Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Toksyczne związki

W poprzednim artykule zaczęliśmy omawiać toksyczne związki a dokładniej „brak zaufania”, który tworzy i jest częścią takich relacji. Skończyliśmy na iluzji, którą mam Ci opisać – na podstawie coachingów jakie przeprowadzam z mężczyznami. Zapraszam do części 2…
 

Toksyczne Związki -  Brak Zaufania cz.2

 

Toksyczne związki
 
Nie pozwól by Tobą kierowała iluzja. Co to oznacza? Przypomnij sobie sytuację, kiedy siedzisz z kobietą i na jej telefon przychodzą SMSy. Potem dzwoni telefon i ona umawia się na spotkanie.  Jak myślisz – czy jej zachowanie było w stosunku do Ciebie w porządku? Jej zachowanie jest jak najbardziej słuszne.
 
Pewnie teraz pojawia się pytanie : jak to słuszne? Smsy i telefony w moim towarzystwie są słuszne? Przeanalizujmy to :  
 

Brak Zaufania vs Fakty

Toksyczne związki
 
 
Ona siedzi ze swoim  mężczyzną przy stole. Dostaje smsa. Jest osobą kulturalną i nie zwraca uwagi z początku na telefon, bo jest w towarzystwie. Po chwili dostaje drugiego smsa. Nadal jej uwaga jest skupiona na rozmowie. Jest wychowana tak, że nie sms-uje  podczas rozmowy z kimś. Ale po chwili telefon dzwoni. W takim razie musi to być ważne. Przeprasza i odbiera odchodząc od stołu. 
 
Czy w jej zachowaniu na razie jest coś nie tak???  Jeśli potwierdzasz – czym prędzej udaj się na coaching – Toksyczne Związki.
 
Idziemy dalej. Rozmawia przez telefon i umawia się na spotkanie z innym mężczyzną – tyle widzisz TY. I w tym momencie zaczyna działać Twoja iluzja. Dopisujesz sobie coś co nie istnieje. Coachingi jakie prowadziłem z mężczyznami, którzy byli w takiej sytuacji – dotyczyły właśnie tego momentu. 
 
 

A jak to wygląda  z jej strony ??? 

 

Toksyczne związki
 
Dzwoni jej brat bo właśnie przyjechał z zagranicy i dziś wieczorem znalazł czas w natłoku pracy by się z nią spotkać. Ona umawia się z nim. Ale to co się dzieje z Tobą w tej chwili to obrona Twojego terytorium i wszystkiego co na nim się znajduje. Ona wraca do Ciebie i pewnie by Ci wyjaśniła o co chodzi ale….nie zdążyła. Nie zdążyła bo Ty już miałeś swoją iluzję na ten temat. 
 
Co daje Ci ta wiedza? 
 
Po pierwsze : tylko w takich sytuacjach ( gdy pojawia się inny samiec ) przekonasz się, czy kobiecie zależy na Tobie. Bo jak inaczej możesz się o tym przekonać?
 
Po drugie : zanim pozwolisz aby testosteron zniszczył Twoją relację z kobietą – kalibruj sytuację. To co ona robi to tylko i wyłącznie jej sprawa – Ty możesz ale nie musisz w tym uczestniczyć – masz wybór. 
 
 

Nie jesteś skazany na jedną kobietę

 

Toksyczne związki
 
Więc wyluzuj. Jeśli będziesz naskakiwał niepotrzebnie na kobiety – tworzysz sobie i im toksyczne związki. Więc zorientuj się, co w trawie piszczy zanim zareagujesz. W mojej karierze trenera aż 80% nieporozumień w relacjach damsko-męskich ( niejednokrotnie kończących związek ) była pochopna reakcja mężczyzny na pojawienie się „konkurencji”. 
 
Brak zaufania? A co to jest? Czy jest to korzystne dla Ciebie? Czy to, że wkurzasz się i maltretujesz psychicznie siebie i ją – wychodzi Ci na dobre? Toksyczne związki i ich główna składowa : „brak zaufania” to bezsensowni niszczyciele relacji, w która zainwestowałeś siebie i swój czas. Czy warto dać ponieść się wyobraźni? Przemyśl to dokładnie, gdy następnym razem wydaje Ci się że….
 
autor : Grzegorz Cieślik
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin