Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Związki na odległość

Postanowiłeś, że życie w samotności przestało Ci odpowiadać. Zacząłeś intensywnie umawiać się na randki z dziewczynami, ale żadna tak naprawdę nie spełniała Twoich oczekiwań. Nie były złe czy też brzydkie, po prostu brakowało im tego „czegoś”, co sprawiłoby, że chciałbyś się z nimi po raz kolejny i kolejny i kolejny…. W końcu pewnego dnia przypadkowo udaje Ci się poznać kobietę, która od samego początku sprawiła, że nie mogłeś przestać o niej myśleć. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie fakt, że wasze miejsca zamieszkania dzieli od siebie wiele kilometrów… Czy związek na odległość ma sens?
 

Sztuka uwodzenia – związek na odległość

 

Związki na odległość
 

 

Masz dziewczynę. Mało tego, masz dziewczynę, która spełnia wszystkie Twoje oczekiwania i naprawdę czujesz, że jest ona Twoją bratnią duszą. Szczerze Ci gratuluję, bo wiem jak trudno jest znaleźć dziewczynę z którą będziesz wiązał większe palny. Jest tylko jeden problem – dzieli was kilkaset kilometrów. 
 
Nie jest rzeczą wcale dziwną, że na początku bardzo głęboko wierzysz w to, że wszystko się wam jakoś ułoży i w końcu będziesz z nią szczęśliwy, ale z czasem zaczyna się rodzić w Twojej głowie pytanie, które coraz częściej zaczynasz sobie sam zadawać – „Czy związek na odległość ma sens”?
 

1.Trudności

 

Związki na odległość
 
Nie będę Cię okłamywał – związek na odległość, to rzecz naprawdę trudna, jeśli nawet nie najtrudniejsza w całych relacjach damsko – męskich. Wymaga to bardzo duża zaangażowania z Twojej strony, cierpliwości i przede wszystkim pewności, że naprawdę chcesz być z Tą dziewczyna.
 
Powiem Ci szczerze, że przypadki związków na odległość, która dalej trwają i osoby w nich się znajdujące są szczęśliwe, jestem Ci w stanie policzyć na palcach jednej ręki, a znam naprawdę dużo osób, które próbowały sobie ułożyć swoje życie w taki właśnie sposób.
 
 

2.Czas

 

Związki na odległość
 
Związki na odległość mogą przetrwać tylko przez pewną ilość czasu (zazwyczaj maksymalnie 2-3 lata), po czym jeśli nie uda się wam razem zamieszkać, to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że Twój związek na odległość zacznie się powoli rozpadać.
 
Dzieje się tak dlatego, że z czasem zaczynacie mieć coraz większe oczekiwania po waszej relacji i w końcu sporadyczne spotkania i codzienne telefony przestają wam wystarczać – chcecie mieć prawdziwy związek i zaczyna was męczyć fakt, że nie możecie się spotykać tak często jakbyście tego chcieli.
 

3.Kontakt

 

Związki na odległość
 
Samymi telefonami, rozmową na Skype, czy też dziesiątkami sms-ów każdego dnia nie zbudujesz prawdziwej relacji. Aby wasz związek na odległość miał rację bytu musicie się widywać przynajmniej raz w miesiącu. 
 
Prawda jest taka, że jeśli dwójka ludzi nie widzi się zbyt długo, to chociaż nie wiem jakby się starali tę relację utrzymać, to po dłuższej rozłące łączące was uczucie zaczyna powoli wygasać i w końcu powoli zaczynacie stawać się obcymi dla siebie osobami.
 
 

4.Zazdrość

 

Związki na odległość
 
Dzieląca was odległość może być dobrym pretekstem do tego, abyś był zazdrosny  o swoją partnerkę – w końcu nie widujesz ją codziennie, a istnieje ryzyko, że jakiś facet zacznie się koło niej kręcić i Ci ją odbije, a przecież tak bardzo ją kochasz…
 
BŁĄD! Uczucie zazdrości nigdy nie prowadzi do niczego dobrego – jeśli dziewczyna poczuje, że starasz się ja kontrolować, to może zacząć stopniowo wycofywać ze związku, ponieważ nikt nie lubi być trzymany w klatce, nawet tej ze szczerego złota.
 
Wybrała Ciebie, jest z Tobą, więc nie ma sensu abyś musiał obawiać się, że będzie inaczej.
 
To tylko główne wskazówki odnośnie związków na odległość. Jeśli chciałbyś, abyśmy zgłębili ten temat bardziej, to napisz o tym w komentarzach po tym artykule, a być może napiszemy kolejne poświęcone temu tematowi. 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin