Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Poznać dziewczynę pierwsze spotkanie

Pewnie nie raz myślałeś o tym, jak zachować się gdy już dziewczyna podejmie decyzję o rozmowie czy spotkaniu z Tobą? Co jej powiedzieć? Jak się zachować? A może przyjść z prezentem czy kwiatami? Nic podobnego. Dziś przedstawię Ci moje doświadczenia i moich kursantów w kwestii pierwszego spotkania. Zapraszam…
 

Poznać Dziewczynę – Pierwsze Spotkanie

 

Poznawanie dziewczyn - pierwsze spotkanie
 
Tak to już za kilka godzin. Spotkasz się z dziewczyną. Może podejdziesz do niej na ulicy czy w galerii i ona zdecyduje się ( po rozmowie ) poświęcić Ci trochę czasu. I co dalej? Gdzie z nią iść? O czym z nią rozmawiać? Jak się zachować? Odpowiedź na te pytania nie jest jednoznaczna. Jak poznać dziewczynę??? Pierwsza moja rada : 
 

Nie świruj i nie udawaj 

 

Poznawanie dziewczyn - pierwsze spotkanie 

 
Gdzie się udać? W jakie miejsce? 
 
Masz dwa wyjścia. Albo zabrać ją w zwyczajne miejsce i dać jej niezwyczajne przeżycia, lub odwrotnie - zabrać ją w niezwyczajne miejsce – efektem tego będą niezwyczajne przeżycia. Kino i kawiarnia - odradzam, bo tam prawdopodobnie była już setki razy. Więc niczym się nie wyróżnisz
 
Najlepiej gdy masz kilka takich miejsc, gdzie statystycznie rzadko mężczyzna zabiera kobietę – ale drobna uwaga – cmentarz odpada. Większość mężczyzn nie wie nawet, gdzie w miejscowości w której mieszka są takie miejsca. Dlatego zorientuj się i pozwiedzaj swoją okolicę lub sąsiednie miasto. Gwarantuję, że znajdziesz kilka takich miejsc
 
Może się zdarzyć, że to pierwsze spotkanie z przyczyn niezależnych od Ciebie jednak odbędzie się w „typowym” miejscu. Drugie spotkanie – nie może się powtórzyć w podobnym klimacie. Kobieta wtedy zakotwiczy sobie Ciebie jako „typowego” gościa.
 
 

O czym z nią rozmawiać ???

Poznawanie dziewczyn - pierwsze spotkanie
 
Nie udawaj. Nie graj. Nie rozmawiaj z nią „sztucznie". Broń się od wyuczonych tekstów. Pamiętaj, że kobieta z którą się właśnie spotkałeś też się stresuje! Bo to normalne. Zaakceptuj sytuację zamiast z nią walczyć. Nie staraj się wypaść jak „macho” czy człowiek kontrolujący wszystko – ona to wyczuje i masz bana. 
 
Jak Ty byś się czuł przebywając z osobą, która kontroluje sytuację w 100%, ma wszystko zaplanowane i recytuje do Ciebie monolog? Pewnie nie ciekawie. Daj się jej poznać jako naturalny człowiek. Jak poznać dziewczynę? Bądź naturalny.
 
Swojego czasu testowałem tematy rozmów na spotkaniach z kobietami. Okazuje się, że dopóki nie zaczniesz „siebie” za bardzo lansować w rozmowie i dopóki nie zaczniesz „jej” wchodzić w tyłek to możesz mówić o prawie wszystkim. Nie polecam tematów o polityce – nigdy nie wiesz kim jest jej tato. 
 

Polityka i Religia – unikaj tych tematów

 

Poznawanie dziewczyn - pierwsze spotkanie
 
 
Dziel rozmowę na tematy o „niej” i o „Tobie”. Drobna wskazówka pomijana przez większość trenerów – gdy mówisz o „sobie” to niech 60% - 80% tego co mówisz będzie odpowiedzią na jej zapytania. Niech to ona wyznaczy granice tego, ile chce o Tobie wiedzieć. Uwierz mi działa to na Twoją korzyść.
 
Gdy złapiesz z nią temat, na który masz coś do powiedzenia rozwiń go. Wtedy „wspólny język” będzie coraz bardziej widoczny. Im więcej tych języczków, tym lepiej dla Ciebie. Wstępnie już wiesz jak poznać dziewczynę i pozwolić by ona poznała Ciebie. Temat będę kontynuował. 
 
Przetestuj to czego dowiedziałeś się dziś – miejsce i rozmowa. Dwa ważne elementy
 
Celowo nie podaję Ci gotowych tekstów i adresów miejsc na spotkania – bo to Twoja randka. Bądź kreatywny.
 
Rada na koniec – nie bój się testować. Nie koniecznie akurat ta kobieta musi zostać Twoją żoną. Jeśli pójdzie coś nie tak – bierz feedback i baw się dalej. 
 
 
autor : Grzegorz Cieślik
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin