Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Pewność siebie

Wszędzie wokoło mówią o pewności siebie. Potrzebna jest do zdobycia wymarzonej pracy, brylowania w towarzystwie, ale także przede wszystkim do zdobycia wymarzonej kobiety i stworzenia związku z prawdziwego zdarzenia. Tylko jedno podstawowe pytanie – jak ją zdobyć?
 

Pewność siebie – jak ją zdobyć? 

 

Pewność siebie
 
Praktycznie w każdych materiałach poświęconych uwodzeniu i relacjom damsko-męskich pojawia się wzmianka o tym, że pewność siebie stanowi podstawę udanych relacji z kobietami. Oczywiście nie będę oryginalny jeśli powiem Ci, że jest to bardzo istotny, ale nie jedyny element skutecznego uwodzenia. O pozostałych możesz spokojnie poczytać w innych naszych artykułach.
 

1.Pewność siebie – co to takiego?

Pewność siebie 

 
Zastanawiałeś się kiedyś co tak naprawdę oznaczają te dwa słowa? Prawda jest taka, że większość ludzi nie poddaje głębszej analizie tego sformułowania – ot jest to coś co każdy z nas powinien posiadać, ale co dokładnie, to już nie jest sprecyzowane.
 
Pomyśl…. Pewność Siebie… PEWNOŚĆ siebie…. Pewność SIEBIE… Dokładnie tak – oznacza to świadomość własnej osoby, tego co sobą reprezentujesz, jakie masz życie i przede wszystkim czy jesteś zadowolony z tego kim jesteś.
 
Nie da się posiadać pewności siebie w sytuacji gdy nie jesteś zadowolony ze swojego życia – nie odpowiada Ci praca jaką posiadasz, mieszkasz w szczurzej norze, a Twoi znajomi przyprawiają Cię o mdłości, nie mówiąc już o Twoim sposobie spędzania wolnego czasu…
 
 

2.Barmani to są pewni siebie, będę barmanem!

Pewność siebieNo właśnie, większość ludzi w bardzo podobny sposób postrzega pewność siebie – FAŁSZYWIE.
 
Miałem kiedyś kolegę, który był barmanem i strasznie  śmiał się z wszelakich szkoleń uwodzenia, ponieważ twierdził, że to jest bez sensu i nikomu niepotrzebne. On radził sobie świetnie z dziewczynami i nigdy nie miał problemu z poderwaniem jakiejś laski w klubie. 
 
Nie komentowałem jego zachowania tylko umówiłem się z nim żeby mi pokazał jak to robi, bo może faktycznie to ze mną jest coś nie tak. W umówiony dzień poinformował mnie, że w klubie w którym pracuje na co dzień jako barman mamy zarezerwowany stolik i on załatwia cały alkohol więc nie mamy się czym  martwić. Ja mu na to odpowiedziałem, że w żadnym wypadku, idziemy do klubu, który ja wybrałem, zarezerwowałem nam stolik i płacę za cały alkohol.
 
Bardzo niechętnie, ale w końcu zgodził się na moją propozycję. Okazało się, że kiedy nie był już w swoim klubie to podpierał ściany tak skutecznie, że gdyby wybuchła bomba w środku to jego ściana zostałaby pominięta i stałaby tak jak teraz. Pewność siebie „sytuacyjna” to nie jest prawdziwa pewność siebie. Prawdziwą pewność siebie masz niezależnie od czasu, miejsca i akcji.
 
 

3.No dobrze ale jak ją zdobyć?

Pewność siebie
 
Trzeba nad tym trochę popracować. Przede wszystkim musisz określić czego tak naprawdę chcesz od życia. Większość ludzi żyje z dnia na dzień i w żaden sposób nie podaje refleksji otaczającej ich rzeczywistości.
 
Przyjmują za niemożliwy do zmieniania pewnik swoją sytuację materialną, miejsce zamieszkania czy też znajomych, a wcale nie musi tak być. Można to wszystko zmienić i to wcale nie jest trudne. W jaki sposób? Tego możesz się dowiedzieć na naszym Szkoleniu Weekendowym.
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin