Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

WyobraźniaJak każdy pewnie i Ty masz swoje marzenia. Jesteś na tej stronie, dlatego pewnie marzysz o kobiecie swoich snów, o szczęściu, o wzorowych relacjach z kobietami, o możliwości wyboru i decydowaniu w swoim życiu. Nie chcesz, żeby wszystko działo się z inicjatywy przypadku, Ty chcesz być panem swojego życia. Dlaczego nim nie jesteś ?
 

Jak zmotywować się do działania?

 

WyobrazniaMasz plany, by założyć swoją firmę, by robić to co lubisz i by dostawać za to pieniądze. Gdzieś w głowie masz wizję swojego idealnego domu, swojej wymarzonej rodziny, w garażu stoi Twoje ulubione auto, które do tej pory znałeś z programu TopGear ewentualnie z kolorowych czasopism. Masz nawet pomysł jak to wszystko osiągnąć, robisz pewne obliczenia i wychodzi na to, że masz rację, że Twoja wizja ma wielkie szanse na sukces.
 
W pewnym jednak momencie zaczynasz się zamartwiać sentencjami w stylu: a jeśli mi się nie uda ? Zaczynasz snuć pesymistyczne wizje i nagle jednak to, do czego podchodziłeś z takim entuzjazmem wydaje Ci się być „tylko” marzeniami.
 

1. Dlaczego tak się dzieje ?

 
Składa się na to wiele czynników. Wystarczy spojrzeć na nasz kraj, a np. Stany Zjednoczone Ameryki – ten kraj zakładali ludzie wolni, z presją na sukces. No i na filmach sprzed 30 lat widać lepiej rozwinięty region niż u nas obecnie. Tam ludziom nikt nie wmawiał od małego, że im się nie uda. U nas za to bardzo często. Polacy nie są społeczeństwem ambitnym. Teraz co prawda pomału zaczyna się to zmieniać, ale tylko w przypadku najmłodszych pokoleń.
 
Cała reszta, całe życie była uczona, by znaleźć spokojną i pewną posadę w korporacji lub urzędzie, by się dobrze ożenić i by nie wymagać od życia zbyt wiele. Właśnie dlatego, gdy mijasz na ulicy piękną kobietę czujesz ten paraliż i wizje niepowodzeń. Od małego Ci to wmówiono no i byłoby dziwne, gdybyś nagle poczuł się orłem, wyfrunął z gniazda i nie zwracał uwagi na głosy w głowie.
 
 

2. Głosy w Twojej głowie 

 

Wyobraznia
 
 
Ten głos ma ostrzegać Cię przed czymś, co może być dla Ciebie bolesne. Dzieje się to podświadomie. Twoim zadaniem jest wytłumaczyć sobie samemu, że to tylko zepsuta kontrolka zapaliła się w umyśle, że czujesz coś co jest podobne do strachu, ale nazwiesz to ekscytacją i pójdziesz po swoje jak lew. No bo logicznie rzecz ujmując co może zrobić Ci zaczepiona dziewczyna ?
 
W najgorszych wizjach to pewno spoliczkować, ale choćby nawet to po około 30 sekundach pieczenie ustanie (tak słyszałem). Różne dziwne rzeczy robiłem zaczepiając kobiety i wierz mi na słowo, nigdy, absolutnie nigdy nie zdarzyło się coś, co było rysowane w moich najgorszych scenariuszach – była bardzo daleko od tego. Owszem, nie zawsze były sukcesy, owacje na stojąco i rzucanie stanikami jednak nigdy nie było gorszej reakcji niż zwykłe „spier....”
 
 

3. Tysiąc razy tak !

 

Wyobraznia
 
 
W momencie gdy się przestałem tym przejmować moje życie zmieniło się nie do poznania. Wszystko stało się łatwiejsze i wiesz co jest ciekawe ? Do tej pory, jak mam zaczepić obcą kobietę, czuje w sobie to uczucie które ciężko opisać, taki moment zawahania, zwątpienia, a zarazem ekscytacji. Przez chwilę ładuje się adrenaliną i tłumaczę sobie, że robię to po raz 1000 któryś i że i tym razem dam radę. Każdy aktor przed wyjściem na scenę czuje tremę. Nie ważne czy wychodzi przed publiczność pierwszy raz, czy tysięczny już tak jest. Matki natury nie oszukamy.
 
Do czego zmierzam. Twoja wyobraźnia, a raczej wyobrażenie porażki może Cię rujnować i paraliżować. Przez to, co sobie wmawiasz nie tylko masz problemy z dziewczynami, ale również finansowe i ogólnie w całym życiu. Zdobądź się na odwagę i zacznij sam sobie udowadniać, że to jednak Ty jesteś panem swojego życia i że nie dasz zbojkotować jakimś pesymistycznym myślom, tylko wzniesiesz się ponadto i w końcu zaczniesz czynić swoje życie szczęśliwym. 
 
Bez blokad ! 
 
Autor:
Dawid Duda
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin