Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Od kogo sie uczycJeśli jesteś człowiekiem, który pragnie osiągnąć sukces w życiu i starasz się podążać za swoimi marzeniami, to z pewnością pojawia się taki moment w Twoim życiu kiedy, to postanawiasz znaleźć sobie mentora – osobę na której postanawiasz się wzorować w dążeniu do zamierzonych celów… Nie jest to jednak takie proste jak mogłoby się wydawać. Warto zadać sobie pytanie – od kogo się uczyć?
 

Skąd wziąć motywację do działania – od kogo się uczyć?

 

Od kogo sie uczyc

 

Odnalezienie właściwego mentora życiowego lub – ściślej mówiąc – mentorów życiowych jest jednym z kluczowych punktów Twojego dążenia do szczęścia. 
Widzisz, w życiu powinieneś mądrze dobierać swoich bohaterów i wzory do naśladowania. Nie może być tak, że wzorujesz się na słabych. Zamiast dawać, chcesz tylko brać. Zamiast pracować i generować wartość, chcesz tylko korzystać ze świadczeń socjalnych i zasiłku dla bezrobotnych. Nie jesteś tym rannym jednorożcem , jesteś lwem!
 
Twoim zadaniem jest pomoc innym ludziom, siła wewnętrzna musi prowadzić Cię niczym burza przez życie. Wzory, które będziesz chciał powielać, muszą być silnymi wzorami! Są ludzie, na których możesz opierać swoją wiedzę. Są przykłady, wzory do naśladowania, dzięki którym możesz uprościć swoje życie, uczynić je łatwiejszym. 
 
Z pewnością często podziwiałeś ludzi, którzy nie byli wzorem do naśladowania.
 
Od kogo sie uczyc
 
W młodości wpatrywałeś się w gwiazdy kina lub muzyki, w obrzydliwie bogatych ludziach widziałeś złudne spełnienie i szczęście. Przejmowałeś ich styl życia, myślałeś, że tona seksu z przypadkowymi ludźmi, narkotyki i wóda uczynią z Ciebie spełnionego człowieka. Sam przyznasz, iż już teraz widzisz to i śmiejesz się z siebie, że ktoś, kto kiedyś był dla Ciebie autorytetem, teraz jest zupełnym zerem. Gwiazda rocka, która była Twoim idolem, okazała się przegranym pijakiem i ćpunem. Nie był to dobry wzór do naśladowania.
 
 
Od kogo sie uczyc
 
Bardzo ważna jest zasada odpowiedniego dobierania mentorów. Jeśli chcesz zaufać czyimś słowom, powinieneś:
 
-Dokładnie przestudiować życiorys danej osoby. Dowiedzieć się, co jest motorem jej działania. Jak w finale wyglądało jej życie. Jakie decyzje podejmowała. Jakich zasad przestrzegała, by znaleźć się w punkcie, w którym chcesz być.
 
- Krytycznie myśleć. Tak, znów to nieszczęsne krytyczne myślenie – musisz zawsze analizować informacje, które dany mentor będzie Ci przekazywał. Jeśli wydadzą Ci się niespójne, jeśli jego życie będzie różnić się od tego, co głosi, od razu przemyśl to dokładnie. 
 
- Być elastycznym. Z dwóch pierwszych zasad wynika ta trzecia. Jeśli coś Ci nie pasuje, to zmień mentora! Nie przywiązuj się do nikogo nierozerwalnymi linami tylko dlatego, że nie chcesz głupio wyjść przed innymi lub przed samym sobą. Naucz się przyznawać do błędów i wycofywać z błędnie obranej inwestycji, aby uchronić resztę kapitału.
 
Zwróć uwagę zwłaszcza na punkt drugi. Istnieje tzw. technika otwartych pętli, stosowana z namiętnością przez trenerów NLP (programowania neurolingwistycznego). Wygląda to  mniej więcej tak:
 
Pamiętam sytuację, w której poznałem tę dziewczynę. Moment, gdy ona siedziała na ławce, wywołał w mojej głowie, najważniejszą myśl, jaka kiedykolwiek powstała na ziemi itp. Zanim jednak opowiem Ci o tej myśli, chciałbym abyś poznał historię pewnego mądrego człowieka, którego poznałem, podróżując przez kraje Dalekiego Wschodu. Miał on niesamowity wpływ na moje życie”.
 
W ten sposób można gadać przez kilka godzin, a Ty będziesz słuchał z zaciekawieniem. Jest to technika NLP, dzięki której słuchasz uważnie przez długi czas, jesteś zadowolony ze szkolenia, bo jest ciekawe, natomiast nie wynosisz z niego żadnych praktycznych umiejętności. Co więcej, jeszcze namówisz znajomych, aby zapisali się na to szkolenie, bo tak będziesz po nim nakręcony. 
 
 
Od kogo sie uczyc
 
Dopiero po paru dniach lub tygodniach zorientujesz się, że zostałeś zrobiony w balona przez ludzi, którzy chcą tylko nachapać się kasy i nie zależy im na Twoim rozwoju. Tu właśnie ujawnia się różnica między trenerami, którzy mają misję, a tymi, którzy robią wszystko wyłącznie dla pieniędzy. Można przecież mówić ciekawie i treściwie, z korzyścią dla słuchającego i z morałem na końcu opowiadania. Odróżniaj zatem manipulatorów stosujących na Tobie sztuczki NLP, aby sprzedać Ci szkolenie za 20 tysięcy złotych, od ludzi, którym faktycznie zależy na Twoim sukcesie i którzy preferują sytuację wygrany-wygrany.
 
Artykuł został napisany w oparciu o wybrane fragmenty książki „X-Kodeks Wygranych” autorstwa Krzysztofa Króla. 
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin