Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak znaleźć dziewczynę w klubie

W poprzedniej części artykułu była mowa o tym, w jaki sposób znaleźć dziewczynę na imprezie przed wyjściem z domu. Teraz, przygotowany do boju, dostaniesz narzędzia niezbędne do tego, aby w klubie poczuć się tak, jak zawsze chciałeś w nim się czuć. Zapraszamy do lektury.
 

Jak znaleźć dziewczynę w klubie część 2

 

2. Jesteś u siebie

 

Jak poderwać dziewczynę w klubie 

 
Wyjaśniliśmy sobie, dlaczego wybór miejsca ma tak kolosalny wpływ na to, co może później dziać się w klubie. Prawie wszędzie jest tak, że zanim zaczniemy coś robić, to warto jest przemyśleć sposób, w jaki będziemy działać. 
 
Mówię tutaj, ku jasności, o rzeczach stricte technicznych, bo w rozmowie i zachowaniu, spontaniczność, szczególnie z płcią przeciwną, jest ceniona najbardziej. Czasem jednak logika i wyrachowany umysł mogą się przydać.
 

a) jakie błędy popełniasz  - dlaczego Cię to skreśla ?

 

Jak poderwać dziewczynę w klubieGdy stoisz w klubie pod ścianą z kuflem w dłoni, nie wyróżniasz się z tłumu. Gdy założyłeś nudny T-shirt, nie wyróżniasz się z tłumu. Wreszcie gdy stoisz i tylko przypatrujesz się otoczeniu, z góry mówisz, że nie jesteś duszą towarzystwa. 
 
Wcale tak nie musi być. Wystarczy tylko zmienić kilka pewnych rzeczy. Widziałeś kiedykolwiek jakiegoś przebojowego mężczyznę ? Może to być postać rzeczywista, albo fikcyjna – nie ważne. Jednak, gdy James Bond wchodzi do klubu, nagle wszystkie spojrzenia kierują się na niego. 
 
Owszem, po części to magia scenariusza, reżysera i operatora, jednak, idę o zakład, że właśnie TY, TY, który czytasz teraz ten artykuł, w najbliższą sobotę jesteś w stanie wywołać bardzo podobny efekt.
 
 

b) jakie trzeba wprowadzić zmiany – w czym pomogą ?  

 

Jak poderwać dziewczynę w klubie

 

 
Teraz wyobraź sobie, że zamiast standardowego trybu wypicia z kumplami piwa i popatrzenia na parkiet robisz coś takiego: zakładasz najlepszą koszulę, dopasowaną marynarkę, eleganckie spodnie i szykowne buty. 
 
Brodę masz uniesioną wysoko, ramiona z tyłu, cały jesteś wyprostowany, w pierś nabierasz powietrza i idziesz samym środkiem schodów z szelmowskich uśmiechem na ustach. Zapewne reakcje kobiet, jak i całego otoczenia będą zupełnie inne. A przecież Ty nic nie zrobiłeś, tylko przeszedłeś schodami ! 
 
Teraz przybijasz piątkę ochroniarzowi, podchodzisz do baru, żartujesz z kelnerką, zostawiasz jej napiwek i idziesz dalej, wprost przed siebie. Ludzie, którzy widzieli Cię w akcji, mają Cię już za współczesnego Jamesa Bonda. Twój wizerunek to najpotężniejsza rzecz jaką posiadasz, zacznij w końcu z niej robić pożytek. 
 
W 5 min jesteś bożyszczem klubu. By efekty były jeszcze bardziej spektakularne, zabierasz ze sobą do klubu trzy naprawdę wyśmienite dziewczyny. Wierzę, że masz koleżanki i wierzę w to, że lubią przejść się na imprezę. Jeśli z nimi Cię nic nie łączy, nie martw się. Nie nimi masz zająć się na imprezie. To część Twojego nowego wizerunku, który zaczniesz kreować. 
 
 

c) ludzi zaczną Cię traktować inaczej – dlaczego ? 

 

Jak poderwać dziewczynę w klubieDałeś im powód, aby myśleli, że jesteś wpływowym człowiekiem, najprawdopodobniej zamożnym, z dużą ilością znajomych, pewnością siebie sięgającą zenitu oraz z urokiem osobistym, który przyciąga kobieta. 
 
Zamawiasz sobie wymyślnego drinka, podchodzisz do pierwszej dwójki kobiet, które Cię zainteresują i widzisz całkowicie odmienny efekt od tego, który osiągałeś do tej pory. Jeśli znasz już podstawy i wiesz, jak prowadzić rozmowę w chociaż minimalnym stopniu. Jeśli masz jakieś pasję i potrafisz o nich opowiadać w taki sposób, aby każdy od jutra zechciał to robić, to wierz mi, do sukcesu brakuje naprawdę niewiele. 
 
Potraktuj każdy klub jak swój dom, jak swój pałac, jak Twoje królestwo, a nagle ludzie zaczną zachowywać się jak Twoi podwładni. Taka już natura ludzka, że ludzi, którym w ogólnym sensie tego słowa „się udało” traktujemy lepiej, inaczej. Zmień swój wizerunek przy najbliższej możliwej okazji i sprawdź, w jak świetny sposób możesz bawić się w klubie. 
 
Pewnego dnia przypomnisz sobie, jak z niedowierzaniem czytałeś o tym na stronach Perfect Dating, jednak gdzieś tam w głębi Ciebie pojawi się głos, który będzie krzyczał, że właśnie tego było Ci trzeba. Niezmiernie czekam na to, aż go usłyszysz i zaczniesz głosić reszcie tę wspaniałą prawdę.
 
Samych sukcesów. 
Autor: Dawid Duda
 
 
 

Komentarze   

+1 # Ronin 2012-11-28 12:05
Dawidzie fajnie piszesz, to przydatne, ale czy to znowu nie jest szykowanie ludzi na wojne?
"Przybijasz piątkę ochroniarzowi, żartujesz z kelnerką" -fajne sposoby na zbudowanie sobie wartości w klubie, ale czemu nie dodajesz, żebyś po prostu się zakumplował z ochroniarzami i porozmawiał z nimi o dzisiejszej imprezie, pogadał z nimi z kobietami które właśnie poznałeś(nie jest to sztuczne, a faktycznie jesteś traktowany jako wporządku gość).

"Teraz wyobraź sobie, że zamiast standardowego trybu wypicia z kumplami piwa i popatrzenia na parkiet"
-fajnie, tylko, że można iść z kumplami do klubu i wypić sobie po drinie, piwie, wódce, wiskey i traktować ich dalej w klubie jako twoich przyjaciół, a przy okazji poznawać kobiety. Czy nie jest to lepsze podejście, niż wychodzić do klubu z misją podrywania i zbierać numery, pocałunki i seksy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Ronin 2012-11-28 12:11
"Brodę masz uniesioną wysoko, ramiona z tyłu, cały jesteś wyprostowany, ..." Tak, ale jak powiesz kursantom, żeby tak chodzili, a nie czuli się Pewni Siebie, to będą udawać kozaków, nikt nie lubi ludzi zakłamanych i dwulicowych, więc musisz wyrobić sobie takie samopoczucie w klubie by być osobą szanowaną w tym klubie.
"zabierasz ze sobą do klubu trzy naprawdę wyśmienite dziewczyny, To część Twojego nowego wizerunku, który zaczniesz kreować. "
Fajnie, czyli wykorzystuje swoje przyjaciółki jako narzędzie? Nie lepiej jako koleżanki, które lubię i one lubią mnie?
"Dałeś im powód, aby myśleli, że jesteś wpływowym człowiekiem, najprawdopodobn iej zamożnym, z dużą ilością znajomych, pewnością siebie sięgającą zenitu oraz z urokiem osobistym, który przyciąga kobieta."
Tak? A jeśli jesteś nieudacznikiem, który nie ma kasy, znajomych i pewności Siebie i udajesz, to działa? NIE!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Ronin 2012-11-28 12:16
"Jeśli masz jakieś pasję i potrafisz o nich opowiadać w taki sposób, aby każdy od jutra zechciał to robić, to wierz mi, do sukcesu brakuje naprawdę niewiele. "
Wreszcie znalazłem święty gral! Masz mieć pasje, masz mieć dobre życie, masz być kolesiem z opowiadanki, ma to być spójne z Tobą, to mówisz i jak się zachowujesz. Jeśli nie jest to i tak wcześniej czy później kłamstwo wyjdzie. To samo z ubiorem, ubierz się w marynarkę Piere Cardin, jeśli jesteś kolesiem który prowadzi dobrze dochodowy biznes, albo jest kimś, a nie jak jesteś studentem, który dorabia sobie prowadząc korki z angielskiego.

"Potraktuj każdy klub jak swój dom, jak swój pałac, jak Twoje królestwo, a nagle ludzie zaczną zachowywać się jak Twoi podwładni."
Podwładni? Szanujesz sługusów? Ile dajesz od Siebie, tyle dostajesz w zamian. Jeśli traktujesz ludzi z celem zrobienia z nich kogoś takiego, oni też tak Ciebie będą traktować.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Ronin 2012-11-28 12:22
"Zmień swój wizerunek przy najbliższej możliwej okazji i sprawdź, w jak świetny sposób możesz bawić się w klubie. "
Do każdej zmiany Dawidzie należy dorosnąć i ją zaakceptować. Sama zmiana wizerunku nie oznacza, że jesteś kimś innym. Zmień swoje życie, by wizerunek na Ciebie pasował. To tak jakbyś z malucha przesiadał się w nowe Audi. Nie pasujesz kurwa tam. To musi pasować.

"Pewnego dnia przypomnisz sobie, jak z niedowierzaniem czytałeś o tym na stronach Perfect Dating, jednak gdzieś tam w głębi Ciebie pojawi się głos, który będzie krzyczał, że właśnie tego było Ci trzeba. Niezmiernie czekam na to, aż go usłyszysz i zaczniesz głosić reszcie tę wspaniałą prawdę."
Wizualizacja. Tylko co zrobi kobieta jak okaże się, ten Pewny Siebie facet w klubie okaże się ciotą w życiu prywatnym. Bądź mężczyzną który plażuje, a nie plażerem, który jest mężczyzną.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Ronin 2012-11-28 12:29
Ogólnie jako techniki Dawidzie to masz rację, ale, jest z tym jak ze sprzedażą.
dobry sprzedawca+tech niki+chujowy produkt= sprzedane+ zarobione+ klient oszukany= poczucie winy kupującego?
dobry sprzedawca+ techniki+ korzystny produkt= sprzedane+ zarobione+ klient zadowolony= radość klienta z dobrego zakupu!
Zajebisty produkt=0 albo mało obiekcji i wystarczy nic nie spierdolić i klient kupi
Słaby produkt=100 obiekcji i trzeba kłamać, manipulować by klient to kupił.
Tym produktem w uwodzeniu jesteś Ty, jestem Ja i czytelnicy Twoich artykułów.
Czyli na proste. Jeśli jesteś zadbany, zarabiasz bo o to dbasz i jesteś zaradny życiowo to o wiele mniej potrzebujesz niż jeśli jesteś niezadbany, nie zarabiasz i nie umiesz sobie poradzić w większym mieście. To są żywe kobiety panowie, a nie idiotki które można oszukać, by wyruchać. Pozdro.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # DawidDuda 2012-12-01 00:21
Ronin - dziękuje za tak spory feedback. Naprawdę nie wiesz nawet jak bardzo doceniamy czytelników takich jak Ty :)

Co do Twoich uwag i pytań, starając się jak najbardziej rzeczowo odpowiedzieć. By zawrzeć cały mój światopogląd odnośnie tego, jakim być człowiekiem, a zarazem jak postępować z kobietami, musiałbym wydać książkę - w dwóch tomach. Myślę, że to główna przyczyna Twoich wątpliwości. Co do książki - może kiedyś na górnej półce w księgarni taką znajdziemy ;)

Możesz na naszej stronie znaleźć kilkanaście innych artykułów chociażby mojego autorstwa w których chociaż troszkę będziesz w stanie poznać to, jakie mam podejście do technik sprzedaży ;) Znajdziesz też sporo info na temat Inner Game'u i zmiany przekonań.

Po zapoznaniu się z tą lekturą na pewno wzbogacisz się wiedzę, która rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości :)

Pozdrawiam,

Dawid Duda
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Ronin 2012-12-01 13:33
Dawidzie fajnie się naprodukowałeś, ale chodzi mi o coś zupełnie innego. Techniki warto znać i podchodzić/obco wać z nieznajomymi kobietami warto, chodzi raczej o wypaczenie ważnych spraw, przez środowisko uwodzicieli.
1.Nie potrzebujesz kasy by mieć kobiety-> tak? Bo chyba byle, żeby sobie czynsz za mieszkanie opłacić potrzebujesz kasy. To ile masz kasy już samo w sobie jest wartością, przyciągającą kobiety i daje Ci możliwości...
2.Sztuczne techniki(piątec zka, zółwik, dowcip z barmanką)-> wiesz, co kiedyś przed wejściem do klubu którego nie znałem próbowałem zbić piąteczkę z ochroniarzem którego nie znałem i nie dość, że nie zbiłem to nie wszedłem do tego klubu. Bo przecież mnie nie znał! Jak podejdzie obcy do Ciebie na ulicy i Ci poda rękę, to zaareagujesz entuzjazmem? A jeszcze jak zacznie Cię dotykać
3.Wystarczy zmienić przekonania-> przecież sama zmiana podejścia, to tylko zysk wiary, że się da. Wiara-->Pewność -->Szacunek. To jest ciężka praca, a nie technika.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Ronin 2012-12-01 13:51
Tak juz kończąc nt. ubioru. 2 scenariusze.
1.Zakładasz marynarkę piere Cardin, koszulę Vistula, spodnie materiałowe Vistula, błyszczące pantofle Aldo.
-Spotykasz kobietę w klubie i pada pytanie: - Czym sią zajmujesz? -...(sratatata) ...Siedze na kasie w Biedronce.
2.Zakładasz łachmany. Studencką pogniecioną koszulę, zdarte dżinsy i trampki. Wszystko nie na miare.
-Spotykasz kobietę w klubie i pada pytanie: Czym się zajmujesz?
(sratata)...Jestem prezesem świetnie prosperującej firmy Informatycznej. Produkujemy i sprzedajemy największe projekty systemów operacyjnej, z wielu branży.
1 i 2 brak spójności i taki ubiór pasuje do Ciebie jak kość dla kota. Wynaturzenia się zdarzają typu pryszczaty student, z celebrytką, albo modelką, ale zwracasz na to uwagę jako wynormalnienie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin