Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Uwodzenie w związkuJesteś w związku, masz już dziewczynę i nie w głowie Ci latanie po  mieście i zaczepianie nieznajomych kobiet aby w niedalekiej przyszłości umówić się z nimi na randkę. Czy to oznacza, że tak naprawdę zakończyłeś przygodę z uwodzeniem? Czy istnieje coś takiego jak uwodzenie w związku?
 

Uwodzenie w związku

 

Uwodzenie w związku

 

Zawsze powtarzam moim kursantom, że wejście w związek to nie jest koniec uwodzenia, ale tak naprawdę jego początek. Podryw jest swoistą sprzedażą – pokazujesz siebie jako jak najlepszy produkt, aby druga strona była Tobą zainteresowana i chciała Cię jak najszybciej nabyć…. Skoro już się tak namęczyłeś aby zostać „kupionym”, to chyba szkoda byłoby gdybyś w bardzo krótkim odstępnie czasu został „wyrzucony do kosza lub też reklamowany jako produkt niezgodny z opisem”, prawda?
 

1.Ja już nie muszę!

 

Uwodzenie w związku
 
Uwodzenie w związku? Smutna prawda jest taka, że większość problemów w związku powstaje dlatego, że zbyt szybko i zbyt łatwo pozwalamy rutynie zakraść się do naszego codziennego życia. 
 
Większość kobiet z którymi miałem przyjemność rozmawiać podczas szkolenia narzekała, że ich byli lub obecni partnerzy w momencie jak poczuli się pewnie będąc w związku z nimi, kompletnie zaprzestali procesu uwodzenia. Zdarzało im się bardzo sporadycznie zabrać je do restauracji czy też kina, ale gdy zapytałem je o najlepsze wspomnienie jakie mają ze swojego związku, to wszystkie opowiadały mi historie, które miały miejsce tak naprawdę przed tym jak weszły w związek.
 
Jeśli więc drogi czytelniku chcesz siebie tytułować PRAWDZIWYM MĘŻCZYZNĄ (a zakładam a priori, że tak jest skoro odwiedziłeś tą stronę), to musisz pamiętać o tym, że uwodzenie jest procesem ciągłym i niezmiernie ważnym w każdym zdrowym związku opartym na wzajemnej miłości i szacunku.
 

2.Kina, restauracje itp.

 

Uwodzenie w związku
 
O ile w samym podrywie zdecydowanie odradzam jakiekolwiek zapraszanie dziewczyny do kina czy też restauracji, ponieważ jest to tani chwyt, który stosuje większość mężczyzn aby im zaimponować (brak oryginalności uśmierca podryw) o tyle w związku jest to jak najbardziej wskazane. 
 
Generalnie wszelkiego rodzaju wypady we dwoje czy to do restauracji, na spacer czy też nad morze budują coraz to mocniejszą więź pomiędzy wami i cementują wasz związek. Dobrym pomysłem jest robienie podczas takich wojaży zdjęć, które będziecie mogli przeglądać wspólnie w zimowe wieczory i wracać wspomnieniami do tamtych wydarzeń. Kobiety są o wiele bardziej emocjonalne od mężczyzn i takie drobnostki naprawdę mocno na nie  oddziałowują. 
 
Jeśli zaś chodzi o same randki, to im większą kreatywności się wykażesz tym lepiej. Ktoś mądry kiedyś powiedział „Jeśli nie chcesz aby związek się zakończył, to zachowuj się tak jak na jego początku, a nie będzie jego końca”. Skoro miałeś w sobie wystarczająco kreatywności aby zdobyć kobietę swoich marzeń, to teraz wykaż się tą samą kreatywnością aby ją przy sobie utrzymać.
 
 

3.Czułe słówka

 

Uwodzenie w związku
 
Słowa potrafią być świetnym nośnikiem emocji dlatego  są one tak ważne dla kobiet. Zauważ, że w filmach romantycznych niektóre dialogi są wręcz przepełnione dialogami pełnymi słów obrazujących najrozmaitsze uczucia. Jest popyt na takie filmy, więc jest i ich podaż. Oznacza to, że kobiety lubią słuchać takich słów.
 
Bądź czuły, to ważne. Jeśli masz braki w tego typu słownictwie, to obejrzyj kilka tego typu filmów albo przeczytaj parę romansideł. Pamiętaj, że zasada wzajemności obowiązuje również w związkach, więc warto się postarać. Twoja partnerka doceni z pewnością Twoje starania. 
 
Uwodzenie w związku? W przeciwieństwie do początkowego procesu uwodzenia, podczas gdy jesteście już razem nie zaszkodzi napisanie od czasu do czasu czułego sms-a. Twoja partnerka od razu czytając go przywoła sobie wszystkie miłe uczucia i chwile, które kojarzy z Tobą.
 
Mówiąc krótko – chcesz być traktowany jak prawdziwy mężczyzna? To zachowuj się jak taki.
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin