Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Pewność siebie

Idziesz się rozerwać ze znajomymi do klubu, nawet w sumie dużo nie pijesz… W pewnym momencie dostrzegasz przy barze dziewczynę, którą śmiało możesz określić jako kobietę ze swoich snów… Chciałbyś do niej podejść, ale  z każdą upływającą sekundą czujesz jak coraz bardziej ogarnia Cię paraliżujący strach… Gdybyś tylko miał prawdziwą pewność siebie
 

Prawdziwa pewność siebie – jak ją zdobyć?

 

Pewność siebie

 

Ten artykuł nie będzie o zasadzie 3 sekund czy też skutecznych metodach walki z lękiem przed podejściem… Chciałbym się w nim skupić tylko i wyłącznie na kwestii prawdziwej pewności siebie i metod jej osiągnięcia.
 
Internet wręcz roi się od prawdziwych poradników jak zdobyć pewność siebie, która będzie tak oszałamiająca, że na Twój widok ludzie zaczną uginać kolana i automatycznie będą chcieli uczynić z Ciebie swojego przewodnika życiowego pomimo faktu, że tak naprawdę widzą Cię po praz pierwszy w życiu na oczy…
 
Mam nadzieję, że nie wierzysz tym wszystkim samozwańczym guru oferującym cuda na kiju… W końcu skoro ich produkt i metody są takie dobre, to dlaczego nie pokazują szerszej publice swojej twarzy, zgodzisz się ze mną?
 

1.Każdy może to mieć

Pewność siebie
 
Ważne jest abyś na samym początku uświadomił sobie, że pewność siebie to cecha nabyta a nie wrodzona. Nikt nie rodzi się z pewnością siebie. Niektórzy mają ją dzięki całkiem szczęśliwemu zbiegowi okoliczności w swoim procesie dorastania (znajomi, wychowanie, środowisko itp.). Jeśli interesuje Cię ten temat, to jeśli okażesz się odrobinę wytrwałości i konsekwencją w działaniu, to znajdziesz masę ciekawych opracowań z Psychologii poświęconych temu tematowi bardziej szczegółowo.
 
To, że Twój kolega  wręcz tryska pewnością siebie w towarzystwie wcale nie znaczy, że po kres swych dni będziesz musiał żyć jak szara myszka delikatnie chowając się w jego cieniu. Przy odrobinie pracy i wytrwałości jesteś w stanie osiągnąć pewność siebie, które zaskoczy niejednego Twojego znajomego.
 
 

2.Jak ją zdobyć?

 
Pewność siebie

 

Jak zdobyć pewność siebie? Metod jest naprawdę wiele… Jeśli jesteś naprawdę wytrwały, to znajdziesz masę ciekawych pozycji dzięki którym będziesz w stanie nauczyć się jak zdobyć prawdziwą pewność siebie. Problem jest tylko taki, że nauczenie się pewności siebie z dostępnych materiałów w domowym zaciszu wymaga niemałej determinacji i konsekwencji w dążeniu do celu, a niestety mało kto może się pochwalić tego typu cechami.
 
Wiem to z doświadczenia, ponieważ zarówno w naszych książkach jak i na płytach DVD  są przeróżnego rodzaju ćwiczenia, które pomogą Ci osiągnąć prawdziwą pewność siebie, a mimo to ludzie ich nie wykonują i zapisuję się na nasze szkolenie.
 
No właśnie – szkolenie. Uważam osobiście, że jest to najlepsza metoda na osiągnięcie prawdziwej pewności siebie. Dlaczego? Ponieważ sam dzięki uczestnictwie w szkoleniu Perfect Dating zacząłem budować swoją prawdziwą pewność siebie. To jest zupełnie co innego kiedy masz trenera, który motywuje Cię do działania i kiedy widzisz innych ludzi, którzy mają problem podobny do Twojego. Ja osobiście nie znam lepszej metody.
 
Oczywiście nie chciałbym abyś łudził się, że w dwa dni uda Ci się odmienić swoje życie. Dzięki szkoleniu dostaniesz jednak odpowiednią motywację i konkretny plan działania… Jeśli tylko utrzymasz poziom endorfin i motywacji ze szkolenia poprzez wykonywanie zaleceń trenerów bez przerwy to gwarantuję Ci, że uzyskasz prawdziwą pewność siebie
 
 

3.Dodatkowe narzędzia

Pewność siebie
 
Oczywiście dobrze jest jak najbardziej posiłkować się dodatkowymi rzeczami, które znacznie ułatwią Ci proces zdobywania pewności siebie. Nie bez dumy mogę Ci śmiało powiedzieć, że ostatnio udostępniliśmy jedno z najpotężniejszych narzędzi pomagających w osiągnięciu prawdziwej pewności siebie i to całkowicie za DARMO – Bąbelek. Życzę Ci miłego słuchania i mam nadzieję, że spotkamy się na szkoleniu… W końcu nic nie ryzykujesz, prawda?
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin