Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Jak przetrwać kryzys

W każdym związku dwoje ludzi, nawet takim gdzie po prostu z daleka widać, że idealnie do siebie pasujecie, zdarzają się cięższe momenty. To normalne, taka jest po prostu ludzka natura. Czy zawsze musi to być takie ciężkie? Jak przetrwać kryzys? Zapraszam do lektury!
 

Związki – Jak przetrwać kryzys

 
Jak przetrwać kryzys 
 
Czasami dochodzi jednak do sytuacji gdy kolejne kłótnie i różnego rodzaju starcia pomiędzy wami pojawiają się w coraz krótszym okresie czasu, coraz słabiej się dogadujecie i coraz częściej dochodzi do sytuacji w których po prostu  nie możecie znieść swojego towarzystwa
 
Czy to oznacza koniec waszego związku? Niekoniecznie. Kryzys to rzecz, która bardzo często pojawia się nawet u najbardziej zakochanych par i jeśli tylko mają wystarczającą wolę walki o związek, to bezproblemowo udaje się im go przetrwać. 
 

1.Dlaczego my?

 

Jak przetrwać kryzys

 

Powodów dla których pojawił się w waszym związku kryzys może być naprawdę wiele - spędzaliście ze sobą za mało, lub za dużo czasu, w waszą relację wkradła się zabijająca uczucie i wszelaką kreatywność codzienność, życie łóżkowe nie jest już tak porywające jak kiedyś… Powodów można by mnożyć i mnożyć, a to nie jest miejsce na tego typu wyliczanki. 
 
Jak przetrwać kryzys? Najważniejsze jest abyś nie czuł się z tym problemem w jakikolwiek sposób wyjątkowy, ponieważ naprawdę bardzo wiele par przechodzi przez taki etap w swoim życiu. Inna sprawa jest taka, że tak naprawdę bardzo niewiele z nich wychodzi z kryzysu… dlaczego?
 

2.Ty tutaj jesteś kapitanem szanowny panie!

Jak przetrwać kryzysDokładnie tak, to Twoją rolą jako, że jesteś mężczyzną jest prowadzenie w związku. Nieważne kto w Twojej opinii zapoczątkował ten kryzys, ważne jest to, że to właśnie do Ciebie należy zadanie jego zakończenia.
 
Jeśli będziesz czekał spokojnie na to co się stanie i liczył po cichu, że wszystko rozwiąże się samo, to możesz się kiedyś obudzić i z lekkim niedowierzaniem zostać poinformowanym przez swoją partnerkę, że ona już dłużej tak nie może i że od dnia dzisiejszego jesteś singlem
 
Pamiętaj, Twoją prawdziwą siłą jest logika i logiczne myślenia. Są to rzeczy, które jako mężczyzna otrzymujesz niejako wraz ze swoim narodzeniem. Pomyśl ile razy wyszło Ci na dobre kiedy w kłótni dałeś ponieść się emocjom… Trzeba było się trochę naprzepraszać co? No właśnie. Emocje zostaw do łóżka i romantycznych chwil spędzonych we dwoje, tutaj potrzebny jest twój umysł i tylko on może Ci pomóc naprawić twój związek.
 
 

3.Jak to naprawić?

Jak przetrwać kryzys

 

 
Jak przetrwać kryzys? Przede wszystkim szczery rachunek sumienia i rozmowa. To normalne, że zawsze najłatwiej jest zrzucić całą winę na drugą osobę, ale z taką postawą nie dojdziesz do żadnych konstruktywnych wniosków, prawda?
 
Zadaj sobie szczerze pytanie nie „kto zawinił”, „ale co się zepsuło pomiędzy nami”. Zastanów się w jaki sposób możesz to naprawić, a następnie przygotuj się na szczerą rozmowę ze swoją partnerką. Problemem większości związków jest fakt, że partnerzy bardzo rzadko ze sobą rozmawiają i nawet kiedy pojawiają się problemy, to wolę je przeczekać mając nadzieję, że same się rozwiążą, albo „zamieść pod dywan” i udawać, że nic się nie stało. 
 
Niestety z takim podejściem jest jak ze śmieciami rzuconymi w kąt szafy -  w końcu zaczynają śmierdzieć i przeszkadzać tak bardzo, że po prostu trzeba coś z tym zrobić.
 
Pamiętaj żeby podczas rozmowy unikać wzajemnego osądzania się i przerzucaniu emocjami – chodzi o to abyście doszli do wspólnych wniosków odnośnie tego jak wygląda wasz związek i wspólnie postarali się znaleźć jak najlepsze rozwiązania. Pamiętaj również, że przy szukaniu rozwiązań słowo „kompromis” bywa nieocenione…
 

Brakuje Ci pomysłu na oryginalną randkę? Już dzisiaj zamów „101 pomysłów na randkę!”

 

4.No nie da się!

Jak przetrwać kryzys
 
Czasami zdarza się tak, że pomimo jak najlepszych chęci nie udaje się wam dojść do porozumienia i rozstajecie się. Nie przejmuj się – to nie żadna tragedia. Po prostu nie pasowaliście do siebie i dopiero po jakimś czasie uświadomiłeś sobie, że nie pasujecie to siebie
 
Lepiej późno niż wcale! Pomyśl co by było gdybyś do takich wniosków doszedł u schyłku swojego życia? Jakbyś się czuł wiedząc, że swoje jedyne i niepowtarzalne życie spędziłeś przy kobiecie, której tak naprawdę nie kochasz i co gorsza – nie masz już możliwości tego zmienić?
 
Minie trochę czasu i żal spowodowany rozstaniem będziesz wspominał jedynie z uśmiechem na twarzy patrząc się w oczy żony, którą kochasz i która kocha Ciebie. Życie potrafi być nieprzewidywalne
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin