Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

najgorsza randka

Zdobycie numeru telefonu dziewczyny, która Ci się bardzo podoba to jeszcze za mało abyś mógł mówić o sobie jako o wytrawnym podrywaczu. Trzeba jeszcze skorzystać z tego numeru i umówić się z tą niewiastą na spotkanie. Dzisiaj powiem Ci gdzie się nie umawiać, oto „Trzy najgorsze miejsca na pierwszą randkę”.
 

Uwodzenie kobiet – Trzy najgorsze miejsca na pierwszą randkę

Najgorsza randka 

 
Umówienie się na pierwszą randkę to w głowach wielu mężczyzn rzecz niezmiernie poważna. W końcu kobieta, która się nam podoba jest nami zainteresowana i nie możemy tego zepsuć, prawda? BŁĄD! Robiąc z pierwszej randki wielką sprawę tylko niepotrzebnie się stresujesz tworząc  sobie miliony kombinacji w głowie tego jak wszystko może pójść nie po Twojej myśli. No i oczywiście jak Ci się nie uda uwieść tej dziewczyny na pierwszej randce to już inna się nie trafi i do końca życia będziesz unikał obrońców zwierząt jak ognia męcząc przy tym niemiłosiernie swego konia w domowym zaciszu…
 
Pamiętaj, że na początku powinieneś się skupić przede wszystkim na tym aby bliżej poznać dziewczynę, która Ci się podoba. To normalne, że jeśli jest ładna i seksowna to automatycznie tworzysz sobie jej wyidealizowany obraz w swojej głowie i jesteś w stanie przymknąć oko na wiele jej dziwnych zachowań, ale pamiętaj – im wcześniej odkryjesz jakim jest naprawdę człowiekiem, tym mniejsze rozczarowanie może czekać Cię w przyszłości.
 
Masz tylko jedno życie i nie ma sensu marnować go z kobietami, które do Ciebie nie pasują, nieważne jak ładne by nie były… Przecież więcej czasu spędzasz z ich charakterem, a nie seksapilem w łóżku, no chyba, że jesteś prawdziwą seks-maszyną, która nie opuszcza miłosnej alkowy prawie nigdy, to wtedy śmiało możesz sobie odpuścić ten artykuł….
 

1.Kino

Najgorsza randkaZawsze zastanawia mnie co motywuje mężczyzn, którzy na miejsce swojej pierwszej randki wybierają kino, czyli miejsce gdzie nie można ani spokojnie porozmawiać ani tym bardziej rozwinąć jakikolwiek kontakt fizyczny. Oprócz tego jest pełno innych osób, co zabija jakąkolwiek prywatność czy też intymność, a wszechobecny dźwięk jedzonego popcornu raczej nie buduje jakiejkolwiek atmosfery.
 
Randka w kinie? Jak najbardziej, ale ze swoją dziewczyną, z która jesteś już w związku od dłuższego czasu. Będziecie potem mogli sobie spokojnie porozmawiać o filmie w domowym zaciszu lub też waszej ulubionej kawiarni. Pamiętaj, Twoim celem jest poznanie dziewczyny, która Ci się podoba, a kino raczej temu nie sprzyja, chyba, że chcesz przede wszystkim zaobserwować czy ma jakiekolwiek maniery i nie będzie jadła popcornu jak szympans wypuszczony z klatki po trzydniowej głodówce…. No to wtedy kino wydaje się być dobrym pomysłem. 
 

2.Droga restauracja.

Najgorsza randka

 

„Będę oryginalny i pokażę, że mam  kasę i klasę, więc zaproszę ją do najdroższej i najlepszej restauracji w mieście” – pomyślało kilkudziesięciu mężczyzn naraz. Wiesz, mam taką bardzo ładną koleżankę, która praktycznie każdy facet zaprasza na pierwszą randkę do jednej z krakowskich restauracji. Doszło już do tego, że zna na pamięć menu w tej restauracji i od dwóch lat nie może sobie znaleźć mężczyzny pomimo tego, że jest niezmiernie atrakcyjną kobietą. Jak myślisz dlaczego?
 
Krótko: po pierwsze nie szpanuj kasą, po drugie wykaż się kreatywnością. Jak robisz to co wszyscy, to nie spodziewaj się, że otrzymasz cokolwiek innego niż wszyscy.
 
 

3.Kluby

Najgorsza randka

 

To bardzo miło, że uwielbiasz kluby, szalone imprezy i tańce do rana, ale czy naprawdę uważasz, że głośna muzyka, ścisk i wszechobecne opary alkoholu to naprawdę dobre miejsce żeby porozmawiać z dziewczyną i czegoś ciekawego się o niej dowiedzieć. Nie mówiąc już o tym, że musisz liczyć się z nie do końca trzeźwymi adoratorami, którzy będą się starali w niewybredny sposób odbić Twoją wybrankę.
 
No to w takim razie gdzie ją zabrać? Przecież nie o tym jest artykuł, prawda?
 
 
 
Autor: Jan Gajos
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin