Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak odzyskać dziewczynę

Nie każdy związek przeradza się w małżeństwo i trwa aż do grobowej deski. Niektóre z nich kończą się znaczenie wcześniej z przyczyn przeróżnych. Rozstałeś się ze swoją dziewczyną, ale chciałbyś do niej wrócić, zastanawiasz się „jak odzyskać dziewczynę?” W takim razie ten artykuł jest dla Ciebie. 
 

Podrywanie dziewczyn – Jak odzyskać dziewczynę?

 

Jak odzyskać dziewczynę?
 
Koniec związku to nie koniec świata. Dlatego na samym początku zanim podejmiesz decyzję o tym, że chcesz odzyskać swoją dziewczynę zastanów się najpierw czy naprawdę chcesz to zrobić.
 
Bardzo często ludzie boją się wyjść ze swojej strefy komfortu i przyzwyczajeń przez co tęsknią za tym co mieli wcześniej i nie zastanawiają się przy tym, czy poprzednia sytuacja faktycznie była dobra i korzystna dla nich.
 

1.Poddaj się refleksji

 
Jak odzyskać dziewczynę?
 
Przede wszystkim pomyśl czy faktycznie byłeś szczęśliwy ze swoją byłą dziewczyną kiedy byliście razem w związku i dlatego chcesz ją odzyskać aby znowu być szczęśliwym, czy też raczej po prostu boisz się, że nie znajdziesz już nigdy nowej partnerki i do końca życia będziesz skazany na życie w samotności.
 
Bardzo często chęć powrotu do swojej ex wynika z braku poczucia wyboru i świadomości własnych umiejętności w zakresie uwodzenia. 
 
Pomyśl – jeśli co chwilę się kłóciliście, kompromis to słowo, które było praktycznie dla was nieznane, a te szczęśliwe momenty waszego związku jesteś w stanie policzyć na palcach jednej ręki, to zdecydowanie próba odbudowania tego związku nie ma większego sensu.
 
Kolejna bardzo ważna sprawa – jeśli wasz związek rozpadł się w wyniku zdrady (nieważne które z was zdradziło), to nie ma sensu go odbudowywać, ponieważ wspomnienie tego faktu będzie nad wami krążyło i nigdy nie uda się wam na powrót zbudować udanej relacji. Oczywiście możecie się oszukiwać i twierdzić, że jest inaczej, ale odpowiedz sobie szczerze na pytanie – chcesz żyć życiem opartym na iluzji szczęścia?
 

2.Jesteś całym moim światem

 

Jak odzyskać dziewczynę?
 
Jak odzyskać dziewczynę? Jeśli uważasz, że było wam razem dobrze i rozpad waszego związku to jedno wielkie nieporozumienie, to musisz pamiętać o jednej bardzo, ale to bardzo ważnej rzeczy  - nie zamęczaj jej swoimi prośbami o to żeby znowu była z Tobą.
 
To nie działa w ten sposób, że im więcej wykonasz telefonów, wyślesz sms-ów czy zaaranżujesz prawie przypadkowych spotkań na mieście, to tym większą masz szansę na to aby ona do Ciebie wróciła.
 
Jeśli pokażesz jej, że ona była całym Twoim światem i nie możesz bez niej żyć, to nie wróci do Ciebie, bo i po co miałaby to robić – jaką wartość Ty wnosisz do jej życia, skoro bez niej jesteś nikim?
 
Pamiętaj – kobieta ma być jedną  z planet orbitujących w Twoim układzie słonecznym, a nie słońcem!
 

3.Ogarnij się

 

Jak odzyskać dziewczynę?
 
 
Jak odzyskać dziewczynę? Przede wszystkim po waszym rozstaniu skup się przede wszystkim na sobie. Postaraj się zająć sprawami, które kiedy byłeś w związku ciągle odkładałeś na później, a które w znaczny sposób wpływają na poprawę jakości Twojego życia – nowe hobby, nauka języków, otwarcie własnego biznesu – Ty wiesz co chcesz robić.
 
Oprócz tego zacznij umawiać się na randki. Może na początku nie będziesz miał na to ochoty, ale musisz zmienić swoje nastawienie. Jeśli ciągle będziesz myślał tylko o tym jak wrócić do swojej byłej, to czy kiedy w końcu się spotkacie będziesz jawił się jej jako przystojny, atrakcyjny i pewny siebie mężczyzna do którego warto wrócić?
 
Pokaż dziewczynie, że radzisz sobie bez niej całkiem dobrze i że wasze rozstanie, to nie był koniec świata, a jedynie zamknięcie pewnego rozdziału w Twoim życiu.
 
 

4.Działaj

 

Jak odzyskać dziewczynę?
 
 
Nie wydzwaniaj do niej od razu. Poczekaj chwilę. Daj sobie miesiąc, albo dwa na ogarnięcie swojego życia i opadnięcie emocji związanych z rozstaniem. Zadzwoń do niej i umów się na niezobowiązujące spotkanie, aby porozmawiać z nią i zobaczyć co u niej słychać. 
 
Zacznij działać, ale powoli. Pokaż, że Twoje życie wygląda fajnie, umawiasz się na randki, powiedz jej, że przemyślałeś wiele spraw w swoim życiu i na niektóre patrzysz teraz z innej perspektywy… Tylko rób to z wyczuciem, bo nachalność to żaden afrodyzjak!
 
Zacznij stosować wszystkie porady zawarte w naszych artykułach, które odnoszą się do uwodzenia, tylko pamiętaj – jeśli odniesiesz porażkę i nie uda Ci się wrócić do swojej byłej, to tuż za rogiem jest następna dziewczyna z którą możliwe, że będziesz w stanie stworzyć jeszcze ciekawszy i szczęśliwszy związek. Najważniejsze to się nie poddawać!
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin