Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating

Myślałeś kiedyś o tym – „co” myślisz? Zastanawiałeś się kiedyś o jakości Twoich myśli? Pewnie nie wiesz, że jakość myśli wpływa na jakość życia? Myśl jest najważniejszym narzędziem do tworzenia jakie posiadasz. Chcesz wiedzieć jak go używać? I co do tego ma uwodzenie kobiet? Pokażę Ci…
 

Uwodzenie Kobiet Myślami - Trzy Bajki

 
Perfect Dating
 

Bajka nr.1 :

„Wstajesz rano. Wiesz, że trzeba iść do pracy. W sumie nigdy nie lubiłeś tej pracy ale pracujesz bo tak trzeba. W pracy użerasz się z ludźmi, których nie cierpisz. Są jacyś napompowani agresją. Kierownik ma wiecznie pretensje o coś i dziś dał Ci o tym znać. Wracasz do domu zmęczony. Po drodze wchodzisz do sklepu po piwo – sprzedawczyni patrzy na Ciebie jak by chciała Cię wywalić ze sklepu i mówi, że nie ma piwa.
 
Wchodzisz do domu. Robisz sobie coś do zjedzenia ale wiesz, że nie będzie smakowało – robisz bo coś jeść musisz. Bierzesz pilot do ręki i latasz po kanałach. Nic ciekawego – znów kogoś zabili, coś ukradli, gdzieś znów wojna się zaczyna. Pogoda jakaś taka sobie. Siadasz i wiesz, że kolejny dzień do bani. Dzwoni kumpel i informuje, że wieczornego wypadu nie będzie. Poziom Twojej irytacji i wkurzenia jest nieziemski. Ciekawe czy coś jeszcze może się wydarzyć?
 
A no może. Właśnie ktoś dzwoni do drzwi. Twoja dziewczyna. Wchodzi i pyta dlaczego czekała na Twój telefon pół dnia i nie raczyłeś zadzwonić?! 
Jesteś daremny – wykrzykuje, po czym trzaska drzwiami i tyle ją widziałeś.”
 

I co teraz? 

Perfect Dating
 
Masz 2 wyjścia :
- liczyć na szczęście i znaleźć sklep z alkoholem
- zacząć myśleć
 
Polecam tą drugą opcje i o tym właśnie dziś Ci opowiem.
 
Myśl jest jak nasionko, które sadzisz w ogrodzie. Pewnie nie wiesz, że mniej ważne jest „jak” je zasadzisz. Ważniejsza jest świadomość tego „co” sadzisz. Nie wiesz też o tym, że pierwsze ziarna sadzą w naszym umyśle rodzice. 
 
Myśl od zasadzenia do kiełkowania potrzebuje czasem kilku sekund. Nie wierzysz? 
 
Wyobraź sobie, że trzymasz w dłoni cytrynę. Żółtą, napęczniałą soczystą cytrynę. Bierzesz nóż i kroisz ją na plasterki. Zauważ jak na wszystkie strony rozpryskuje się sok, gdy kroisz ją na pół. Teraz jeden z nich podnosisz i wkładasz do ust. Zatapiasz w niej zęby - sok pryska, jednak najwięcej trafia do Twoich ust.
 
 

Pewnie nie wiesz co się stało?

Perfect Dating
 
Co się dzieje z Twoim ciałem? Czujesz w ustach zwiększone wydzielanie śliny? Organizm zareagował, mimo, że cytryna była tylko w Twoim umyśle?  
Twój organizm zareagował tak, jak by to była sytuacja rzeczywista. 
 
Prawdopodobnie Twoje źrenice poruszały się, kiedy kroiłeś cytrynę w plasterki, zgodnie z kierunkiem noża. Twoje mięśnie rąk drgały lekko ( mikro ruchy ) podczas krojenia cytryny, tak, jakbyś wykonywał tę czynność naprawdę. Nastąpiło wzmożone wydzielanie śliny, a być może odczułeś nawet kwaśny smak w ustach. Żołądek zaczął wytwarzać odpowiednie do strawienia cytryny soki trawienne. 
 
To proste ćwiczenie udowadnia – o czym jeszcze nie wiesz -  że istnieje ścisły związek między umysłem a światem zewnętrznym
Dobra, ale co uwodzenie kobiet ma do tego???
 

Myśląc Pozytywnie – Przyciągasz Czyli Uwodzisz

Perfect Dating
 
Teraz zaczyna się Matrix. 
 
Przyznasz, że Bajka nr.1 jest częścią Twojego życia. Skoro myślisz w negatywny sposób to myśl ( zgodnie z doświadczeniem z cytryną ) wpływa na świat zewnętrzny. Wszystko co się wydarzyło w bajce nr.1 miało początek w Twojej głowie. Musiałeś najpierw o tym pomyśleć ( stworzyć projekt ) no i potem czekać na rezultat. Mam pytanie : czy nie myślałeś kiedyś o tym, że dziewczyna Cię zleje zanim do niej podszedłeś ???  
 
Niech zgadnę : nie chciała z Tobą rozmawiać – jeśli w ogóle podszedłeś. Pewnie o tym nie wiesz, ale uwodzenie kobiet to sposób myślenia. 
Więc jak myśleć by przyciągnąć kobietę – nie ważne czy nowo poznaną czy swoją stałą partnerkę???
 
 
Zapraszam do części drugiej.
 
autor : Grzegorz Cieślik
 

Komentarze   

0 # Ronin 2012-12-18 13:26
Mam ścisłe pytania do autora:
1.Czy związek między, pieniądzem a podrywaniem kobiet jest zależnością? Bo jeśli mówimy o stanie umysłu, to dużo wyższy poziom pewności ma osoba bogata od biednej!
2.Jeśli tak, to czy wypada się pogodzić, ,że musisz zrobić więcej od osoby zamożnej, żeby zdobyć serce kobiety moich marzeń?
3.Dużo piszecie o błędach początkujących, ale masz fajną wiedzę. Czy możesz podać gotowe sposoby na indyferentyzm- chodzi o cieszenie się mimo wyniku. np. spławki kobiety, bez przenoszenia się od razu by rozmawiać z inną.
Na mentalność, osoby która nie tylko powtarza sobie w głowie, że osiągnie swój cel, tylko i szczerze w niego wierzy i koniec, końców. Jest tak jak zaplanowałem! Pozdrawiam. Sorki, że tak ostatnio dużo piszę, ale do końca roku mam wolnę i mam dużo czasu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Grzegorz Cieślik 2012-12-20 17:40
1) nie rozumiem pytania..związe k pomiędzy pieniądzem a podrywem? może być ale nie musi.kasa nie ma nic do podrywu.
2) podaj mi definicję osoby "zamożnej"
3)indyferentyzm - nigdy bym nie chciał taki być. O ile ubogi będziesz gdy zobojętniałość ogarnie Twój umysł.Po prostu akceptuj. Nie stawaj się obojętny.
Nie przepraszaj za to że piszesz tyle - w końcu jutro koniec świata :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Iskron 2012-12-18 13:45
No Ciekawe co w części drugiej. Wciągający artykuł.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Ronin 2012-12-20 18:35
1)Chodzi o zależność(może prowadzicie)- Czy osoby zarabiające powyżej 3tyś zł miesięcznie podrywają kobiety lepiej niż Ci którzy zarabiają poniżej. Pieniądze, może nie mają znaczenia w podrywie, ale w tym jak kobiety nas odbierają.
2)Osoba która może sobie pozwolić na znacznie większe wydatki niż my! duuużo pieniędzy!
3)indyferentyzm. Chodziło mi o podejście takie, do wygranej, czy przegranej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Grzegorz Cieślik 2012-12-29 14:17
1)Pieniądz daje co??? Bezpieczeństwo ( a przynajmniej jego poczucie ).Przetestuj : daj kobiecie poczucie bezpieczeństwa i na pierwszy plan wysuniesz się Ty a nie Twoja kasa.
2)Osoba która mawięcej pieniędzy niż Ty - to nie osoba "zamożna" tylko zaradna. Bądź zaradny.
3)Nie ma wygranej czy przegranej. To Ty nadajesz temu znaczenie. Czy przegranym jest ten, co biegnie w wyścigu i zajmuje 2 miejsce?? W stosunku do mnie jest wygranym - bo ja nigdy nie odważyłem się pobiec.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Ronin 2012-12-30 16:02
1) Pieniądze to środki, które zapewniają
a)bezpieczeństwo b)przetrwanie c)atrakcyjność społeczną d)jeszcze parę fajnych rzeczy.
2) a)Osoba którą ja miałem na myśli to jest syn bogatego tatusia i zapewniam, że zaradny nie jest, po prostu ma kasę.
b)zgodzę się nad zaradnością swoją w życiu powinienem popracować, nie tylko PUA...
c)Nie trafna metafora. Co się dzieje w przypadku kiedy w czasie zawodów skręciłeś kostkę! Ból jest olbrzymi, leżysz i płaczesz, a obok i nad Tobą przebiegają kolejni biegacze. To taki dzień gdy wszyscy są lepsi... 2 miejsce w zawodach jest wygraną dla Ciebie, ale Gołota z wice mistrzostwa świata to się nie cieszy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin