Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak utracić kontakt z byla

Ostatnimi czasy na nasz firmowy adres napłynęło strasznie dużo maili w których opisujecie swoje niedawno zakończone związki, to jak się obecnie zachowujecie i prosicie o pomoc w odzyskaniu byłej dziewczyny. Niektóre z tych zachowań są na tyle drastyczne, że postanowiliśmy napisać na ten temat osobny artykuł aby pewne kwestie wyjaśnić raz na zawsze. Jak utracić na zawsze kontakt z byłą? Zapraszamy do lektury!
 

Związki – jak utracić na zawsze kontakt z byłą?

Była dziewczyna 

 
Większość ludzi wchodząc w związek ma nadzieję, że będą ze sobą żyli długo i szczęśliwie aż po kres swych dni, a aura wzajemnej miłości oraz pożądania nigdy ich nie opuści. Niestety życie to nie tani serial brazylijski i nie wszystkie związki trwają po wsze czasy.
 
Na początku wydaje się wam wszystko pięknie i ładne, przeżywacie tzw. „czas miodowy” waszego związku kiedy to oboje przymykacie oczy na swoje wady i oboje staracie się być przy tym jak najlepszymi ludźmi dla swojej drugiej połówki, ale z czasem w wasze życie wkracza codzienność i niestety okazuje się być zbyt przytłaczająca dla waszego związku.
 
Zanim jednak przejdę do rozlicznych błędów jakie zdarza Ci się popełniać podczas niezbyt przemyślanych prób odzyskania swojej byłej dziewczyny ważne abyś był świadomy jednej, bardzo ważnej rzeczy –
 

1.Rozstanie to nie zawsze jest złe rozwiązanie.

 

Była dziewczyna

 

 

Wasze rozstanie niekoniecznie musi być czymś złym. Czasami po prostu po jakimś czasie w waszego wspólnego życia okazuje się, że jesteście całkowicie różnymi osobami, oczekujecie zupełnie innych rzeczy od  życia i tak naprawdę nie jesteście w stanie zgodnie ze sobą żyć. 
 
Stare przysłowie mówiące, że przeciwieństwa się przyciągają, to najgorsze kłamstwo jakie było mi dane słyszeć i jakie ludzie sobie powtarzają. Nawet jeśli widzisz ze sobą ludzi, którzy należą do kompletnie różnych subkultur, to z pewnością jest bardzo wiele innych rzeczy, które ich łączy – wspólne hobby, ulubione filmy, książki, podejście do małżeństwa, poglądy religijne itp.
 
Zastanów się przez chwilę czy chcesz wrócić do swojej partnerki, ponieważ masz przeświadczenie, że nigdy nie uda Ci się już znaleźć tak dobrej dziewczyny jak Twoja była (97% procent przypadków), a poza tym po tak długim czasie w związku Twoja strefa komfortu jest oparta głównie o jej obecność w Twoim życiu, czy też może faktycznie to jest jedna z dziewczyn, które mogą być Twoją żoną, a Ty przez swoje głupie zachowanie i błędne decyzje doprowadziłeś do rozpadu waszego związku (3 procent przypadków)?
 
Jeśli w Twoim przypadku jesteś przekonany, że zdecydowanie należysz do tej drugiej mniejszości to czytaj dalej, jeśli nie – zabierz się za poznawanie nowych kobiet i przestań tracić czas przed komputerem narzekając na wszystko i wszystkich dookoła!
 
 

2.Nie pozwolę jej o mnie zapomnieć.

Była dziewczyna
 
Rozstaliście się już jakiś czas temu, ale Ty dalej nie możesz o niej zapomnieć. To całkiem zrozumiałe biorąc pod uwagę fakt ile czasu spędziliście ze sobą razem. Kompletnie niezrozumiałe jest natomiast to, że cały czas męczysz ją wiadomościami, telefonami i pozornie „przypadkowymi” spotkaniami w różnych miejscach.
 
Nie dziw się potem, że dziewczyna może się poczuć osaczona i powiedzieć Ci w pewnym momencie, że nie życzy sobie żadnych kontaktów z Tobą – w końcu zerwaliście a Ty ją namolnie nachodzisz co chwila. 
 
Jeśli chcesz mieć jakąkolwiek szansę aby do niej wrócić, to musisz dać jej trochę przestrzeni.
 
 

3.Ona Pierwsza

Była dziewczyna
 
Jak utracić na zawsze kontakt z byłą? Najlepszym rozwiązaniem jest czekanie na to aż ona wykona pierwszy krok. To Ty jesteś mężczyzną i to do Ciebie należy wykonania pierwszego kroku. To jest trochę tak jak z braniem numeru telefonu – jeśli to Ty dasz jej swój numer telefonu zamiast wziąć jej, to istnieje prawie 100 procent szans, że z niego nie skorzysta. Analogicznie – czekając aż to ona zacznie Cię znowu zdobywać możesz się tego nigdy nie doczekać. 
 
Błędów jest oczywiście o wiele więcej, ale te dwa są najpoważniejsze. Chcesz wiedzieć więcej na ten temat? Napisz nam o tym w komentarzach pod artykułem.
 
 
 
 
 

Komentarze   

0 # Czesław 2013-10-18 21:26
"Jak utracić na zawsze kontakt z byłą? Najlepszym rozwiązaniem jest czekanie na to aż ona wykona pierwszy krok" - w tym moja nadzieja, że Ona nigdy nie zadzwoni ... :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin