Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Negi

Po Internecie krąży naprawdę bardzo wiele przeróżnych technik uwodzenia, niektóre z nich są naprawdę dziwne, a większość tak naprawdę całkowicie nieskuteczna i stworzona tylko po to aby ładnie wyglądać i skusić naiwnych mężczyzn na zakup umożliwiający im dostęp do pełnej treści. Są oczywiście i takie, które z czystym sumieniem można nazwać skutecznymi. Jedną z takich technik są negi. Co to są negi? Zapraszam dalej…
 

Sztuka uwodzenia – Co to są negi?

Negi

 

Większość mężczyzn stara się zdobyć uwagę kobiet prawiąc jej niezliczoną ilość mało oryginalnych komplementów. Zastanów się przez chwilę czy robienie tego samego co inni przynosi odmienne rezultaty? Jeśli wszyscy dookoła prawią dziewczynie komplementy i nic z tego nie mają, to dlaczego myślisz, że akurat Tobie taka metoda działania przyniesie jakiekolwiek rezultaty?
 

1.Jeśli nie komplementy to co?

Negi
 
Negi są tak naprawdę całkowitym przeciwieństwem komplementów. Są to drobne uszczypliwości skierowane w stronę kobiety, które mają jej na celu pokazanie, że nie jesteś kolejnym mężczyzną, którego zainteresował jedynie jej wygląd i prawiąc niezliczoną ilość komplementów będziesz próbował zaciągnąć ją do łóżka. 
 
Co najważniejsze neg stanowi swoistego rodzaju „pinezkę” rzuconą w konwersację. Co to oznacza? Ano nie mniej, nie więcej tylko tyle, że po wypowiedzeniu nega nigdy ale to przenigdy nie możesz zrobić pauzy i oczekiwać na reakcję ze strony kobiety. Jeśli to zrobisz, to w takiej sytuacji nie będzie to neg, a jedynie zwykłe jej obrażanie i szczerze mówiąc takim zachowaniem daleko w tej relacji nie zawędrujesz. 
 

2.Nie tylko słowem

Negi
 
Warto wiedzieć, że negi dzielą się na dwie kategorie: werbalne oraz niewerbalne. Nie przejmuj się to nie jest wcale takie trudne i prezentowane tutaj podziały nie powinny spowodować u Ciebie niepożądanego bólu głowy.
 
Negi niewerbalne odnoszą się do wszelkiego rodzaju gestów, które możesz wykonać w stronę dziewczyny, a które ewidentnie będą ową „szpileczką” wrzuconą w waszą interakcję np. strzepać jej z ramienia nieistniejącego paprocha lub też z głowy, popatrz się na nią jakby miała coś na twarzy, popatrz się jej na wewnętrzną cześć dłoni, po czym przybierz niezdecydowany wyraz twarzy itd.
 
Negi werbalne natomiast odnoszą się całkowicie do jej wyglądu czy też sposobu zachowania. Możesz powiedzieć np. „widzę, że lubisz się modnie ubierać – widziałem już dzisiaj 3 dziewczyny w takim stroju w klubie” lub też dotyczące jej zachowania  - „strasznie szybko mówisz, nie ma potrzeby się denerwować”.
 
Co jest bardzo istotne – nigdy, ale to przenigdy nie negujemy cech niezmienialnych wyglądu. Jeśli np. dziewczyna ma odstające uszy, to nie pytasz się jej czy odbiera nimi RMF albo ma krzywe zęby to nie radzisz jej żeby przestała próbować otwierać konserwy ustami, bo jej to ewidentnie szkodzi. To już jest wtedy zwykłe obrażania dziewczyny, a nawet wyśmiewanie się z niej czyli rzeczy, których prawdziwy mężczyzna wystrzega się równie mocno jak polski polityk mówienia prawdy.

3.To jest sztuka

Negi
 
Ile negów trzeba powiedzieć? Dwa, a może trzy aby zainteresować sobą poważnie dziewczynę? Nie powiem Ci tego, ponieważ negowanie to jest sztuka i tak naprawdę sam musisz wyczuć ile powinieneś użyć. Jak poznać granicę? Musisz ją niestety kilkukrotnie przekroczyć, ale nie przejmuj się, wyjdzie Ci to tylko na dobre. 
 
Uwierz mi, negi to piekielnie skuteczna technika uwodzenia. Stosowałem ją tysiące razy i za każdym razem działała świetnie, powiem więcej stosuję ją cały czas i w stosunku do wszystkich dziewczyn będących częścią mojego życia. Dlaczego jest to takie skuteczne? Na to pytanie mogę Ci odpowiedzieć na naszym Szkoleniu Weekendowym. 
 
Pamiętaj jednak, że same negi to zbyt mało aby stworzyć jakąkolwiek relację z kobietą, ale Ty o tym wiesz, prawda?
 
 
 

Komentarze   

+2 # Krzysztof 2015-02-26 20:57
Byłem na webinarze Janka, wspomniał o negach. Nie wytłumaczył co to, powiedział, że i tak wszyscy wiedzą. Jeśli nie to niech zgooglują. I proszę, ironia losu. Pierwszy wynik z google dot. negów jako techniki podrywania, wasza strona. Oczywiście nie mam mu tego za złe, rozumiem, że nie wszystko idzie wcisnąć w tym okresie czasu. Jednak miło, bo tą informację i tak znalazłem u was. Pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin