Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak nie dać się zwariować

Każdego dnia czujesz presję, by mieć więcej i żyć lepiej ? Wiesz, że potrzeba najlepszych produktów, by mieć kobiety z najwyższej półki ? Tak długo tkwisz w urojonych przekonaniach, że po pewnym czasie dochodzisz do wniosku, że aby mieć przy swoim boku wspaniałą partnerkę, musisz stać się Herosem XXI wieku. Jak nie dać się zwariować i podrywać kobiety w normalny sposób dowiesz się z tego artykułu.
 

Uwodzenie kobiet – jak nie dać się zwariować.

 

Jak nie dać się zwariować 

 
Wszyscy mamy w swojej głowie obraz naszej idealnej kobiety. Czasami jak się naprawdę rozmarzysz, jesteś w stanie sobie ją dokładnie wyobrazić i to w taki sposób, że opis jej zająłby co najmniej z 10 stron maszynopisu. Wtedy też, gdy rodzi Ci się taka wizja w głowie, zastanawiasz się, jakim facetem trzeba być, by wspaniałe pasowało do wspaniałego. I wtedy nachodzą Cię błędne refleksje, które zataczają błędne koło. 
 
 

1. REKLAMA WIE, JAK MASZ ŻYĆ

 

Jak nie dać się zwariowaćWłączasz telewizor, odpalasz komputer – nie ważne. Nagle zauważasz piękną kobietę, którą uwodzi facet wysiadający ze sportowego samochodu, używający perfum wycenionych na 500 zł za 100ml. Odniósł sukces. Ona jest jego. Jest szczęśliwy. Reklama mówi, że stało się to tylko dlatego, że miał na sobie akurat ten zapach.
 
W kolejnej przerwie filmu widzisz bardzo podobne ogłoszenie, z tą jednak różnicą, że teraz już wiesz z kolei, że mając modne auto można znaleźć wybrankę swojego życia i zbudować z nią wspaniały związek. Oglądając reklamy często możesz powiedzieć sobie: „nie wierzę w to, w ten produkt”. Ale zgadnij co się dzieje dalej. 
 
 

2. KIEROWANY NIEWIDZIALNY RĘKĄ MANIPULACJI

 

Jak nie dać się zwariować
 
Na świadomym poziomie zauważasz wszystkie sztuczki zastosowane przez marketingowców. Widzisz, że cała historia jest nierealna, przesadzona. Wiesz także, że to co widzisz, to nie prawdziwe życie, a króciutki filmik z własnym scenariuszem i podstawionymi osobami. Za zauważenie mankamentów tychże produkcji odpowiada Twoja świadomość. Co jeśli jednak reklama działa na Ciebie bez Twojej wiedzy ? Co, jeśli sprawia, że nagle masz nieoczekiwaną chęć na coś, czego nigdy wcześniej nie potrzebowałeś i czego w ogóle nie potrzebujesz ? 
 
Co jednak, jeśli swoim urokiem sprawiła, że nagle czujesz potrzebę, że bez pewnych produktów pewne rzeczy nie mają miejsca ? Może pamiętasz taką sytuację z dzieciństwa, gdy twierdziłeś, że by poznać dziewczynę wystarczy do niej podejść i najzwyczajniej w świecie zacząć z nią rozmowę ? Teraz w to nie wierzysz. Wiesz przecież, że aby tej sztuki dokonać, by zaczepić nieznajomą na ulicy, która Ci się podoba (olaboga!) potrzeba samych markowych produktów, stanu konta z taką ilością cyfr, że ciężko rozszyfrować jaka to liczba i w ogóle... Trzeba być herosem XXI wieku.
 
 

3. SAM WIESZ, CZEGO CHCESZ

 

Jak nie dać się zwariować
 
 
Bo widzisz o co chodzi. Sens polega na tym, że człowiekowi, który nie ma solidnych fundamentów można wmówić wszystko. I tak długo, jak wierzysz w te wszystkie brednie, że tylko wybitnie przystojni i bogaci faceci mogą uwodzić skutecznie kobiety, tak długo będziesz stał w miejscu. To tak, jak gdybyś miał nadwagę i twierdził w ten sposób „po co mi siłownia i tak nie schudnę”.
 
No i nigdy nie byłeś na siłowni, nie zacząłeś diety i nadal masz problemy zasznurować buty. Jedyne co potrzebne Ci jest, aby poznać kobietę ze snów i spędzić z nią resztę życia to Twoje ciekawe wnętrze. Jest jeden haczyk... 
 
By mieć cudowne wnętrze, musisz być autorytetem sam dla siebie. Budowanie własnej wartości polega na spełnianiu własnych marzeń, na robieniu czegoś dla siebie, wreszcie na dopilnowywaniu danego samemu sobie słowa. 
 
W ten sposób stajesz się mężczyzną z charakterem, który sam zna swoją cenę. Nie jesteś tym, co masz na sobie, ale tym, co masz  W SOBIE. Tak, to nie zegarek za 20 000 zł robi z Ciebie kogoś, to zaufanie do własnej osoby i przekraczanie ustawionych sobie granic sprawia, że stajesz się wartościowym człowiekiem. 
 
Gdy będziesz już takim, kobiety same zaczną zjawiać się na Twojej drodze, a Ty doskonale będziesz wiedział co zrobić, by były z Tobą najszczęśliwsze na świecie.
 
Autor:
Dawid Duda 
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin