Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Jak być pewnym siebie?Zewsząd docierają do Ciebie informację, że w relacjach z płcią przeciwną najważniejsze jest to żebyś był pewny siebie, a reszta już jakoś pójdzie… Ty jednak nie należysz do osób śmiało idących przez życie, które można określić jako pewne siebie. Chciałbyś to zmienić? Zastanawiasz się jak zdobyć kobietę swoich marzeń? Jeśli tak, to zapraszam Cię do lektury!
 
Jak być pewnym siebie?
 
 
Jak byc pewnym siebie?

 

Pewność siebie jest bardzo ważna w relacjach damsko-męskich, ale nie jest wystarczająca aby odnosić sukcesy z kobietami. Gdyby tak było, to praktycznie każdy dres mógłby mieć każdą kobietę na tym świecie, a oboje doskonale wiemy, że tak nie jest. Dlaczego dres? No bo członkowie tej subkultury wykazują się pewnością siebie bardzo często przekraczającą instynkt samozachowawczy, który pozwala funkcjonować w społeczeństwie, a w skrajnych przypadkach nawet przeżyć w otaczającym nas świecie.
 
Bycie mężczyzną, który naturalnie przyciąga do siebie kobiety wymaga posiadania o wiele więcej cech i umiejętności niż tylko pewność siebie, ale o tym możesz poczytać w innych naszych artykułach.
 
Jest wiele sposobów na zbudowanie w sobie pewności siebie podczas kontaktów z kobietami, ja skupię się dzisiaj na jednym z nich, który z mojego doświadczenia jest bardzo skuteczny i niezawodny – Perfect Dating Plan 21 dniowy.
 

1.Po co mi on?

 

Jak byc pewnym siebie?
 
Plan 21 dniowy możesz znaleźć w Księdze związków, podrywu i seksu dla mężczyzn oraz na konspekcie, który otrzymujesz od nas na Szkoleniu Weekendowym. Jest on skonstruowany w taki sposób, że dzień po dniu usuwa błędne przekonania z Twojej głowy, które dotyczą tego w jaki sposób kobiety zachowują się na pewne Twoje zachowania i jednocześnie tym samym budują cegiełka po cegiełce Twoją pewność siebie.
 
Prowadząc Szkolenia Weekendowe przez bardzo długi czas mogłem zobaczyć jak wielkie zmiany zaszły w wielu moich kursantach, którzy postanowili poświęcić godzinę czasu przez 21 dni swojego życia. Prawda jest taka, że nie znam mężczyzny, który zrobiłby plan 21 dniowy i miał problemy z pewnością siebie w kontaktach z kobietami. Naprawdę.
 
Ważne jest jednak to, aby pamiętać o kilku bardzo ważnych zasadach podczas realizowania tego planu:
 
2.Nie bądź ciekawski
 
Jak byc pewnym siebie?
 
Kiedy robisz dany dzień, to zasłoń sobie kolejne dni kartką papieru i ich nie czytaj, ponieważ plan jest skonstruowany w sposób zbliżony do gry komputerowej – każdy dzień jest odrobinę trudniejszy od poprzedniego, tak jak każdy poziom w grze jest odrobinę trudniejszy od poprzedniego. 
 
Jeśli będąc na dniu 3 przeczytasz to co jest zawarte w dniu 15, to możesz się przestraszyć tego co jest tam napisane, ale jeśli przeczytasz go po zrobieniu dnia 14, to stwierdzisz, że wykonanie go nie będzie stanowiło dla Ciebie najmniejszego problemu.
 
 

3.Skup się na sobie

Jak byc pewnym siebie?
 
Pamiętaj – robienie planu, to nie tworzenie statystyk. Nie patrz na to ile razy udało Ci się wziąć numer czy też ile razy dziewczyna nie chciała z Tobą rozmawiać. Skup się na tym, aby starać się wyciągnąć z każdego podejścia jak najwięcej informacji zwrotnych oraz na tym jak duże postępy udaje Ci się poczynić każdego kolejnego dnia.
 
Jeśli będziesz robił plan dokładnie tak jak jest on napisany, to z pewnością zauważysz, że dzień po dniu Twoja pewność siebie rośnie, a podejście do nieznajomej kobiety i rozpoczęcie z nią rozmowy sprawia Ci coraz mniej problemu, aż w końcu nauczysz się czerpać radość z uwodzenia i z uśmiechem na ustach będziesz wspominał czasy kiedy to byłeś praktycznie pozbawiony pewności siebie.
 
Jeśli chcesz wiedzieć, co oprócz pewności siebie gwarantuje sukces z kobietami, to zapraszam Cię na nasze Szkolenie Weekendowe, gdzie z pewnością o wszystkim Ci opowiem, a potem przećwiczymy Twoje nowo nabyte umiejętności w terenie na praktyce. 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin