Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Uwodzenie kobiet

W poprzedniej części była mowa o iluzji w jakiej żyjesz, ale nie do końca zdajesz sobie z niej sprawę. Prosty przykład imprezy. Jesteś na imprezie, widzisz kobietę i …. nie podchodzisz. Wiesz już skąd te ograniczenia – wpojono Ci je gdy byłeś dzieckiem. Znasz już 3 podstawowe kroki dążące do Twojej przemiany
 

UWODZENIE KOBIET – ŚWIADOME CZY NIEŚWIADOME?  Część 2

 

Uwodzenie kobiet 

 
Widzisz, uwodzenie kobiet i to jakie relacje stworzysz z nimi, zależy od tego czy zrobiłeś porządek z samym sobą. Większość z nas żyje nie swoim życiem. Głównie to rodzice kształtują nasze zachowanie. Zachowujesz się nienaturalnie, bo tak cię zaprogramowano. 
 

ZNAM JUŻ 3 KROKI – CO DALEJ ?

 

Uwodzenie kobiet

 

 
Wróćmy do początku:
 
Jesteś na tej imprezie. Widzisz kobietę. Chcesz do niej podejść. Ale w tym momencie właśnie zaczyna się w Twojej głowie konflikt, pomiędzy tym czego chcesz, a tym kim jesteś. 
 
- chcesz podejść – ale mama kiedyś stworzyła ramę – nie podchodź do obcych.
 
- chcesz uprawiać z nią sex – ale przecież nie powinieneś tak myśleć bo 
 
1)ona jest obca
2)nie wypada bo co inni pomyślą
3)sex dopiero po ślubie
 
i nie ważne, że jesteś zwierzęciem, którego głównym celem jest utrzymanie gatunku i to, że samiec nie jest monogamiczny.  Mama powiedziała że nie można.
 
- chcesz z nią porozmawiać – ale o czym? Przecież nie jesteś na tyle ciekawym człowiekiem aby ją zainteresować, bo ramy w których żyłeś były za wąskie. Poza tym nigdy nie doświadczyłeś takiej rozmowy, bo co by ludzie pomyśleli. Wiem co mówię. Sam tego doświadczyłem. Dlatego jestem zwolennikiem filozofii HolisticMind – czyli całościowego podejścia do zmiany siebie, poprzez metamorfozę
  

Ciała Umysłu Ducha - CUD

 

Uwodzenie kobiet
 
 
Do rzeczy. Jak w takim razie dokonać CUDu?
 
W kroku nr.1 uświadomiłeś sobie, że to co masz w głowie nie jest Twoje.
W kroku nr.2 przeanalizowałeś co się dzieje z Tobą w chwili, kiedy stajesz w sytuacji TY – KOBIETA.  Jeśli tego nie zrobiłeś zrób to teraz – to najważniejsza część przemiany. Musisz wiedzieć co Cię blokuje. Inaczej uwodzenie kobiet nie ma sensu.
W kroku nr.3 zmieniamy ramy.
 
Opisze to na swoim przykładzie bo nie wiem, jakie Ty znalazłeś u siebie blokady.
 
U mnie miałem problem z podejściem do obcej osoby ponieważ myślałem, że najzwyczajniej w świecie przeszkodzę jej w czymś ważnym. Nie chcąc być nachalnym, blokowałem się przed podejściem ( blokowałem się, bo jako dziecko nie raz, kiedy czegoś chciałem od najbliższych, to reagowali nerwowo krzycząc „nie przeszkadzaj” )
 
Jak to zmieniłem?
 
1)Zmiana przekonania, że podejście musi być „nachalne” – najpierw zapytałem koleżanek czy tak jest? Odpowiadały podobnie – jeśli mężczyzna podchodzi z sensownym i logicznym powodem, nie ma w tym nic nachalnego. I nawet gdy kobieta myśli o czymś lub jest zajęta jakąś czynnością, to jeśli nie zostanie wystraszona, nie oceni podejścia jako nachalne. Po kilkunastu takich rozmowach już byłem pewien, że nie będę nachalny podchodząc do obcej kobiety. Przekonanie zmienione!!!
2)Sprawdzenie w praktyce zmiany – podejście do kobiet z logicznymi powodami.
 
Efekt – przy tylko 10 % podejść czułem jeszcze blokadę, ale jaka zmiana!!! Wcześniej było odwrotnie. 
 
W ten sposób pracowałem z każdą ramą.
 

Interesujesz się uwodzeniem? Zamów już dzisiaj Perfect Dating 2.0 5 DVD i poznaj zaawansowane techniki uwodzenia!

JAKI JEST SCHEMAT ZMIANY?

 

Uwodzenie kobiet
 
Wyodrębniasz przekonanie ograniczające i drążysz, bo jak widzisz w moim przykładzie :
 
Nie chcę być nachalny – wzięło się z – nie chcę przeszkadzać – a to prowadziło do – nie chcę podejść.
 
Gdy dojdziesz do źródła przerabiasz je :
 
- najlepiej przedyskutować to z koleżankami – im więcej ich tym lepiej. Jeśli one powiedzą Ci, że się mylisz – to tak jest. Przyjmij to co Ci mówią, bo one wiedzą lepiej jak powinno wyglądać uwodzenie kobiet – czyli ich samych.
 
No i ostatni etap zmiany –  zastępujesz stare przekonanie nowym i sprawdzasz – nazwij je np. 
 
KAŻDA KOBIETA DO KTÓREJ PODCHODZĘ JEST ZAINTERESOWANA TYM CO CHCE JEJ POWIEDZIEĆ.  – w ten sposób likwidujesz przekonanie „ona jest zainteresowana czymś innym  i jej przeszkadzam.”
 
Podchodzisz i testujesz. 
 
Powstaje pewnie pytanie -  CO JA JEJ MAM POWIEDZIEĆ? ….hahaha… Sprawdź skąd to przekonanie się wzięło, jego składowe i schemat już znasz. Do dzieła!
 
Pamiętaj, że to nie „uwodzenie kobiet” tylko „zabawa”. Jeśli masz ochotę – opisz swoje doświadczenia w komentarzu. Podyskutujemy. Powodzenia.
 
autor:
Grzegorz Cieślik
 

Komentarze   

0 # Iskron 2012-12-14 11:15
Muszę przyznać że artykuły Grzegorza są pełne głębi i dają do myślenia. Nie żeby inni autorzy pisali nie ciekawie ale Grzegorz robi to inaczej. Chyba wybierzemy się z kolegą na szkolenie ale na którym będzie Grzegorz jako trener.Ciekawe podejście do rozwoju. Zrobiłem sobie analizę na podstawie tych 3 kroków i doszedłem do zaskakujących wniosków. Zrozumiałem pewne schematy którymi się kierowałem w życiu a one nie były moje. Dzięki za tą wiedzę. Czekam na kolejne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Grzegorz Cieślik 2012-12-14 16:07
Dzięki wielkie. Zapraszam do kontaktu ze mną uzgodnimy kiedy będę na szkoleniu i gdzie ale to już po nowym roku.pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Ronin 2012-12-14 18:21
Ja też chciałbym zobaczyć i posłuchać Ciebie na szkoleniu. No i posłuchać Twoich rad w terenie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin