Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

seks to nie wszystko

Początki zazwyczaj wyglądają podobnie, zastanawiasz się jak poderwać dziewczynę Twoich snów,  gdy już obrałeś odpowiednią strategię uwodzisz ją jakiś czas. Stosujesz nawet jakieś nowe zmyślne teksty na podryw. Odwiedzasz witrynę szkoły uwodzenia i nagle po jakimś czasie przypominasz sobie jak wyglądały początki.  Pamiętasz, jak bardzo ona Cię pociągała, a jak mało rzeczy poza fizycznością Was łączyło. Wtedy stwierdzasz, że w związku seks to nie wszystko
 

Sztuka uwodzenia - SEKS TO NIE WSZYSTKO

 

Seks to nie wszystko
 
 
Mechanizm dobierania się ludzi w pary jest dość skomplikowany. Gdybyśmy rozmawiali z dr. chemii powiedziałby nam jak wiele związków chemicznych wpływa na nas w momencie poznania bratniej duszy. Niektórym z nich nie można ufać. Nie daj się zwieść i poznaj kobietę, która będzie zadowalać Cię nie tylko w łóżku.
 
 

1.Z ŁADNĄ LALKĄ NIE POROZMAWIASZ 

 

Seks to nie wszystko

 

Skłamałbym, gdybym teraz stwierdził, że seks w związku to wartość drugorzędna. Wiele relacji utrzymuje się tylko i wyłącznie dlatego, że relacje intymne między partnerami są przednie. Mam nawet taki przykład moich znajomych. Są razem prawie dwa lata. Ona młoda zgrabna, on młody i przystojny. Znając obie strony wiem, że każda pragnie się rozstać, jednak świetny seks jest tym, co im na to nie pozwala. 
 
Kryje się za tym wszystkim jedno wielkie ALE. Chodzi o to, że wybierając sobie partnerkę na dłuższy okres czasu powinieneś być świadomy kilku ważnych spraw. Doskonale rozumiem, że ona może Ci się nieziemsko podobać i że wszystko to, co normalnie u innych ludzi by Cię denerwowało jej wybaczasz ze względu na jej urodę, ale wiecznie niestety tak nie będzie. Dlaczego te wszystkie ostrzeżenia ? Tylko i wyłącznie po to, abyś później nie mógł powiedzieć, że o tym nie wiedziałeś. Ot taka przyjacielska porada. 
 

Wiesz jak ważne w związku jest Poczucie Humoru? Już dzisiaj zamów nasze szkoelnie na DVD Perfect Dating Poczucie Humoru 3 DVD!

2. CZASEM WARTO MIEĆ PLAN

 

Seks to nie wszystko
 
 
By być w pełni szczęśliwym człowiekiem w udanym związku, musisz przemyśleć parę rzeczy. Po pierwsze, co by się nie działo, ze swoją dziewczyną, narzeczoną, żoną będziesz spędzał w łóżku, no powiedzmy sobie szczerze, uśredniając – 6h tygodniowo - to optymistyczna wersja, dla ludzi, którzy mają długi staż związku i sporo czasu wolnego. Pozostały czas, to momenty kiedy spotykacie się ze znajomymi, słuchasz o jej problemach, mówisz jej o swoich. To również czas kiedy pomagacie sobie nawzajem.
 
 Pomyśl sobie, czy jej atrakcyjność seksualna wynagrodzi Ci braki w inteligencji emocjonalnej ? Czy szukasz kochanki, czy może towarzyszki życia ? Wielu facetów popełnia błąd, że gdy spotykają na swej drodze atrakcyjną seksualnie kobietę, to są w stanie całkowicie obniżyć sobie wymagania, tylko po to, by się z nią związać. Mam wielu kolegów, którzy żyją w związkach, które nie dają im satysfakcji. Owszem, mają atrakcyjne partnerki, ale nie są z nimi szczęśliwi, cieszą się tylko jak razem sypiają.
 
 

3. BĄDŹ W SWOIM ŻYCIU SZCZĘŚLIWY

 

Seks to nie wszystko
 
 
Chodzi o to, abyś podjął w pełni świadomą decyzję. Po tym świecie chodzi wiele pięknych kobiet, ale tylko garstka z nich jest warta naszej uwagi. Tylko te, które poza swoim tyłkiem mają coś więcej do zaoferowania godne są Twojej uwagi.  Jest wiele kobiet, które pragną np. Twoich pieniędzy, szukają sponsora, albo chcą się odegrać na koleżankach. Gdy spotkasz wartościową kobietę na swojej drodze i każda minuta rozmowy z nią będzie dla Ciebie najcenniejszą minutą jaką spędziłeś w swoim życiu będziesz miał pewność, że to dziewczyna dla Ciebie. I takich kobiet na Twojej drodze życzę Ci jak najwięcej. 
 
Autor:
Dawid Duda
 

Komentarze   

0 # mikołaj 2013-03-09 11:35
Wiele par trzyma się dlatego że uprawiaja seks i to dobry ale tak wiecznie nie będzie seks to nie wszystko ale jest wazny kocha sie za charakter a nie za łozko
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin