Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Teksty na podryw

Każda kobieta jest inna. Spójrz prawdzie w oczy laska o pomarańczowych włosach w skórzanej mini i pani menedżer z francuskim warkoczem w garsonce od Versace nie będą leciały na tego samego faceta tylko dlatego, że wygłosił wspaniały tekst na rozpoczęcie rozmowy. Marnujesz tylko pieniądze jeśli kupujesz książki, które przedstawiają to inaczej . Zatem zapnij pasy drogi czytelniku za chwilę obalimy wszystkie mity na temat popularnych otwieraczy.
  

Teksty na podryw 

Teksty na podryw 

Zawsze mówię kursantom kiedy pytają mnie o przełamywanie pierwszych lodów aby postępowali tak jak w przypadku prawdziwego lodu. 
 
Mianowicie posługując się ciepłem, nie słowami . Jednak w Twoim racjonalnym męskim umyśle którego jesteś posiadaczem coś drąży Cię, dręczy i koniecznie chcesz wiedzieć co powiedzieć na dobry początek ???  
 
Otóż zaskoczę Cię: Dziewczyny zdecydowanie bardziej interesuje to czego nie mówisz ale to co Ona wyczyta na Twój temat między wierszami. 
 
 

1.  Najgorsze i najlepsze teksty 

 

Teksty na podryw
 
Często zadajecie mi pytanie ,, Jak zagadać do dziewczyny i o czym z nią rozmawiać?" Jest ono jak chwast, którego nie sposób wyplenić. 
 
Przez wszystkie szkolenia moim hobby stało się kolekcjonowanie najlepszych i najgorszych odzywek które usłyszały dziewczyny od różnych facetów. 
 
Najgorsze teksty na początek rozmowy dotyczą wyglądu kobiety. A więc nie wchodzi w rachubę nic w stylu ,,Co taka piękność robi w takim miejscu ?", ,,Co tak wspaniała dziewczyna robi sama"? 
 
Pod żadnym pozorem nie powinno się też nawiązywać do jej figury, gdyż pragnie ona być przekonana, że jesteś bardziej zainteresowany jej osobowością i umysłem aniżeli ciałem. 
   
Szczególnie odkrywczy, jeśli chodzi o umysł kobiecy był pewien spot reklamujący Whisky firmy Dewar’s . Otóż sfilmowano dwie dziewczyny biegnące wzdłuż plaży z najwspanialszymi pośladkami do których przykleił się piasek . Jedna z nich mówiła z dumą do drugiej : ,,Kocha mnie za mój umysł, a pije Dewarsa".
 
To stwarza pewien problem. Dobrze jest kochać ją za jej umysł ale jej jeszcze nie poznałeś. Skąd masz wiedzieć jaka jest ?
 
Otóż zadajesz jej pytanie - jakiekolwiek np. która godzina ? Jak nazywa się barman lub organizator imprezy? Innymi słowy zacznij standardową gadkę o niczym.
Pamiętaj ona nie ocenia tego co mówisz tak długo jak długo nie dotyczy bezpośrednio to jej osoby . 
   
Gdy już odpowie Ci na pytanie, okaż jej swoje rosnące zainteresowanie. Staraj się wciągnąć ją w rozmowę, tak aby miała wrażenie, że jesteś ją zaintrygowany . 
 
Niemal słyszę  ,jak mówisz : ,,Zaraz ! czy nie miałeś mi przypadkiem zdradzić najlepszego możliwego tekstu na rozpoczęcie rozmowy ''?
 
Jasne i obiecuję, że Ci ją podpowiem .
 
Otóż Najlepszą w świecie odzywką na początek jest .....Maestro Fanfary proszę
 
Stoisz wyprostowany i odprężony, wyglądasz przyjaźnie i na pewnego siebie. Uśmiechasz się do niej patrząc jej prosto w oczy , po czym ciepłym przyjaznym i zachęcającym, charyzmatycznym głosem mówisz: ,,Cześć .... mam tylko chwilę powiedz mi jak masz na imię"..... resztę dopisz sobie sam :) 
 
Ten tekst na początek preferuje dziesięć na dziesięć kobiet miedzy 16 a 66 rokiem życia które zapytałem o zdanie. 
 
Zapytasz z pewnością ,, Świetnie ale co dalej  gdy mam już to pierwsze zdanie za sobą ''? 
 
 

2. Ale ja jestem małomówny 

 

Teksty na podryw
 
Zapomnij o jednowyrazowych odpowiedziach na pytania. Rozwijaj swoje wypowiedzi, nawet jeśli sądzisz, że to co mówisz jest zbędne. 
 
Nie pozwalaj aby do waszej rozmowy wkradały się dłuższe chwile ciszy. Zadawaj pytania odnośnie jej osoby. Staraj się, abyś brzmiał entuzjastycznie. W jej tłumaczeniu oznacza to że jesteś szczęśliwym i pewnym siebie człowiekiem. 
  
Moja najbardziej ulubiona praca badawcza dotycząca tego tematu jest zatytułowana ,,Behawioralna ocena kompetencji społecznych mężczyzn'' a prościej mówiąc ,,Co facetowi pomaga zdobyć kobietę''. 
    
Wytypowano dwie grupy mężczyzn, którzy mieli wziąć udział w tym doświadczeniu . Pierwsza z nich to faceci odnoszący sukcesy z kobietami zaś druga to ci którym się nie udawało . Ponieważ mężczyźni w obu grupach byli tak samo przystojni postanowiono się dowiedzieć co sprawiało że kobiety leciały na pierwszą grupę a unikały jak ognia drugiej. Zatem wszyscy musieli przebrnąć przez szereg testów. 
     
Pierwszy z nich odbył się podczas imprezy tanecznej na której każdy z mężczyzn miało za zadanie poprosić kobietę do tańca. Dziewczyny które były wtajemniczone w pracę badawczą zostały poproszone, by na każde zaproszenie odpowiedzieć ,,Nie, prawdę mówiąc, żadna ze mnie tancerka"
 
Zwycięzcy jako faceci na luzie, nie dawali się zbić z tropu. Z uśmiechem odpowiadali: ,,Ze mnie też więc może przesiedzimy ten utwór ? " i zaczynali rozmowę. Krótko mówiąc nie odbierali oni odpowiedzi kobiety jako odmowy, ale jako zwykłe stwierdzenie faktu. 
 
Przegrani reagowali czymś w stylu ,,Och”, ,,Eee”, ,,No cóż” itp. I poddawali się bez walki . W skrócie interpretowali odpowiedź kobiety jako odmowną.
   
Podczas kolejnego testu  nagrywano rozmowy pomiędzy dziewczynami i zwycięzcami oraz pomiędzy tymi samymi dziewczynami i przegranymi. Tym razem kobiety nie byty wtajemniczone w reguły rządzące tym badaniem. 
 
Facetów poproszono, by porozmawiali chwilę z dziewczynami i zaprosili je na randkę . Tą olbrzymią różnicą między przegranymi, którzy niemal zawsze dostawali kosza w odpowiedzi na zaproszenie na randkę, a zwycięzcami, którym udawało się dopiąć swego, była kwestia utrzymywania właściwego rytmu rozmowy.  
 
Chłopcy na luzie zagadywali, zadawali pytania, a gdy tylko kobieta milkła, zapobiegali zastojowi w rozmowie, opowiadając o swoich własnych poglądach i doświadczeniach. 
Jaka z tego konkluzja ? Tylko z rzadka pozwalali na to, by do rozmowy wkradła się chwila ciszy. Podtrzymywali ton rozmowy i napięcie. 
 
Nieszczęśni przegrani wcale nie byli mniej interesujący i nie mieli mniej do powiedzenia. Zabrakło im jedynie wyczucia czasu. W ich rozmowach dochodziło do większej liczby niezręcznych luk w konwersacji, a przerwy były dłuższe, gdyż jakiś czas się wahali, zanim udzielili odpowiedzi. Brakowało właściwego rytmu i tonu rozmowy co wprowadzało kobiety w dyskomfort psychiczny. 
    
Reasumując Drogi Czytelniku: ,,Kobiety są jak stare winylowe zwichrowane płyty”. 
 
Mogą nadawać na wszystkich sześciu ścieżkach jednocześnie. Siedzisz z dziewczyną, którą właśnie poznałeś, a ona włącza swoją płytę . Pierwsza ocenia Twój wygląd , Druga twoje ruchy , trzecia zajmuje się Twoim ubiorem , czwarta ocenia jak brzmi Twój głos . Piąta podsumowuje, kim jesteś, na podstawie tego co mówisz . Tylko ostatnia szósta zajmuje się oceną aktualnej konwersacji . 

 

 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin