Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Poznac dziewczyneMasz znajomego kretyna. Nigdy nie grzeszył sprytem czy mądrością. Nigdy też nie był duszą towarzystwa z wyjątkiem chwil, kiedy Ty i inni koledzy nabijałeś się z niego. Ale ma to, co nie daje Ci spać po nocach i sprawia, że w głowie powtarzasz jedno pytanie :   Jak on mógł przyciągnąć do siebie kobietę MOICH marzeń??? Chcesz wiedzieć?  To bardzo proste…
 

Szkoła uwodzenia –  POZNAĆ KOBIETĘ

 

Jak poznać kobietę?
 
Gdy zastanowisz się głębiej nad tym to przypomnisz sobie, że widziałeś bądź znasz wielu facetów, których klasyfikujesz jako „ gość poniżej średniej ”. Ale gdy widzisz, jak idzie ulicą i obok niego stąpa niewiasta z Twoich snów,  zawsze pada pytanie:  jak ona może być z takim gościem???  i….dlaczego ja ……nie mam szczęścia???
Odpowiedź jest prosta : źle zadajesz pytania
 

JAK MAM PYTAĆ SIEBIE ?

 

Jak poznać kobietę?
 
Aby poznać kobietę swoich marzeń zadajesz pierwsze podstawowe pytanie : Jak on to zrobił ?  Bo jaki sens ma pytać „ jak ona może” ?  No może, bo on dał jej „coś” czego Ty nie zrobiłeś.  Co takiego???  Wyobraź sobie, że siedzisz w kinie. Zaczyna się film i czekasz…czekasz...nadal czekasz i nagle koniec filmu. Ot i to cały proces. Ciekawe prawda?  
 
Już tłumaczę : jakie myśli wyrzuci Twoje ego gdy wychodzisz z kina? Pewnie coś w stylu : „ ja to bym zrobił tak i tak i było by ciekawiej ”. Szkoda, że Twoje ego nie robi tego po spotkaniu z kobietą. 
 
Nie spotkasz się z tym filmem drugi raz bo był nieciekawy. Nie wzbudził w Tobie żadnych emocji. Więc jak kobieta ma chcieć się spotkać z Tobą drugi raz kiedy jesteś nudny i nie wzbudziłeś u niej emocji ? Odpowiadamy więc na pierwsze pytanie:  Jak on to zrobił?  
 
Bawił się jej emocjami jak porządny film w którym jest akcja, chwila romantyzmu, intryga i tajemniczość. To powoduje, że kobieta chce więcej…więcej Ciebie. Zmieniaj jej emocje. 
 
 

JAK SPRAWDZIŁEM DZIAŁANIE TEJ TEORII  ?

 

Jak poznać kobietę?
 
Mój test
 
Idę z kobietą w moim mieście. Jest wieczór. Już ciemno ale ciepło. Na ulicach pusto. Odprowadzam piękną i seksowną znajomą mojej dobrej koleżanki z imprezy do domu. W sumie rozmowa się klei średnio. Wiem, że dwie ulice dalej kilku moich znajomych jak zwykle siedzi w parku i robi tzw. „bydło” czyli drą się i śpiewają. Skręcam więc w stronę parku. Zbliżamy się tam bo słychać już krzyki i głośne rozmowy. I widzę jak koleżanka zaczyna odczuwać emocje.
 
Wzrok kieruje w moją stronę jak by szukała wsparcia. Ja czekam jeszcze chwilę i obejmuję ją ręką zmieniając pozycję, przechodząc na jej drugi bok ( by odseparować ją od krzykaczy ) mówiąc :
 
- spokojnie, wiem co robię.
 
Pod jej domem odchodząc już powiedziała :  
 
- wiesz, tam w parku bałam się strasznie, ale gdy podszedłeś z drugiej strony i powiedziałeś tak pewnie „wiem co robię” wszystko odpłynęło i poczułam się tak inaczej. Dziękuję…
 
I tu nastąpił…. pocałunek. Na drugi dzień dowiedziałem się, że dzwoniła do naszych wspólnych znajomych z imprezy i wypytała o wszystko co tylko można o mnie wiedzieć. Powiem Ci, że nie byłem tego wieczora ubrany w markowe ciuchy, nie miałem zegarka za 12 tyś/zł i nie strzelałem na siłę dowcipami.
 

WIĘC W CZYM TKWI SEKRET ???

 

Jak poznać kobietę?
 
 
Jak widzisz aby poznać kobietę nie trzeba zbyt wiele. 
 
Wystarczy zmiana emocji skojarzona z Tobą.  
 
Musisz wiedzieć, że kobieta myśli emocjami. Wykorzystaj to. Wyprzedź innych.
 
Jak myślisz, kiedy wzbudzisz emocję u kobiety której nie znasz?
 
Wtedy, gdy podejdziesz do niej w chwili najmniej spodziewanej. Czyli na ulicy czy w galerii. Pomyśl ilu facetów to robi???  Pewnie tylko jakiś kretyn – nawiązując do Twojego znajomego. 
   
Więc teraz wiesz, czym Twój znajomy wywołał zainteresowanie tej kobiety. Ciekawe jest to, że większość facetów tego nie wykorzystuje. Kojarzenie emocji odbywa się za pomocą zmysłów. Więc aby poznać kobietę uruchom jej emocje.
 
Zadanie dla Ciebie :  wymyśl 2 sposoby na zmianę emocji kobiety i zastosuj je. Potem opisz w komentarzu poniżej  swoje doświadczenie. Ciekawsze propozycje znajdą się w kolejnych moich artykułach – przeanalizujemy je.
  
 
autor : Grzegorz Cieślik
 

Komentarze   

-9 # Paulina 2012-12-02 16:41
Zalatuje manipulacją. Poza tym ja bym się więcej z takim facetem nie umówiła. Wciągniecie do parku nocą bym uznała za bardzo nierozsądne posunięcie. A kto chce się spotykać z nierozsądnym facetem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Pawcio 2012-12-04 07:30
Paulina piszesz straszne bzdury.Albo masz 13 lat albo jesteś dziewicą i dlatego zrozumiały dla mnie jest tekst że nie umawiasz się z takimi facetami.Każdy i TY też spotykając kogoś zachowujesz się tak by wrażenie na Twój temat było jak najlepsze. To jest właśnie manipulacja.Będ ziesz sama do końca życia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Paulina 2012-12-11 19:58
Twoja odpowiedź pokazuje dlaczego potrzebujesz treningów interpersonalny ch.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # Ronin 2012-12-04 18:33
Wiele osób nie rozumie, o co chodzi Paulinie, a ma dużo racji dziewczyna.
Paulina
"Zalatuje manipulacją." -Tak i co złego jest w manipulacji? Dążymy do wygranych z obu stron. Po prostu pikanteria w relacjach m-k.
"Poza tym ja bym się więcej z takim facetem nie umówiła."
Sama sobie wybierasz mężczyzn z którymi się umawiasz, nie ma naprawdę złotego środka na każdą kobietę, to tylko pomysyły i sposoby huśtawki emocjonalnej, które działają.
"Wciągniecie do parku nocą bym uznała za bardzo nierozsądne posunięcie."
Tak jest! Czy każdy czyn ma być poważny?
Wprowadza to drobny element, wszyscy lubimy się bać, płakać, śmiać się. TO jest ciekawe.
"A kto chce się spotykać z nierozsądnym facetem?"-Jak w każdym elemencie można przesadzić. To jest do zastosowania raz na jakiś czas. Rozsądny facet, który raz na jakiś czas ma ochotę na coś szalonego, z fajną kobietą u boku.
A co do Pawcia. Litości lamusie! Obrażanie kobiet? Sam dałbym Ci liścia w pysk za to.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Paulina 2012-12-12 18:32
Właśnie o to chodzi, że wcale może nie chodzić o wygraną z obu stron. Czytuję tu artykuły, fragmenty książek i niektóre z tych numerów są rzeczywiście skuteczne. To powoduje, że kobiety, które są świadome istnienia takich szkółek muszą się mieć na baczności, żeby ich na przykład taki Pawcio po szkoleniu nie poderwał za pomocą poznanych technik. A po takim szkoleniu nie od razu widać, że z kogoś jest osoba nie warta poznania.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Pawcio 2012-12-05 07:21
Ronin - ja rozumiem że chcesz błyszczeć, ale artykuł jest pozytywny.Pauli na oczywiście skomentowała po swojemu. Obrażanie?? w którym wersie?? Ronin chyba jesteś Pauliną hehehe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Ronin 2012-12-05 10:36
Pawcio
"Albo masz 13 lat albo jesteś dziewicą i dlatego zrozumiały dla mnie jest tekst że nie umawiasz się z takimi facetami."-To co niby interpretacja?
"Będziesz sama do końca życia."- Przepowiednia?
...
Wymieniamy tutaj swoje argumenty, nie obrażamy Siebie nawzajem. Pewnie zdaniem Twoim mam 15 lat i jestem prawiczkiem, który ukrywa się na forum pod wirtualnym nickiem...
Ja przewiduje, że jesteś nowo przeszkolonym kursantem, który zyskał nowe moce, a propsując Grzesia, myślisz, że bronisz ciemnej strony mocy... Naucz się jeszcze szacunku do kobiet, nawet jeśli Ci mówi NIE! To nie oznacza, że z nią jest coś nie tak, tylko po prostu coś innego jej się podoba.
Jak widzisz nie neguje artykułu, który jest bardzo dobry, a neguje Twoje podejście do opinii innych i kobiet, tych które nie dadzą Ci numeru, nie spotkają się z Tobą, nie prześpią się z Tobą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Ania M 2012-12-13 11:44
Jako kobieta stwierdzam że dużo prawdy jest w tym co tu napisano. Faktycznie tak jest że zachowujemy się tak jak trzeba w danej sytuacji i mężczyzna żeby pokazać jaki jest opiekuńczy będzie wykorzystywał każdą sytuację do tego. Kobieta aby ukryć wady w wyglądzie będzie się malować, ubierać, odchudzać by uzyskać to czego chce. Można to nazwać manipulacją można naturalnością ale nie da się zaprzeczyć że to istnieje i każdy tak robi. Ciekawe te artykuły ostatnio.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin