Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jakich błędów nie popełniać?

Postanowiłeś w końcu, że dość już nabijania kolejnych leveli w grach MMO, dość samotnych wieczorów i przytulania swojego pluszowego misia przed snem żyjąc nadzieją, że pewnego dnia ktoś zastąpi jego miejsce. Chcesz poderwać dziewczynę! Gratuluję podjęcia decyzji, a zastanawiałeś się kiedyś „jakich błędów nie popełniać”?
 

Podrywanie dziewczyn – Jakich  błędów nie popełniać?

 

Błędy w uwodzeniu
 
 
Nie przejmuj się, podryw to nie jest pole minowe, gdzie jeden niewłaściwy ruch może pozbawić Cię drogocennego członka (i nie chodzi mi tutaj wcale o Twoją rękę)… Tym niemniej jest kilka rzeczy o których warto pamiętać aby podnieść jego skuteczność
 
Nie musisz mnie słuchać… Jakich błędów nie popełniać? Możesz sam szukać odpowiedzi na to pytanie… Tylko nie zdziw się jeśli zabierze Ci to strasznie dużo czasu i gdzieś po drodze poddasz się dochodząc, do wniosku, że nigdy nie znajdziesz sobie dziewczyny.
 

1.W grupie siła!

 

Błędy w uwodzeniu
 
 
Jeśli idziesz ulicą, jesteś w galerii lub też w klubie i wpada Ci w oko dziewczyna, to nigdy, ale to przenigdy nie podchodź do niej z kolegami
 
Nieważne, czy jest sama, czy też w grupie – jeśli chcesz do niej podejść, to podchodź sam. W końcu jesteś mężczyzną i nie potrzebujesz wsparcia, aby podejść do niewinnej białogłowy, prawda?
 

2.Komplementy

 

Błędy w uwodzeniu
 
 
Jeśli ona ma ładne oczy, to uwierz, mi, że o tym wie i powiedziało jej tu już przynajmniej dziesięciu mężczyzn przed Tobą, więc prawiąc jej jako kolejna osoba komplement wcale się w jakiś szczególny sposób nie wybijasz ponad resztę.
 
Zamiast tego skup się na poznaniu jej osobowości i to ją po jakimś czasie skomplementuj – tego nie robi prawie żaden mężczyzna…
 
Oczywiście jest grupa kobiet, która jest bardzo skoro do wysłuchiwania komplementów, ale są to zazwyczaj osoby o bardzo niskim poczuciu wartości, co w może się bardzo negatywnie odbić na waszych relacjach w późniejszych etapach związku….
 

3.Dotyk

 

Błędy w uwodzeniu
 
 
Jakich błędów nie popełniać? Wiesz czym się różni podejście do dziewczyny, które kończy się prawdziwą randką od tego, po którym słyszysz „zostańmy przyjaciółmi”? Dokładnie tak – dotykiem! Rozwijaj dotyk już od pierwszych minut wasze znajomości pomoże Ci ustrzec się od bycia postrzeganym przez swoją wybrankę wyłącznie jako przyjaciel.
 
Nie musisz od razu stosować wobec niej wyszukanych technik rodem z kamasutry… Możesz zacząć od zwykłego podania ręki przy przywitaniu.
 

4.Sms-y, komunikatory, chaty itp.

 

Błędy w uwodzeniu
 
Nie, nie i jeszcze raz NIE! Co się podziało w dzisiejszym społeczeństwie, że ludzie tak bardzo boją się ze sobą rozmawiać na żywo czy chociaż zadzwonić? Kobietą zależy na emocjach w życiu, a choćbyś nie wiem jak dużo emotikonek czy innego szajsu wkleił do swojej wiadomości, to niestety, ale żadnych emocji z tego nie będzie.
 
Jest już cały artykuł o tym dlaczego nie piszemy sms-ów, nie siedzimy na komunikatorach i tym podobne, więc pominę powtarzanie tego wszystkiego tutaj – dość powiedzieć, że po prostu tego nie rób!
 

5.Poczucie Humoru

 

Błędy w uwodzeniu
 
 
Uwierz mi – jest to rzecz niezbędna w każdej udanej interakcji z kobieta. Musisz tylko uważać aby nie przesadzić. Kiedy zaczniesz być zbyt śmieszny, to wszyscy potraktują Cię jak klauna i będą tylko czekali aż wyciągniesz coś ciekawego z rękawa, a całe zainteresowanie kobiet Twoją osobą przemieni się w zaciekawienie dotyczące wyłącznie Twojej śmieszności – a przecież nie o to Ci chodzi, prawda?
 
 
To pięć najważniejszych rzeczy, pięć aspektów o których warto pamiętać podczas zaczynania interakcji z kobietami. Chcesz więcej? Na dole masz pole do dodawania komentarzy, skorzystaj z niego.
 
Autor: Jan Gajos
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin