Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak zainteresować dziewczynę

Jako wytrawny podrywacz z pewnością zdajesz sobie sprawę z faktu, że w jakiś sposób trzeba sobą zainteresować dziewczynę aby chciała Cię bliżej poznać i pójść z Tobą do łóżka lub też wejść w związek. Przeróżnego rodzaju akrobacje mające zaprezentować Twoją tężyznę fizyczną u żadnej wartościowej kobiety nie dadzą pożądanego skutku. Pojawia się więc pytanie – jak zainteresować sobą dziewczynę?
 

Podryw – Jak zainteresować sobą dziewczynę?

 

Jak zainteresować dziewczynę 

 
Nie jest chyba żadną tajemnicą, że tak naprawdę podryw na samym początku opiera się głównie na sprzedaży – jesteś produktem i chcesz sprzedać się potencjalnemu nabywcy, czyli dziewczynie, która Ci się podoba.
 
Jak zainteresować sobą dziewczynę? Chyba wszyscy wiemy, że reklama jest dźwignią handlu. Oczywiście nie trzeba być geniuszem żeby wiedzieć, że jeśli coś jest mocno przereklamowane, to potencjalny nabywca może czuć się zdegustowany zakupionym produktem i domagać się jak najszybszego zwrotu poniesionych kosztów.
 
Oznacza to nie mniej, nie więcej, tylko tyle abyś nie kłamał dziewczynie w żywe oczy kiedy z nią rozmawiasz. Nie opowiadaj jej jak to od niechcenia rozgromiłeś dwunastu dresów na swoim osiedlu w obronie jakiegoś chłopaka, którego chcieli skroić, a to wszystko robiłeś w drodze powrotnej z hospicjum w którym spędzasz ostatnio
praktycznie każdą wolną chwilę. Nie byłbyś też sobą gdybyś nie wspomniał, że masz firmę zatrudniającą 100 osób i do siedziby latasz swoim prywatnym helikopterem, bo szkoda Ci tracić czasu na stanie w korkach…
 
Uwierz mi – wartościowe dziewczyny nie są naiwne i sprzedawanie im nawet najbardziej wymyślnych bajek nie zaprowadzi Cię do upragnionego celu. Zamiast tego skup się na rzeczach, które mogą sprawić, że dziewczyna, która Ci się podoba będzie się chciała umówić na kolejne spotkanie. 
 
 

1.Mowa Ciała, ton głosu, mimika twarzy

 

Jak zainteresować dziewczynę
 
Te trzy rzeczy są bardzo istotne, ponieważ w opinii wielu naukowców (z którą osobiście jak najbardziej się zgadzam) stanowią aż 93% całego procesu komunikacji. Jedynie pozostałe 7% stanowią słowa, czyli to co tak naprawdę mówisz. 
 
Jeśli więc będziesz się garbił jak dzwonnik z Notre Dame, mimikę twarzy miał zapożyczoną od Giertych i dodatkowo mamrotał coś pod nosem, to nawet najbardziej wykwintne teksty zostaną zbyte wymownym milczeniem przez dziewczyną z którą będziesz rozmawiał. Popracuj nad tym, bo to ważne.
 

2.Twoje życie

Jak zainteresować dziewczynę
 
Jak zainteresować sobą dziewczynę? Bardzo istotne jest to w jaki sposób opowiadasz o swoim życiu. Związek to tak naprawdę zaproszenie, które wysyłasz do dziewczyny, aby weszła do Twojego świata i mogła go z Tobą dzielisz. 
 
Jeśli więc rozmawiając z nią narzekasz na swoją pracę, samochód czy też miejsce w którym mieszkasz, to pomyśl – czy Twoje zaproszenie wydaje się być w jakikolwiek sposób atrakcyjne? Jeśli coś Ci się nie podoba w swoim życiu to zmień – jesteś w końcu kapitanem tego statku, a nie narzekaj na wszystko dookoła.
 

3.To w jaki sposób  wypowiadasz się o swojej byłej dziewczynie

 

Jak zainteresować dziewczynę
 
Jak zainteresować sobą dziewczynę? Jeśli podczas rozmowy ze swoją potencjalną partnerką zaczynasz jechać po swojej byłej tak skrajnie jak tylko pozwala Ci na to Twoja wyobraźnie i bogactwo zasobu posiadanych słów opisując jaka to ona nie była puszczalska, chamska, skąpa, nietowarzyska itp. itd., to nie dziw się, że później nie możesz się umówić na kolejne spotkanie.
 
Dziewczyna może zakładać, że wam nie wyjdzie i kiedy słyszy takie rzeczy o Twojej eks, to dociera do niej, że kiedyś również i ona może być przez Ciebie przedstawiana w podobny sposób, a to nie brzmi w żaden sposób zachęcająco. Poza tym fakt, że nie potrafiłeś znaleźć fajnej dziewczyny również nie świadczy o Tobie zbyt korzystnie. 
 
Jeśli już poruszasz temat swoich byłych, to zawsze wypowiadaj się o nich w pozytywny sposób. Brudy zachowaj dla siebie. 
 
To tylko kilka całkiem ważnych rzeczy, jak masz ochotę na więcej, to daj mi znać w komentarzach, a tymczasem miłego podrywania!
 

Chcesz poderwać dziewczynę? Już dzisiaj zamów Perfect Dating Poczucie Humoru 3 DVD i zaintryguj ją swoją osobowością!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin