Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Uwodzenie dotykiem

Poznajesz dziewczynę, już od pierwszych sekund znajomości wiesz, że chciałbyś z nią czegoś więcej niż relacji znajoma-znajomy. Zaczynasz sobie wyobrażać, jak wygląda Wasza wspólna przyszłość, jak ją namiętnie całujesz, obejmujesz, przytulasz. Wreszcie jak razem przeżywacie cudowny seks. Jednak teraz znasz ją tylko kilka sekund. Jak ją dotykać, aby w końcu pocałunki i seks wyszły jako naturalne następstwo pogłębiania znajomości, a nie wielki, milowy krok ? W tym artykule rozjaśnimy Ci to nasz drogi czytelniku.
 

Sztuka uwodzenia dotykiem.

 

Uwodzenie dotykiem
 
Najważniejsze, co musisz sobie uświadomić, to sam fakt tego, że kobiety lubią być dotykane przez mężczyzn już od samego nawiązania interakcji. Jednak jak ze wszystkim potrzeba trochę wiedzy, doświadczenia i ogłady, by wyszło Ci to na dobre. 
 

1. Małymi krokami do przodu. 

 

Uwodzenie dotykiem
 
Przy budowaniu swojej atrakcyjności, dotyk jest narzędziem, które powinieneś w pełni docenić. Od momentu przywitania, aż do pierwszego seksu ( co nie oznacza, że później masz zaniechać tegoż procederu). Musisz jednak wiedzieć o kilku zasadach. Nie możesz już na starcie za przeproszeniem macać tyłka nowej koleżanki, bo niestety nie tędy droga. Pamiętaj jednak, aby dotykać ją od samego początku. Uściśnij rękę przy przywitaniu, obejmij ją, daj buziaka w policzek.
 
Małe sprawy, ale już na starcie określają Cię jako potencjalnego kochanka, a nie kolejną przyjaciółkę z penisem. Poza tym popatrz na ludzi, z którymi masz bliższe reakcje – klepiesz ich po plecach, przybijasz z nimi piąteczki, żółwiki. To coś przyjemnego, dlaczego nie miałbyś traktować tak swej przyszłej kobiety, skoro to naprawdę pomaga przełamywać lody ? Im więcej dotyku, tym lepiej. Jesteś bliżej celu.
 
 

2. Od uścisku do wspólnego śniadania.

 

Uwodzenie dotykiem
 
 
Gdy zaczniesz od początku znajomości pomniejszać bariery fizyczności między Tobą, a kobietą,  w niedalekim czasie nadejdzie czas na pierwsze zbliżenia, pocałunki. Zaczniecie czuć się ze swoim dotykiem komfortowo i przyjdzie czas na kolejny krok do przodu. Nadejdzie moment na intensyfikację dotyku. Tak jak na początku obejmowałeś ją, łapałeś za neutralne miejsca (bark, ramie, dłoń... etc. ), przybijałeś piątki i żółwiki, tak w końcu przychodzi czas na to, by pójść krok na przód.
 
Na początku sprawdzasz, czy rzeczywiście jesteście już blisko, siadasz bliżej niej i obserwujesz jej reakcję. Jest pozytywna, idziesz dalej. Możesz teraz przytulić ją do siebie i zacząć bawić się jej włosami. Nie wyraża sprzeciwów ? Idziesz po swoje. Nagle okazuje się, że jeszcze godzinę temu bawiliście w żółwiki, a teraz siedzicie tuleni w siebie. Czas na pocałunek. Obracasz ją w swoim kierunku, przybliżasz swoje usta do jej, jeśli jej oczy są rozpromieniona, twarz uśmiechnięta, a ona nie jest zakneblowana, oznacza to, że śmiało możesz iść po pocałunek.
 
Jak sam widzisz, droga nie jest wcale skomplikowana, jeśli rozbijemy ją mniejsze czynniki pierwsze. Kilka małych etapów przekłada się na jeden duży cel.
 

3. Nie tylko od święta

 

Uwodzenie dotykiem
 
 
Dotyk powinienem być dla rasy ludzkiej czymś powszechnym i owszem w niektórych kulturach ludzie znacznie częściej i intensywniej się dotykają. Standaryzując można powiedzieć, że im bliżej równika, tym ludzie bardziej ochoczo wpadają sobie w ramiona. Dlaczego jednak Ty z wiedzą, którą posiadasz, miałbyś rezygnować z tego cudownego narzędzia ? Nie ograniczaj się do eskalowania fizyczności tylko z dziewczętami, które chcesz zdobyć.
 
Stosuj to w każdym miejscu i o każdej porze. Koleżanki z pracy, znajome, przyjaciółki – każda z nich zasługuje na Twój dotyk. Powiem więcej, nie ograniczaj się tylko do dziewcząt. Dotyk wzmacnia każdą relację i przekazuję pewną niewidzialną nić porozumienia. Pewny uścisk dłoni, poklepanie po plecach, przybicie piątki – Twoi kumple i współpracownicy również nagle powinny czuć się lepiej.
 
A teraz wyjdź z domu i sprawdź w praktyce jak wyszło. Zostaw później komentarz i opowiedz jak było.
 
 
Autor: Dawid Duda
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin