Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Idealny związekPrędzej czy później w życiu każdego faceta nadejdzie ten czas. Ten moment, kiedy gdzieś tam w głębi niego odezwie się głos: chce się ustatkować. Imprezy nagle nie cieszą jak zazwyczaj, wszystkie znajomości nie są tak emocjonujące jak wcześniej. Po prostu zaczyna brakować Ci bliskości i kobiety, która nada Twojemu życiu sens.
 

Szukam dziewczyny, czyli: Jak stworzyć udany związek?

 

Idealny związek
 
Pomyślisz sobie - szukam dziewczyny - ale co tak naprawdę pozwoli Ci ją znaleźć? Nie będziemy się w tym momencie spierać na temat tego, kiedy jest najwłaściwszy czas na rozpoczęcie związku, który ma duże szanse na sukces tj. miłość, aż po grób. Nie o tym mowa, bardziej skupimy się na tym, jak dobrać partnerkę i jak zweryfikować swoje uczucia. Dać się ponieść sercu, czy jednak słuchać się umysłu?
 

1. Czy to strzała amora ?

 
Podstawową rzeczą, jaką musimy sobie uzmysłowić jest fakt, że dobieramy się w pary nie całkiem przypadkowo. To nie jest tak, że nagle, z jakichś tajemniczych przyczyn zaczynasz uważać, że ta kobieta nie jest kobietą, tylko chodzącą boginią przy której chcesz budzić się do końca swych dni. Twój kumpel tak o niej nie pomyśli. Ona pasuje do Ciebie
 
Jak się jednak to wszystko rozgrywa ? Na jakiej podstawie nagle zaczynasz się w kimś zakochiwać i widzieć w tej osobie uosobienie wszystkich najlepszych cech ?
Widzisz, każdy z nas ma w sobie pewne cechy, które przyciągają pewne cechy. Działa to wszystko na podobnej zasadzie jak magnes. Co ciekawsze, po wielu latach zgłębiania wiedzy i  po zdobyciu nowych doświadczeń mogę z całą pewnością stwierdzić, że ludzie się zmieniają. To wygląda w ten sposób – im ciekawsze i wspanialsze masz wnętrze, tym ciekawszą i wspanialszą kobietę przyciągniesz
 
Zauważ zależności – zazwyczaj puste blondynki (nikogo nie obrażając) zadają się z równie pustymi dresami, dla których liczy się tylko obwód rękawka i najnowsza kolekcja adidasa. Działa to paralelnie.
 

2.Co daje Ci ta wiedza ? 

 

Idealny związek
 
 Otóż możemy w tym momencie dojść do kilku wniosków. Jeśli jesteś człowiekiem z charakterem, osobą, która wiele nad sobą pracuje i wiele od siebie wymaga, zapewne reprezentujesz sobą pewne wartości i to czuć. Życie Cię czegoś nauczyło i masz już ustatkowany charakter. W takiej sytuacji Twoja partnerka będzie dla Ciebie osobą, z którą będziesz się świetnie rozumiał przez długi długi czas. 
 
Znowuż, jeśli dopiero sam zaczynasz się zgłębiać we własną osobę i tak naprawdę sam nie wiesz, kim dla siebie jesteś, będzie bardzo trudno stworzyć Ci szczęśliwy związek, który przetrwa dłużej niż dwa lata. Rozwijając się, zacznie zmieniać się swój typ. Zaczniesz żałować, że wybrałeś właśnie ją, skoro mógłbyś żyć z kimś, kto spełnia Twoje wymagania.
 

3. Ja chcę być szczęśliwy!

 

Idealny związek
 
 
Szczęśliwy związek zaczynasz nie od szukania idealnej partnerki, tylko od czynienia z siebie idealnego partnera. Tutaj nie ma miejsca na kaprysy i impulsywne działania. Jeśli sam nie wiesz, czego oczekujesz od życia, skąd możesz wiedzieć, że akurat z nią będzie Ci wspaniale cały czas ? 
 
Z góry powiem, że nie będzie, bo to, co dla Ciebie dzisiaj jest niebem po jakimś czasie stanie się podłogą. Po co masz się rozczarowywać i stwierdzać później, że do Ciebie żadna kobieta ? 
 
Jeśli mentalnie jesteś chłopcem, który nie wie, czego od życia chce - a ciągle tylko powtarzasz: "szukam dziewczyny", nie możesz zakładać, że wiesz dokładnie jakiej kobiety Ci potrzeba. Wiedza ta jest szczególnie przydatna dla ludzi, którzy myślą o zaręczynach, a później o ślubie. Ludzi, którzy chcą przy sobie zatrzymać kobietę na zawsze. 
 
Ma to sens tylko i wyłącznie wtedy, gdy masz pewność z kim masz do czynienia w lustrze. Poza tym, od dzisiaj wiesz, że inwestując czas w siebie i w swój rozwój tak naprawdę dokonujesz inwestycji idealnej. Stopa zwrotu trwa całe życie i przynosi korzyści na każdym szczeblu. Takiej oferty nie zaproponuje Ci żaden bank.

Potrzebujesz motywacji? "X-Kodeks wygranych" to prawdziwe kompendium motywacji! 

Autor:
Dawid Duda
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin