Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak skutecznie uwodzić

Postanowiłeś dzisiaj podjąć bardzo ważną decyzję – nie chcesz już iść sam przez życie. Chcesz znaleźć dziewczynę aby móc z nią dzielić swoje radości i żale. Okazuje się jednak, że to nie takie proste. Zaczynasz więc szukać informacji i po przekopaniu się przez setną stronę poświęconą tej tematyce rodzi Ci się w głowie pytanie: Jak uwodzić i nie zwariować.
 

Sztuka uwodzenia: Jak uwodzić i nie zwariować

Jak skutecznie uwodzić 

 
Jeśli zaczniesz się zagłębiać w Internet w poszukiwaniu odpowiedzi na to jak poderwać dziewczynę, to odkryjesz tak wiele różnych stron z których każda gwarantuje, że prezentowana w niej technika jest skuteczna, że głowa może Ci eksplodować i zaczniesz wyglądać co najmniej niekompletnie w towarzystwie.
 
Niejednokrotnie ciężko mi ukryć zdziwienie, które pojawia się na mojej twarzy po tym jak kursant informuje mnie jakie to mądrości przeczytał w Internecie i pyta się mnie co o tym sądzę. Dochodzę wtedy do wniosku, że niektórzy są naprawdę oryginalni żeby wymyślać takie teorie
 
Nie będę się nad nimi rozwodził, bo szkoda mi na to czasu. Zakładam, że skoro trafiłeś na tę stronę, to znaczy, że szukasz metod, które są skuteczne i zamierzam Ci o nich opowiedzieć. Oczywiście nie o wszystkich, bo nie da się tego zrobić w jednym artykule, ale nakieruje Cię na te najważniejsze
 
Dlaczego tak uważam? Ponieważ zanim zdecydowałem się nazywać siebie trenerem relacji damsko-męskich przetestowałem wszystko co jest dostępne na świecie. Niektóre techniki naraziły mnie na naprawdę sporą dozę śmieszności w oczach kobiet, ale musiałem to zrobić aby wiedzieć jaka jest ich skuteczność.
 
 

1.Mowa ciała i ton głosu

Jak skutecznie uwodzić
 
Jest to rzecz podstawowa. Nawet najlepsze teksty, których uczyłeś się godzinami przy komputerze przed wyjściem z domu zawiodą jeśli będziesz miał mowę ciała studenta błagającego o ocenę dostateczną u swojego wykładowcy i ton głosu piszczącej dziewczynki, której ktoś przed chwilą zabrał zabawkę, to jedyne co możesz wyrwać, to buraka z ziemi. 
 
Uważam, że opisywanie właściwej mowy ciała czy też odpowiedniego tonu głosu jest zbyt czasochłonne – w końcu jeden obraz wart jest tysiąc słów. Myślę, że jeśli będziesz chciał popracować nad tymi aspektami swojego uwodzenia, to znajdziesz na naszej stronie odpowiednie szkolenie na DVD, które pomoże Ci to bezproblemowo osiągnąć. 
 

2.Negi

Jak skutecznie uwodzić
 
Jak uwodzić i nie zwariować? Przede wszystkim stosować negi! Co to są negi? Mówiąc w skrócie neg jest to przeciwieństwu komplementu. 
 
Większość mężczyzn próbuje poderwać kobiety prawiąc im komplementy już od samego początku znajomości, co szczerze mówiąc jest po prostu żenujące. Czy swoim znajomym też mówisz już od samego początku same komplementy? Jeśli nie to udajesz, a nikt nie lubi ludzi którzy udają
 
Więcej na temat negów możesz znaleźć na naszej stronie, wystarczy tylko trochę poszukać.
 
 
 

3.Pewność siebie

Jak skutecznie uwodzić
 
Pewność siebie to tak naprawdę podstawa każdej udanej interakcji z kobietą. W związku jest jak w tańcu, każda kobiet powie Ci, że to mężczyzna ma prowadzić. Pewność siebie to nie jest umiejętność przywalenia z główki największemu kozakowi w klubie, ale umiejętność odnalezienia się w każdej sytuacji i przede wszystkim świadomość własnej wartości.
 
Bez tego nawet najlepsze teksty czy też wyćwiczona na zajęciach aktorskich mowa ciała i ton głosu Ci nie pomogą. Kobiety pragną abyś był ich oparciem, mężczyzną na którego mogą liczyć, a przede wszystkim aby to one nie musiały o wszystkim decydować, bo o ile nie są biseksualne to raczej nie szukają związku z drugą kobietą
 
Jak zdobyć pewność siebie? Zacznij małymi krokami – naucz się podejmować samodzielne decyzję i przede wszystkim ponosić ich konsekwencje. Nie pytaj się o wszystko mamusi.
 
To tylko najważniejsze rzeczy, ale jeśli naprawdę jesteś zdeterminowany, aby nauczyć się skutecznie uwodzić, to myślę, że intuicja podpowie Ci bezbłędnie co zrobić z tą wiedzą i jaki powinien być Twój następny krok
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin