Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Najczęsciej popełniane błędy w związkachWielu mężczyzn popełnia bardzo duży błąd myśląc, że kiedy w końcu uda im się wejść w związek z kobietą, która im się podoba, to proces uwodzenia mogą uznać za zakończony i od teraz mogą się spokojnie cieszyć stworzoną relacją. Jakie są najczęściej popełniane błędy w związkach? Zapraszamy do lektury!
 

Toksyczne związki - najczęściej popełniane błędy w związkach.

 

Najczęściej popełniane błędy w związkach
 
 
Prawda jest taka, że w momencie wejścia w związek masz okazję pokazać swoje umiejętności z zakresu uwodzenia, aby pokazać kobiecie, że jesteś wyjątkowym mężczyzną i że decyzja wejścia z Tobą w związek była jedną z najlepszych jakie podjęła w swoim życiu. Toksyczne związki powoli stają się plagą w naszym społeczeństwie, dlatego też bardzo ważne jest abyś wystrzegał się najczęściej popełnianych błędów, ponieważ niektóre z nich mogą sprawić, że Twój związek zakończy się zanim będzie miał okazję tak naprawdę się zacząć….
 

1.KOCHAM CIĘ!

 

Najczęściej popełniane błędy w związkach
 
To błąd, który jest chyba jednym z najczęściej popełnianych – zaraz na początku związku zaczynasz składać swojej wybrance serca rozbuchane deklaracje miłosne.
 
Dajcie sobie czas, aby się poznać, zobaczyć czy do siebie pasujecie i jak wam podoba się wasze wspólne życie. Tego typu deklaracje mogą (choć nie zawsze) wystraszyć kobietę i sprawić, że podświadomie będzie unikała kontaktu z wami, co w końcu może doprowadzić do rozpadu waszego dobrze zapowiadającego się związku.
 
Nie spiesz się, skoro jest z Tobą, to raczej nigdzie nie ucieknie
 
 

2.PO CO CI KOLEDZY?

 

Najczęściej popełniane błędy w związkach

 

Zazdrość to naprawdę destrukcyjne uczucie. To, że dziewczyna jest z Tobą wcale nie oznacza, że jest całkowicie Twoja na wyłączność – zabranianie jej spotykania się z kolegami to wyraz braku zaufania do niej, a przecież udany związek opiera się przede wszystkim na wzajemnym zaufaniu (no i dobrym seksie, ale to już zupełnie inna historia…).
 
Jeszcze gorszym zachowaniem jest przeglądanie jej prywatnej korespondencji, telefonu czy też wiadomości jakie wysyła na portalach społecznościowych. Nie będę Ci tłumaczył jak bardzo jest to złe, po prostu zaufaj mi i nie rób takich rzeczy.
 
Pamiętaj, że zazdrość to tak naprawdę samospełniająca się przepowiednia. Jeśli będziesz cały czas zarzucał dziewczynie, że Cię zdradza, to w pewnym momencie może sobie pomyśleć, że jej wierność nie ma znaczenia, skoro w Twojej głowie już to zrobiła i… zdradzi Cię… Wtedy pretensje będziesz mógł mieć tylko do siebie.
 
Poza tym nikt nie lubi być trzymany w klatce, nawet takiej ze szczerego złota.
 
 

3.CO DZISIAJ ROBISZ?

 

Najczęściej popełniane błędy w związkach
 
To, że jesteście razem wcale nie oznacza, że musicie ze sobą spędzać każdą wolną chwilę. Pomyśl, jeśli jedyne życie jakie będziecie mieli, to wasze wspólne życie, to o czym tak naprawdę będziecie rozmawiali? Wiadomo, na początku to będzie milion przeróżnych tematów, ale im dłużej będziecie ze sobą tym będą one bardziej przyziemne i nieciekawe.
 
Rozumiem, że zwłaszcza na początku związku chcesz jak najwięcej czasu spędzać ze swoją partnerką, ale jak ze wszystkim w życiu, tak i z tym nie należy przesadzać. To bardzo ważne, żeby każde z was miało swoje życie i umiało się nim cieszyć.
 
To tylko trzy najpoważniejsze z błędów. Oczywiście jest ich wiele więcej i jeśli chcesz o nich przeczytać, dowiedzieć się co tworzy toksyczne związki, to napisz o tym w komentarzach, a być może powstanie druga część tego artykułu.
 

Komentarze   

0 # mariusz12 2013-01-23 23:24
Co to właściwie jest toksyczny związek ? Czy on powstaje wtedy jak rodzina wybranka ciągle szpieguje przyszłą synową. Zabrania jej kontaktów z przyjacielem , przy okazji wyzywając od najgorszych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin