Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Toksyczne związki

Masz dziewczynę? A może starasz się o jej względy? W obu przypadkach możesz zniszczyć te relację, jednym prostym schematem myślenia – brakiem zaufania. Czy wiesz jak on działa? Chcesz poznać jego strukturę i pozbyć się go? Zapewniam, że jest to do zrobienia. Zapraszam do artykułu…
 

Toksyczne Związki -  Brak Zaufania cz.1

 

Toksyczne związki

 
Siedzisz z dziewczyną przy kawie. Miła rozmowa toczy się już jakiś czas. Nagle wibruje jej telefon. Dostała wiadomość tekstową, ale jej nie czyta. Nadal rozmawia jakby nigdy nic. Zerka tylko na telefon – Ty to widzisz. Wydaje Ci się to dziwne ale milczysz. Po chwili znów telefon wibruje. Ty wiesz, że ona wie i widzi ale nie reaguje. Rozmowa toczy się dalej. 
 
W pewnej chwili telefon dzwoni. Ona przeprasza Cię na chwilę – wstaje i odchodzi kilka kroków. Odbiera telefon i zaczyna rozmowę. Widzisz jak uśmiecha się, rozmówca musi jej mówić coś miłego. Z tego co słyszysz, udaje się mu zaprosić ją na spotkanie dziś wieczorem. Żegna się i wraca do Ciebie. Ale Ty….
 
 

To już nie ten sam co kilka minut temu 

 

Toksyczne związkiSamiec jako zdobywca, już mieszkając w jaskiniach walczył o względy samicy – na swój sposób. Po wielu trudach i skończonym „rytuale godowym” zdobywa w końcu samicę. I kiedy pojawił się obok inny samiec i zaczynał swój rytuał, najzwyczajniej trzeba było go usunąć. Najczęściej taka konfrontacja kończyła się na dwa sposoby:
 
1)przepędzeniem wroga
2)śmiercią jednego z nich
 
Te zachowania pozostały do dziś. Mężczyzna kiedy widzi zagrożenie ze strony innego samca, zostaje pobudzony przez chemię organizmu, która w ten sposób stawia go twardo na nogi by bronić swojego terytorium i wszystkiego co na nim się znajduje. Ale dobrze wiemy, że ta reakcja więcej niszczy niż ratuje. Tak powstają toksyczne związki. Co więc robić gdy jesteś w sytuacji, w której pojawia się inny samiec? 
 
Po pierwsze : uświadomić i zaakceptować fakt, że :
 

Samica nie jest Twoja

Toksyczne związki

 

 
Informuję Cię, że niewolnictwo jest nielegalne i żaden człowiek nie może być – czyjś. Co nam to daje? A no to, że nie Ty decydujesz z kim będzie kobieta do której żywisz jakieś uczucia. To ona decyduje. Pomyśl : skoro pojawia się inny mężczyzna – to jedynym dowodem na to, że jej na Tobie zależy jest fakt spławienia konkurenta. Jeśli tego nie zrobi daje Ci informację, że nie jesteś dla niej tak ważny. Interesują Cię toksyczne związki? Więc uważaj, bo właśnie w taki wchodzisz.
 
Pytam więc : Czy chcesz poświęcać czas komuś, kogo nie interesujesz?
 
Po drugie : nie pozwól by Tobą kierowała iluzja. Co to oznacza?
 
Przypomnij sobie sytuację, kiedy siedzisz z kobieta i dostaje SMSy. Potem dzwoni telefon i ona umawia się na spotkanie.  Jak myślisz – czy jej zachowanie było w stosunku do Ciebie w porządku? 
 
 

Oczywiście – cała reszta to tylko iluzja

 

Toksyczne związkiZanim wyjaśnię Ci o co tu chodzi i jak dajemy się ponieść naszej „iluzji”, chce byś wiedział, że to co przeczytasz za chwilę to sytuacje wzięte prosto z coachingów, które przeprowadzałem niejednokrotnie z mężczyznami cierpiącymi z powodu właśnie ich iluzji – oni sami tworzyli toksyczne związki. Takie iluzje towarzyszą nam nie tylko w relacjach damsko-męskich ale w każdej dziedzinie życia każdego z nas. O jakiej iluzji mowa? 
 
Zapraszam Cię do drugiej części artykułu.
 
 
autor : Grzegorz Cieślik 
 

Komentarze   

+1 # Opticia 2014-11-05 05:53
Zaufanie to podstawa związku i nie wiem jak taki może w ogóle funkcjonować. Zastanawia mnie czy wtedy wszystkie kobiety używają takich programów szpiegowskich.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin