Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak uratować związek

Jeśli masz jakiekolwiek pojęcie o relacjach damsko – męskich to z pewnością wiesz, że samo poderwanie dziewczyny to nie wszystko. Bycie w związku również wymaga niemałego zaangażowania z Twojej strony. Czasami dzieje się jednak tak, iż pomimo Twoich najszczerszych chęci relacje z Twoją partnerką pogarszają się z dnia na dzień. Stajesz rano przed lustrem, patrzysz na siebie i zadajesz sobie bardzo ważne pytanie – jak uratować związek.
 

Jak uratować związek?

Jak uratować związek? 

 
Nie przejmuj się, w każdym związku, nawet tym wyglądającym na najszczęśliwszy na świecie, pojawiają się od czasu do czasu ciemne chmury, które mogą zwiastować jego koniec. Nie jest to wcale żaden powód do rozpaczania, ponieważ jeśli tylko kochacie siebie nawzajem i przede wszystkim pasujecie do siebie, to powinniście bez problemu przezwyciężyć chwilowe problemy i w niedługim czasie na nowo cieszyć się swoim towarzystwem.
 
No właśnie – dopasowanie. Jak uratować związek? Czasami warto się zastanowić czy rozstanie nie jest mimo wszystko najlepszym z możliwych rozwiązań.  Nierzadko ludzie wchodzą ze sobą w związek i po czasie okazuje się, że patrzą na świat w zupełnie inny sposób. Jeśli zauważyłeś, że praktycznie o każdą pierdołę potraficie kłócić się godzinami, nie możecie dojść do porozumienia w kwestiach najbardziej podstawowych takich jak np. miejsce wspólnego spędzenia waszych wakacji, to może warto się na chwilę zatrzymać i zastanowić nad sensem istnienia tego związku.
 
Wiem, że po takim czasie spędzonym razem czujecie do siebie przywiązanie i zerwanie od razu kojarzy się ze stratą, ale z drugiej strony warto spojrzeć na to pod innym kontem – będąc razem nie jesteście ze sobą tak naprawdę szczęśliwi… może lepiej się rozstać i dać sobie szansę na poznanie partnerów, którzy są bardziej zbliżeni do waszych oczekiwań, co o tym myślisz?
 
Jeśli jednak macie ze sobą wiele wspólnego i nie chcesz stracić tego związku, to czytaj dalej:
 

1.Pisanie listów.

 

Jak uratować związek?

 

 

Jak uratować związek? Pewnie niejednokrotnie widziałeś w różnego filmach czy też serialach uchodzących za romantyczne kiedy to mężczyzna przelewa swoje uczucia na papier tworząc list i potem przekazuje go swojej partnerce lub też wybrance… Jeśli Tobie również chodzi taki pomysł po głowie to muszę Ci od razu głośno i stanowczo powiedzieć – STOP!
 
Nawet najlepszy list na świecie nie będzie lepszy od szczerej i prawdziwej rozmowy na temat waszego związku. Dla kobiety najważniejsze w procesie komunikacji jest przekazywanie emocji, a niestety list, nawet najbardziej ckliwy, ma ich bardzo ograniczoną ilość. Nie mówiąc już o tym, że tak naprawdę możesz również zostać odebrany przez swoją partnerkę jako osoba pozbawiona pewności siebie – w końcu nie jesteś w stanie spojrzeć jej w oczy i powiedzieć co o tym wszystkim myślisz – wolisz list…
 
Tak się chyba nie zachowuje prawdziwy mężczyzna, prawda?
 
 
 

2.Drogie prezenty

 

Jak uratować związek?

 

To jest chyba najgorsze z możliwych rozwiązań – jeśli czujesz, że zawaliłeś w związku  i chcesz zatrzeć wyrzuty sumienia drogimi prezentami dawanymi swojej wybrance, to w moich oczach nie jesteś mężczyzną godnym swojej kobiety. 
 
Czy myślisz, że nowa biżuteria, bilety do teatru, droga kolacja w restauracji czy też inne podarki zastąpią Twoje ciepło, szczerość, męskość i szacunek dla kobiety? Jeśli Twoja kobieta nie jest „blacharą” (a zakładam, że nie jest), to tego typu prezenty jedynie sprawią, że będzie bardziej zdenerwowana i może Ci powiedzieć, że „w ogóle nie rozumiesz sytuacji”. I wiesz co? Będzie miała rację!
 
 
 

3.Szczera rozmowa

 

Jak uratować związek?

 

Jak uratować związek? Nie ma nic lepszego niż szczera i pozbawiona udawania i przerzucania się winą rozmowa. Wiesz po czym poznać prawdziwego mężczyznę? Nie po wielkości bicepsa czy też ilości tatuaży na karku… Prawdziwego mężczyznę można poznać po tym, że potrafi się przyznać do błędu i przeprosić za niego.
 
Usiądźcie ze swoją partnerką i spróbujcie wspólnie dojść do sedna waszego problemu. Najważniejsze jest abyście nie obarczali się winą nawzajem, tylko starali się konstruktywnie rozmawiać. Pamiętaj – jesteś mężczyzną i również w tej kwestii obowiązek prowadzenia spoczywa na Tobie.
 
Oczywiście sama rozmowa to nie wszystko… Jak już dojdziecie do sedna problemu, to trzeba jak najszybciej zacząć wprowadzać program naprawczy do waszej relacji… ale to już zupełnie inna historia.
 
 
 

Komentarze   

0 # Jacek W 2016-05-14 14:02
Witam. Zaciekawił mnie ten artykół bo sam mam poważny problem w swoim związku. Sam zawiniłem. Rozmowa była doszliśmy do sedna problemu. Chciałbym teraz ten program naprawczy by móc na nowo odbudować zaufanie. Jak by miał wyglądac ten program naprawczy od czego musiałbym zacząc ? Prosiłbym o radę. Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin