Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Czy warto być miłym dla dziewczyny?Zacząłeś się interesować bliżej tematem relacji damsko – męskich i w pewnym momencie dotarłeś do materiałów, które twierdzą, że bycie miłym dla kobiet nie jest najlepszym rozwiązaniem, a Ty przecież lubisz być miłym i pomocnym facetem. Ile jest w tym prawdy? Jak poznać kobietę? Jak to powinno wyglądać? Zapraszamy do lektury!
 

Jak poznać kobietę? Czy warto być miłym dla dziewczyny?

 

Czy warto być miłym dla dziewczyny?Wszyscy dookoła mówią, że mili kolesie mają strasznie ciężko w kwestiach podrywu. Dużo poradników radzi jak być aroganckim i pewnym siebie macho, który nigdy nie ustępuje kobiecie, zawsze ma swoje zdanie i pewnie kroczy przez swoje życie. Jak w każdej opowieści tak i tej ukryte jest ziarnko prawdy…
 

1.Bycie aroganckim

 

Czy warto być miłym dla dziewczyny?
 
Bycie aroganckim się nie sprawdza. Nikt nie lubi ludzi, którzy zadzierają nosa tak wysoko, że idąc korytarzem mogą bez problemu liczyć mijane lampy. Jestem więcej niż przekonany, ze sam nie lubisz utrzymywać bliższych kontaktów z takimi osobami, więc zastanów się przez chwilę – Czy w takim razie kobiety mogą lubić aroganckich mężczyzn?
 
Bardzo często osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z uwodzeniem i zadające sobie pytanie "jak poznać kobietę?" mylą bycie pewnym siebie z byciem chamskim i aroganckim, chociaż tak naprawdę różnice pomiędzy tymi zachowaniami jest tak duża jak nasza dziura budżetowa. 
 
Bycie pewnym siebie oznacza, że nie przepraszasz kobiety za każdym razem kiedy strzeli focha, nie zastanawiasz się nad tym co przed chwilą do Ciebie powiedziała analizując każde jej słowo z osobna na milion sposobów, nie prosisz się o kolejne spotkanie, nie komplementujesz na każdym możliwym kroku i przede wszystkim stosujesz negi.
 
Co to są negi? Jest to bardzo szczegółowo opisane w kilku artykułach na naszej stronie, więc nie widzę sensu powtarzania się w tym temacie – chwilę poszukasz i będziesz wszystko wiedział. Dość powiedzieć, że negom bardzo daleko do jakiegokolwiek chamstwa czy też aroganckiego zachowania. 
 
 

2.Pomaganie dziewczynom

 

Czy warto być miłym dla dziewczyny?
 
Jeśli marzy Ci się bycie rycerzem na białym koniu, który za każdym razem ratuje damy z opresji, to muszę Cię zasmucić, ponieważ to nie działa. Jak będziesz na każde zawołanie swojej wybranki serca, będziesz przyjeżdżał po nią w środku nocy, pomagał jej rozwiązywać wszystkie problemy i do tego będzie wiedziała, że zawsze może się Tobie wygadać jak to się jej nie układa w życiu i jak to wszyscy są niesprawiedliwi wobec niej, to staniesz się jej chłopcem na posyłki i tamponem emocjonalnym, a nie wartościowym partnerem do związku.
 
Asertywność, to słowo, którego chciałbym żebyś się nauczył i od dzisiaj zaczął je sumiennie stosować w swoim życiu uczuciowym. Nie twierdzę żebyś jej w ogóle nie pomagał. Jeśli poprosi Cię o to abyś wyniósł śmieci czy pomógł jej wybrać w galerii sukienkę, to nie jest to nic złego, o ile nie stanie się to notorycznym zwyczajem z jej strony (oczywiście o ile mieszkacie razem i ustaliliście, że to Ty będziesz wynosił śmieci, to powtarzalność tej czynności jest jak najbardziej w porządku). 
 
Najgorszym przykładem braku asertywności ze strony mężczyzny jest sytuacja w klubie, kiedy stawia nowopoznanej dziewczynie drinki czy też pilnuje jej torebki kiedy ta idzie to toalety, lub też chodzi za nią krok w krok gdzie tylko ona sobie zamarzy. 
 
Jak poznać kobietę? Krótko mówiąc pomagaj, ale nie rób z siebie rycerza na białym koniu, bo kobiety reagują na takie zachowanie zazwyczaj zupełnie inaczej niż byś się tego po nich spodziewał.
 
 

3.Zasady

 

Czy warto być miłym dla dziewczyny?
 
Mili kolesie bardzo często ulegają wszystkim zasadom, które narzuca im kobieta, tylko po to, aby nie tworzyć niepotrzebnych w ich mniemaniu konfliktów – BŁĄD. Jak kobieta ma Cię szanować skoro Ty sam nie szanujesz siebie i swoich zasad. 
 
Jeśli są rzeczy, które są dla Ciebie istotne i na które zwracasz szczególną uwagę, to powinieneś o tym powiedzieć dziewczynie z którą się spotykasz i przede wszystkim ją również zapytać o to, co jest dla niej ważne w życiu.
 
Możesz być miły dla dziewczyny, ale jak ze wszystkim w życiu tak również i z tym trzeba umieć zachować umiar, ponieważ przesadzenie w którąkolwiek ze stron nigdy nie kończy się dobrze.
 

Komentarze   

0 # Marcin 2015-12-12 15:39
Jak dziewczyna nie chcę nigdy ustąpić i nie liczy się z jego zdaniem to znaczy że go nie kocha bo nie chce jego szczęścia. Po prostu nie jest jego warta
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin