Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Jak poderwac dziewczyne w klubieCo weekend ten sam scenariusz - masz zamiar się zabawić, wyjść ze znajomymi do klubu i poznać swoją drugą połówkę, ewentualnie dziewczynę, która będzie wspólnie z Tobą spędzać najbliższe popołudnia. Po chwili zauważasz taką, która spełnia Twoje wszystkie wymagania, ale nie wiesz co zrobić, idziesz do baru, film się urywa i później w domu znowu zadajesz sobie pytanie
 

JAK ZNALEŹĆ DZIEWCZYNĘ W KLUBIE?

 

Jak znaleźć dziewczynę w klubie

 

 
Spokojnie, świat się nie zawalił. Nie ma porażek, są nowe doświadczenia. Ty już wiesz, że sposób, który obrałeś na oczarowanie swej wybranki nie działa. Jesteś bliżej sukcesu, jak Thomas Edison odrzucasz kolejną wersję i szukasz nowej.
 
Poszczęściło Ci się, dlatego jesteś na tej stronie i masz okazję nauczyć się na cudzych błędach. Damy Ci dokładną mapę ze składnikami i recepturę na przyrządzenie wspaniałego eliksiru miłości. Musisz ją tylko uwarzyć i znaleźć składniki.
 

1. This should be your place !

 

Jak znaleźć dziewczynę w klubie
 
Jak znaleźć dziewczynę w klubie? Zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym, jakie kluby wybierasz ? Czy myślałeś może, jakie miejsca najbardziej sprzyjają poznaniem nowych osób ? Powiem Ci tak, z własnego dość sporego doświadczenia wiem, że większość klubów nie sprzyja po prostu nawiązywaniu nowych znajomości. Już tłumaczę Ci dlaczego.
 
Będąc trenerem relacji interpersonalnych  miałem okazję bawić się we wszystkich największych miastach w Polsce. W życiu prywatnym również zwiedziłem wiele klubów. Wnioski jakie wyciągnąłem są następujące:
 

a) unikaj klubów z darmowym wstępem – dlaczego ?

 

Jak znaleźć dziewczynę w klubie
 
W większości w takich miejscach jest bardzo, bardzo dużo ludzi. Jest tłum, nie ma gdzie usiąść, jedyne miejsca w których możesz nawiązać jakąkolwiek interakcję z dziewczyną jest parkiet. Wszystko byłoby w porządku, gdybyś był świetnym tancerzem i umiał zagospodarować sobie miejsce wśród panów o rozmiarze 2x2m, bo wierz mi, w darmowych klubach bez selekcji ich jest najwięcej.  
 
No właśnie to kolejna zmora klubów w których nie ma przyjętych żadnych norm, ale o tym chwilę później. Jeśli lubisz w barze za napojem chłodzącym czekać minimum 10 min w kolejce, to również wybierz się do klubu, do którego wpuszczają za darmo.
 
 

b) klub powinien zrzeszać ludzi o podobnych zainteresowaniach – czyli ?

 

Jak znaleźć dziewczynę w klubie
 
 
Jak znaleźć dziewczynę w klubie? Idąc do klubu zapewne Twoim głównym celem nie jest potańczenie sobie, a jak już to świetna zabawa, a przede wszystkim wspaniali ludzie, wspaniałe kobiety. W klubach, gdzie rządzi hip-hop, najzwyczajniej w świecie spotkasz hiphopowców. W klubach ekskluzywnych zazwyczaj spotkasz ludzi, którzy w swoim życiu kierują się wartościami, które sprawiają, że rozwijają się każdego dnia. 
 
Błędem byłoby założenie, że spotkasz tam samych snobów, lub dziewczyny, które pragną tylko pieniędzy – właśnie w takich miejscach możesz spotkać ludzi, dla których najważniejsze będzie to, co mówisz, a nie to ile cm masz w bicepsie. 
 
Tutaj nie ma sytuacji, że dziewczyny „przymilają” się ochroniarzom, by ich chłopak nie miał z nimi problemów. Inteligencja jednak może spotkać odzew wśród ludzi, którzy również są nią obdarzeni. Właśnie w takich miejscach masz okazję wykazać się tym, „co masz pod czaszką
 

c)  znaj logistykę miejsca – po co ?

 

Jak znaleźć dziewczynę w klubie
 
Błędem byłoby wybieranie klubu, którego logistyki nie znasz. Gdy chcesz poznać dziewczynę na imprezie przydałoby się zapewnić pewne warunki, aby zrobić to skutecznie. W klubie obowiązkowo musi być miejsce bardziej ciche niż pozostałe. VIP-room, duży hol, korytarz, palarnia, cokolwiek, miejsce, gdzie będziesz mógł nawet jej szeptać. Naprawdę arcytrudne jest zbudowanie bardzo silnej interakcji bez rozmowy.
 
W ten sposób najszybciej możesz przekazać jej, że nie jesteś imprezowym świrem, a facetem, dla którego warto stracić głowę. Dobrze by było, gdybyś również zapewnił sobie miejsce siedzące, w końcu spędzisz w klubie trochę czasu, dlatego fajnie byłoby mieć miejsce w dobrej lokalizacji, gdzie mógłbyś później na spokojnie dziewczynę zabrać. 
 
Schody, bary, toalety – gdy będziesz dobrze wiedział, gdzie się znajdują nie będziesz sprawiał wrażenia zagubionego. Znaj lokacje klubu do którego się wybierasz jak własny przedpokój. By się do tego przygotować, warto jest po raz pierwszy do nowego klubu wybrać się na trzeźwo. To pomaga zauważać ważne miejsca i daje pewien komfort psychiczny, polegający na sprawieniu dobrego wrażenia od pierwszej wizyty.
 
 
Część następna wkrótce...
 
Autor:
Dawid Duda
 

Komentarze   

0 # LukasB 2012-11-21 09:34
Najpierw piszesz o facecie, który w klubie szuka dziewczyny, choć z Twojego artykułu wynika, że facet szuka dziewczyny ale tylko do łóżka "Po chwili zauważasz taką, która spełnia Twoje wszystkie wymagania," Jak małe musisz mieć wymagania, żeby po wyglądzie stwierdzić (nie podchodząc do niej), że dziewczyna, którą widzisz, może być Twoją dziewczyną ??
cytat:
"Nie ma porażek, są nowe doświadczenia. Ty już wiesz, że sposób, który obrałeś na oczarowanie swej wybranki nie działa."
Kolejne doświadczeniem, znowu nie podszedłeś i pijesz piwo, gratuluje, że doszedłeś do wniosku, że picie piwa przy barze nie przybliży Cię do poznania dziewczyny

"W klubach, gdzie rządzi hip-hop, najzwyczajniej w świecie spotkasz hiphopowców."

SERIO ??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # DawidDuda 2012-11-21 22:47
Łukaszu, gdy będziesz już wiedział, jakich konkretnie kobiet w swoim życiu szukasz, doskonale będziesz wiedział po pierwszym spojrzeniu, co w niej siedzi. Przynajmniej w znakomitej większości. To tak jak większość z facetów marzy o Ferrari, wiedzą, że byliby w nim szczęśliwi, a tak naprawdę nigdy nie mieli okazji nawet w nim siedzieć.

Dziękuje za gratulacje. Wielu ludzi nadal ciągle wierzy, że dziewczyna sama do nich podejdzie, zagada, zmieni świat, że los rzuci im się do kolan. Jeśli uderzysz się w pierś i stwierdzisz, że to nie działa, zaczniesz coś zmieniać. Jak myślisz, dlaczego tylu ludzi nadal to robi ? Nie dochodzi ta myśl do nich, a ma dojść.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # DawidDuda 2012-11-21 22:50
cd...

Tak, serio. Wyczuwam sporą dozę ironii w Twoim komentarzu. Może niepotrzebnie ? Czasami po prostu nie potrafimy znaleźć alternatywy, albo pójść za tym co NAM naprawdę się podoba. Zakładasz, że jesteś idealny i zawsze wiesz lepiej, a by otworzyć furtkę do rozwoju i nauki, trzeba się tego wyzbyć. Tylko ktoś świadomy niewiedzy, może posiąść wiedzę. I tym prostym sposobem wracamy do prawdy znanej przez starożytnych greckich filozofów "Scio me nihil scire". I jestem pewien, że doskonale rozszyfrujesz autora tej sentencji.

Pozdrawiam serdecznie,

Dawid Duda
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Ronin 2012-11-23 23:00
"W klubach ekskluzywnych zazwyczaj spotkasz ludzi, którzy w swoim życiu kierują się wartościami, które sprawiają, że rozwijają się każdego dnia. "
Takich ludzi jak Ty piszesz jest może 5% społeczeństwa. Więc w tych "ekskluzywnych klubach" 3/4 osób to takie które idą się "odchamić", a nie po to bo są to wartościowi ludzie.
"Błędem byłoby założenie, że spotkasz tam samych snobów, lub dziewczyny, które pragną tylko pieniędzy"
Kurcze nie ukrywajmy, że kobiety lecą na kasę, w ten sposób przekazujesz, że jesteś w stanie zapewnić kobiecie przetrwanie. Gdyby nie prawa kapitalizmu(dzi edziczenia np. firmy po tacie, to nie widzę przeszkód), ale powiem szczerze, że kobiety chcą faceta. Jak jesteś mężczyzna to musisz zarabiać i to nieźle, by mieć na stałe kobiety swoich marzeń. Więc zapierdalaj!
"dla których najważniejsze będzie to, co mówisz" -To co mówisz, dla kobiety nie ma wielkiego znaczenia! Ważne jest to jak ona odbiera to co mówisz i Ciebie!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Ronin 2012-11-23 23:14
" a nie to ile cm masz w bicepsie. "
Tężyzna fizyczna jest atutem Dawidzie i naturalnie kobietom się to podoba. To, że one tego nie przyznają, to nie oznacza, że psychika ludzkości się aż tak zmieniła. Dwa siła fizyczna=pewnoś ć Siebie! Nie jest to konieczne w relacjach z kobietami, ale przydałoby się ubić zestaw dyskotekowy. Łapa+Klata!
"znaj logistykę miejsca – po co ?"
W większych miastach są może 4-5 kluby które są OK, więc warto w swoim mieście być ich stałym bywalcem. Zostawiać na barze kasę na barze na alkohol. Więc nie widzę, raczej problemów z klubami z darmowymi wejściówkami. Przecież jeśli osoba zostaje dłużej zostawi pieniądze na barze. Jak zapłaci 10, 20 zł za wejście to i tak nie świadczy o majętności, czy wartości osoby. To są śmieszne pieniądze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Ronin 2012-11-23 23:26
LukasB odpowiem Ci na pytania za Dawida:
"Najpierw piszesz o facecie, który w klubie szuka dziewczyny, choć z Twojego artykułu wynika, że facet szuka dziewczyny ale tylko do łóżka"
Szukając kobiety masz właściwie włącznik 0/1, albo chcesz ją poznać, albo nie. Poznać jest tu synonimem wyobrażenia jak uprawiacie seks. Przecież podobanie się sobie ma na celu doprowadzenie do tego.
"Jak małe musisz mieć wymagania, żeby po wyglądzie stwierdzić (nie podchodząc do niej), że dziewczyna, którą widzisz, może być Twoją dziewczyną ??"
Sprawdzasz! A najlepiej jest poznać dogłębnie zakamarki jej kobiecości. Dobry seks zbliża ludzi. Nie ukrywajmy dla nas 3/4 to uroda kobiety. Którą wolisz brzydką i mądrą, czy ładną a głupią? Test logiczny 1,albo 2.
" picie piwa przy barze nie przybliży Cię do poznania dziewczyny"
Picie w klubie jest OK! Idziemy na imprezę, a nie na misję, gdzie mam cel znaleźć żonę. Idę się pobawić. Podrywanie ma być zabawą, a nie misją.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # DawidDuda 2012-11-27 01:23
Ronin - swego czasu, porzuciłem wszystko i słownia była dla mnie najważniejszym elementem dnia, tygodnia, miesiąca. Stosunek mocy do masy miałem wręcz rewelacyjny, kratka na brzuchu, spora klata, w bicepsie 45 cm i powiem tak: łatwiej było tylko poznać dziewczynę na raz, ale w głównej mierze dlatego, że czułem się z tym lepiej. Teraz nie widzę różnicy, czy mam 70kg czy 120kg bo rezultaty byłyby takie same.

Co do majętności - nie jest to konieczne. Jeśli to jest dla Ciebie najważniejsze i jeśli dopiero, gdy masz pieniądze jesteś sam dla siebie kimś, to zgadza się, kobiety na to lecą.

Prawdziwą wartość poznajemy jednak po tym, gdy jesteśmy ubrani w łachmany, a nie czujemy żadnego niepokoju, by podjeść do dziewczyny siedzącej w nowym Porsche na stacji benzynowej. I wiesz co ? Jeśli wierzysz w sukces go osiągniesz. Co do picia - jeśli skupisz się na tym, by pobić rekord baru, wierz mi, trudniej będziesz miał poznać kobietę swych marzeń.

Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Ronin 2012-11-28 11:48
1.Siłownia- Dawid dbanie o Siebie na siłowni jest oznaką zadbania. Gadaj merytorycznie a nie się chwal trenerze PD.
2.Pieniądze- Dawid oczywiście, że kasa ma znaczenie w relacjach z kobietami.
a)wyjście do kina, park spinaczkowy, kręgle, bilard, restauracji z dobrym winem, kosztuje. Ja zajmuję się PUA jakieś 3 lata z przerwami na związki i teksty, techniki, umiejętności to jest jak sposób sprzedaży. Jeśli zapierdalasz za 1500zł i mieszkasz ze starymi(nie piszę o Tobie, bo się znamy i wiem, że jesteś OK) to jesteś bubel i musisz kombinować technologią uwodzenia, a dalej sprzedajesz ten bubel jak firmy telekomunikacyj ne podszywające się pod Orange.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Ronin 2012-11-28 11:57
3.Ubiór- Jasne, że jesteś w stanie jak dobrze rozegrasz, ale po co sobie drogę utrudniać? Wyglądaj cały czas zajebiście, a nie niedogolony, ubrany bazarowo podchodzisz do kobiet. Ubiór również wystawia Ci laurkę i sam się czujesz tak jak jesteś ubrany. Jeśli jeszcze twój bazarowy ubiór potwierdza Twoją osobowość i charakter, to masz szansę tylko na 1 seks i to jak jest dobrze upita, po pixach, albo wprowadzona w trans imprezowy(przez Ciebie, czy przez samą imprezę).
2.Picie?- A widzisz, zajmując się PUA poznałem wielu gości plażujących, którzy przychodzą do klubów by grać, a nie się bawić i wiesz co? Idą na wojne z kobietami.
3.Cel- poznać kobietę marzeń- skupianie się na celu, nie przynosi skutku, skupiaj się raczej na zabawie na imprezie przy okazji poznawając kobiety i wybierając te które Ci się podobają.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Bartek 2013-01-20 23:27
A jak się ma sprawa następującą: rano się budzę, nic nie pamiętam, a w kieszeni karteczka z numerem. Temat spalony czy można popisać? Jak na to reagują kobiety?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # krzysiek!&@* 2013-03-12 12:31
interesująca konwersacja, jak się okazuje można prowadzić kulturalną dyskusję na poziomie bez zbędnych epitetów... :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin