Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Najczęstsze błędy w uwodzeniuStarasz się zdobyć kobietę, która wpadła Ci w oko, zabiegasz o jej względy, jesteś dla niej miły, chcąc zrobić dobre wrażenie kupujesz jej prezenty, kwiaty i dalej nic nie idzie do przodu. Po pewnym czasie odnosisz nawet wrażenie, że wszystko to co robisz bardziej oddala Cię od kobiety niż tak naprawdę do niej zbliża. Jak na rozumną osobę przystało zaczynasz w swojej głowie szukać odpowiedzi na pytania z serii „co robię nie tak?”, ale nie znajdujesz na nie logicznego wytłumaczenia. Dlaczego ?
 

Jak zdobyć dziewczynę? - Najczęstsze błędy w uwodzeniu

 

Najczęstsze błędy w uwodzeniu
 
 
Jak zdobyć dziewczynę? Na samym początku musisz poznać podstawową różnice w komunikacji damsko-męskiej. Kobieta jest osobą w znacznej mierze bardziej emocjonalną od mężczyzny.  Wszystkie jej decyzje i zachowania są skutkiem emocji jakie doświadcza lub może doznać. Nie jest to chłodna i logiczna kalkulacja jak to ma miejsce u facetów. Nie próbuj zatem w logiczny sposób „tłumaczyć” kobiecie, że to Ty jesteś najodpowiedniejszym dla niej partnerem, ona musi sama to poczuć(!).
 

1.Zostańmy przyjaciółmi

 

Najczęstsze błędy w uwodzeniu



Najczęstszą pułapką, która na nas czeka podczas całego procesu uwodzenia jest wpadnięcie w ramę przyjaciela. Jeżeli już na samym początku waszej znajomości nie zaczniecie oswajać się ze swoim dotykiem istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostaniecie tylko dobrymi znajomymi. Jeśli jesteś na którejś z kolei randce z dziewczyną, a nigdy wcześniej jej nie dotknąłeś, nie trzymałeś za rękę to w jaki sposób zdobędziesz się na pocałunek?
 
Pamiętaj o eskalacji dotyku za każdym razem gdy ze sobą jesteście. Jak zdobyć dziewczynę? Oczywiście nie można popadać ze skrajności w skrajność. Gdy już na pierwszym waszym spotkaniu przesadzisz z fizycznością, u kobiety mogą pojawić się wyrzuty sumienia spowodowane „wyjściem na zbyt łatwą” oraz naszym systemem kulturowym, który w takich przypadkach prowadzi do ostracyzmu społecznego w środowisku kobiet.
 
 

2.Ale Ty masz śliczne oczy!

 

Drugim istotnym problemem jest pokazywanie zbyt dużego zainteresowania. Powoduje to jedynie pozornie dobrą sytuacje. Sądzimy, że pokazując kobiecie, jak bardzo nam na niej zależy sprawimy, że doceni ona nasze starania i w końcu ją w sobie rozkochamy. Nic bardziej mylnego. Jak już wiesz z wcześniejszej części artykułu kobiety kierują się emocjami, a nie logicznym rachunkiem zysków i strat. Takie zachowanie prowadzi do obniżenia Twojej atrakcyjności.
 
Wszyscy doskonale wiemy, że lepiej jest gonić królika niż go złapać. Technikę podtrzymywania atrakcyjności używają w sposób naturalny i podświadomy wszystkie kobiety. W społeczności PUA jest ona nazywana Push & Pull (przyciągnij i odepchnij) i polega na wysyłaniu mieszanych sygnałów. Zauważ, że bardziej atrakcyjną kobietą będzie dla Ciebie ta, która przez pierwszy tydzień znajomości jest dla ciebie miła, dzwoni do Ciebie, a w następnym nie odbiera telefonów, nie ma dla Ciebie czasu bo już się z kimś umówiła.
 

3.Powiedz mi co chcesz robić.

 

Najczętsze błędy w uwodzeniu



Bardzo złą rzeczą jest także oddawanie inicjatywy kobiecie. Ty masz dominować i podejmować decyzje, a nie obarczać nimi swojej partnerki. Dlatego nie zadawaj pytań w stylu „gdzie siadamy?”, „idziemy na spacer czy do kina?” lub hit hitów „co dziś robimy?”. Pamiętaj, to Ty nosisz spodnie i to Ty masz prowadzić kobietę, nie na odwrót. Nie oczekuj również na akceptacje ze strony kobiety – mów i rób to na co masz ochotę. Nawet jeśli twoja wybranka będzie miała zgoła odmienne zdanie od Ciebie doceni to, że masz swoje. Musisz jednak pamiętać, że bycie liderem i przejmowanie inicjatywy to nie to samo co rządzenie kobietą, to zarządzanie waszymi intencjami.
 

4.Mam kasę,  więc będę miał Ciebie.

 

Najczętsze błędy w uwodzeniu
 
Współczesne media, wychowanie i cała popkultura nauczyły nas mężczyzn, że kobiety należy traktować w sposób szczególny tylko ze względu na płeć. Czy to nie jedna z form ‘autorasizmu’ ? Klasycznym błędem popełnianym przez mężczyzn podczas nawiązywania znajomości z kobietą jest próba kupienia jej uczuć. Kupowanie kwiatów, obdarowywanie prezentami, stawianie drinków to nic innego jak niewerbalny komunikat o następującej treści: „Nie jestem zbyt interesującym facetem, nie mam ciekawej osobowości więc może jeśli kupię Ci drinka, Ty w zamian za to poświęcisz mi chociaż 10 minut na rozmowę”.  
 
Wszystkie zachowania tego typu spowodowały stworzenie specyficznego zjawiska zwanego habituacją* i mogą być jedynie dodatkiem do trwającego już związku, a nie elementem decydującym o tym czy dana kobieta wybierze właśnie ciebie na swojego partnera życiowego. Musisz też wiedzieć, że tak robi każdy, a każdy to masa. Dziś w cenie jest oryginalność - czaruj sobą, nie artefaktami.
 
 

5.Bo ja to tak naprawdę nie ja.

 

Najczętsze błędy w uwodzeniu
 
Zdecydowanie najgorszym błędem mężczyzn podczas interakcji z kobietami, a szczególnie tymi, na których zaczyna nam zależeć jest udawanie kogoś innego niż jesteśmy. Każda kobieta nie raz w swoim życiu została tak właśnie oszukana przez mężczyznę. Kobiety zdecydowanie lepiej czytają mowę ciała od mężczyzn i prędzej czy później Twoje prawdziwe ja ujrzy światło dzienne, pytanie tylko jak szybko ?
 
Jeśli zależy Ci na czymś więcej niż tylko na jednonocnej przygodzie proponuję całkowite odrzucenie takiej postawy i budowa pewności swojej osoby, a później dopiero próbowanie swoich sił na arenie z kobietami. Takimi rzeczami zajmują się niektóre szkoły uwodzenia, trenerzy samorozwoju, a w skrajnych przypadkach psychologowie, ale jest to temat na zupełnie inną rozprawę.
 
Pamiętaj, jedynym najlepszym sposobem by zdobyć serce kobiety jest bycie sobą, zachowywanie się przy niej i traktowanie jej w ten sam sposób jaki zachowujesz się w gronie swoich znajomych, kolegów, przyjaciół. Pozbycie się Gombrowiczowskich masek w kontaktach z kobietami to gwarancją sukcesu. Miej na uwadze również fakt, że uwodzenie to proces który trwa cały czas, nie są to jedynie początkowe chwile waszej znajomości . To zarówno pierwsze spotkanie, drugi pocałunek, dziesiąty seks z rzędu i bycie w związku z pięcioletnim stażem. 
 
Autor: 
Robert Balicki
 
* jedna z form nieasocjacyjnego uczenia się; proces poznawczy, polegający na stopniowym zanikaniu reakcji na powtarzający się bodziec, jeżeli nie niesie on żadnych istotnych zmian (informacji)
 

Komentarze   

-8 # Ewka 2013-03-21 03:04
Wybacz, ale się nie zgodzę z paroma twierdzeniami.
1. "Wszystkie jej decyzje i zachowania są skutkiem emocji jakie [kobieta] doświadcza lub może doznać."
Hola hola, trochę się zagalopowałeś. Sorki, ale to bzdurka. "wszystkie"? No i kobiety są różne, Twoim błędem jest wrzucanie ich wszystkich do jednego worka. Kobiety, które już się sparzyły, a takich coraz więcej, kierują się w większej mierze chłodną kalkulacją. Znane z autopsji.
2. Push & Pull. To specjalizacja facetów. Raz jestem, potem daję krok w tył i olewam. Gra w kotka i myszkę.
3. "Pamiętaj, to Ty nosisz spodnie i to Ty masz prowadzić kobietę (...). Nie oczekuj również na akceptacje ze strony kobiety – mów i rób to na co masz ochotę." Gratulację, właśnie przeniosłeś się do Krajów Arabskich. A może tak od razu pałką w łeb i do jaskini?
4. Kiedy to czytam, to aż żal. Pomyśleć, że są mężczyźni, którzy mają takie podejście do kobiet jak autor... Ręce opadają...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin