgadzam.
Żeby stworzyć związek z odpowiednią kobietą nie trzeba być "najlepszym podrywaczem". Wielu trenerów uwodzenia, nie ma stałych kobiet! Rasowy kot jednej dziury nie piłuje!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin