Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Skad wziac motywacje do dzialaniaWychodzisz na miasto, masz naprawdę pozytywne nastawienie, dzisiaj czujesz, że świat należy do Ciebie. Podchodzisz do pierwszej napotkanej dziewczyny i starasz się nawiązać z nią rozmowę – nic z tego. Z drugą, trzecią i piątą tak samo. Co jest nie tak? Pojawia się w Twojej głowie jedno, zasadnicze pytanie – skąd wziąć motywację do działania?
 

Podrywanie dziewczyn – Skąd wziąć motywację do działania?

 

Skąd wziąć motywację do działania

 

Niepowodzenia to rzecz niezmiernie ludzka. Każdemu gdzieś w życiu potyka się noga i to tak naprawdę od Ciebie zależy co Ty z tym zrobisz. Nie wiem czy znasz takiego pana jak Brian Tracy?
 
Otóż człowiek ten prowadzi bardzo ciekawe szkolenia i pisze książki. Chciałbym skupić się na jednym fakcie z jego życia. Otóż Brian Tracy postanowił kiedyś znaleźć czynnik sprawiający, że ludzie stają się bogaci, więc przeprowadził wywiady z 500 najbogatszych ludzi w USA. Wiesz co się okazało? Zdecydowana większość z nich zanim osiągnęła swój obecny status materialny zbankrutowała trzykrotnie… Ciekawe, prawda? Po którym Ty byś sobie odpuścił? Po pierwszym?
 

1.Ty decydujesz czy dana sytuacja to sukces czy porażka.

 

Skąd wziąć motywację do działania
 
 
Skąd wziąć motywację do działania? Tak naprawdę nic nie jest ani dobre ani złe – to Ty definiujesz sytuację poprzez nadanie jej znaczenia.
 
Nie wiem czy wiesz, ale Thomas Eddison wykonał ponad 3000 prób zanim udało mu się skonstruować działającą żarówkę. Ktoś kiedyś zapytał go jak skąd miał w sobie tyle siły i determinacji aby podjąć się trzech tysięcy prób i nie poddawać się pomimo tylu porażek.
 
Wiesz co odpowiedział Eddison? – „Nie rozumiem pytania, ja nie poniosłem ani jednej porażki. Ja odniosłem 3000 sukcesów, odkryłem 2999 sposobów na skonstruowanie niedziałającej żarówki i jeden na działającą”.
 
Zobacz, wszystko zależy od tego jak spojrzysz na pewne kwestie – możesz narzekać, że zostałeś dzisiaj olany przez wszystkie dziewczyny do których podszedłeś albo cieszyć się z faktu, że udało Ci się odkryć kolejne sposoby w jaki nie powinieneś podchodzić do kobiet.
 
Decyzja jak podejdziesz do sprawy należy do Ciebie.
 
 

2.Popatrz w przyszłość

 

Skąd wziąć motywację do działania
 
 
Skąd wziąć motywację do działania? Zastanawiałeś się kiedyś nad tym jak będzie wyglądało Twoje życie za 5 lat od dnia dzisiejszego, za 10 lat?
 
Jeśli żyjesz tak jak większość ludzi, czyli z dnia na dzień, to z pewnością tego nie robisz i dlatego chciałbym abyś zrobił sobie takie całkiem przyjemne ćwiczenie.
Usiądź wygodnie na kanapie, wyłącz telefon i postaraj się o to, aby nikt Ci nie przeszkadzał.
 
Weź głęboki wdech, a potem wydech… Zamknij oczy.
 
Przenieś się 5 lat do przodu, 5 lat podczas których nigdy nie podszedłeś do żadnej kobiety, nie poznałeś żadnej nowej kobiety, nie pojawił się w Twoim telefonie ani jeden numer telefonu, nie umówiłeś się na ani jedną randkę.
 
Wyobraź sobie jak wyglądasz – jak jesteś ubrany, jaką masz postawę ciała, czy jesteś szczęśliwy… Spójrz na siebie – czy tak wygląda zadowolony z siebie mężczyzna, który ma świat u swoich stóp?
 
A teraz przenieśmy się o kolejne 5 lat do przodu, 10 lat od dnia dzisiejszego…. 10 lat podczas których nie zmieniłeś niczego w swoim życiu, 10 lat podczas których nie poznałeś ani jednej kobiety w swoim życiu. Oczywiście nie odniosłeś ani jednej porażki, żadna dziewczyna nie dała Ci kosza, ale czy sprawia to, że czujesz się lepiej. Czy jesteś szczęśliwym człowiekiem. Czy jesteś w stanie stanąć przed lustrem i śmiało powiedzieć – „Nie zmarnowałem ani jednego dnia w swoim życiu”?...
 

3.Obudź się!

Skąd wziąć motywację do działania

 

…. A teraz otwórz oczy! Nie przejmuj się, to wszystko co widziałeś nie miało miejsca. Dalej jest dziś i dalej masz szansę aby przyszłość miała bardziej różowe barwy.
 
Oczywiście, to co widziałeś to nie była żadna hipnoza (osobiście bardzo sceptycznie podchodzę do technik hipnotycznych, może trafiłem w swoim życiu na niewłaściwych ludzi, którzy ugruntowali we mnie takie przekonanie na ten temat?), tylko i wyłącznie podróż w kierunku Twojej wyobraźni
 
Czy nie przyjemnie jest mieć świadomość, że to co widziałeś nigdy się nie zdarzyło? Czy nie poczułeś czasem motywacji do działania?
 
To tylko dwa proste ćwiczenia, ale jeśli masz ochotę na więcej to napisz mi o tym w komentarzach, a kto wie, może pojawi się więcej artykułów poświęconych tej tematyce.
 
 
autor: Jan Gajos
 

Komentarze   

0 # Ronin 2012-12-17 18:56
1.Janek tylko czemu wyobraźnia ma działać w ten sposób? Przecież większość z nas i zapewne Ty miało dziewczyny, przed wejściem w podrywanie!
2."A teraz otwórz oczy! Nie przejmuj się, to wszystko co widziałeś nie miało miejsca. Dalej jest dziś i dalej masz szansę aby przyszłość miała bardziej różowe barwy."
Wielu z nas ma problemy z pasmem przeszłości, które "miało miejsce", są to ukończone długie związki, utracony sens w życiu, czy wołanie o pomoc. Jak sobie radzić z realnymi problemami? Nie wyobrażonymi?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Remi 2012-12-26 19:57
Polecam "Księgę związków, podrywu i seksu dla mężczyzn":) sam ja czytałem i gwarantuje ci ze tam znajdziesz odpowiedzi na te i inne nurtujące cie pytania:) pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin