Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Epodryw

Jeszcze jakiś czas temu nawiązywanie nowych znajomości w Internecie było uważane za przejaw desperacji i braku umiejętności towarzyskich. Na szczęście wraz z rozwojem szeroko pojętych social mediów pogląd ten zaczął powoli ulegać zmianie… Jeśli chciałbyś poznać kobietę w sieci, to z pewnością słowo „epodryw” nie powinno być Ci obce.
 

Uwodzenie kobiet – epodryw. Część pierwsza

Epodryw 

Oboje wiemy, że nie jesteś desperatem. Po prostu w dzisiejszych czasach nie wszyscy mają wystarczającą ilość wolnego czasu aby chodzić do klubów czy też przechadzać się po ulicach z nadzieją na spotkanie odpowiedniej kobiety do związku. Nie znaczy to wcale, że nie masz znajomych. Jesteś jak najbardziej towarzyską osobą, tylko pęd prowadzonego przez Ciebie życia spowodował, że postanawiasz zajrzeć do Internetu w poszukiwaniu strzały amora…
 
Nie będziesz chyba zdziwiony jeśli powiem Ci, że podobnie jak w klubie czy tez na ulicy, również i epodryw rządzi się swoimi prawami. Oczywiście obowiązują tutaj takie same zasady jak w prawdziwym świecie, a oprócz tego trzeba również pamiętać o kilku bardzo istotnych kwestiach.
 
Zacznijmy od Twojego profilu na portalu randkowym
 
Przede wszystkim musisz wiedzieć, ze jest to swego rodzaju wizytówka - praktycznie 90% kobiet do których napiszesz wiadomość sprawdza Twój profil zanim zdecyduje się odpisać na Twoją wiadomość. Warto więc zwrócić uwagę na kilka bardzo istotnych jego elementów:
 

1. Zdjęcie główne.

 

Epodryw

 

 

 
Jeśli chcesz poznać wartościową dziewczynę, to wszelkiego rodzaju fotografie z nagą klatą (nieważne jakby nie była wyrzeźbiona), robione z ręki do lustra  (a w szczególności brudnego), przy swoim samochodzie (to dobrze, że stać Cię na BMW z 97’), w okularach przeciwsłonecznych (kobiety pragną zobaczyć Twoje oczy, a moda na Matrixa już minęła… ładnych parę lat temu) odpadają. Na zdjęciu profilowym powinieneś prezentować się atrakcyjnie.
 
Jeśli nie wiesz na które zdjęcie się zdecydować, to są specjalne serwisy internetowe na którym internauci oceniają wrzucone zdjęcia – zamieść kilka swoich i jako główne ustaw to, które zbierze najlepsze oceny. Tylko nie kombinuj z Instagramem czy innymi programami do amatorskiej obróbki zdjęć – bardzo łatwo można przesadzić i wtedy zdjęcie które miało wyglądać intrygująco i tajemniczo, prezentuje się po prostu śmiesznie i niedorzecznie.
 
 

2. Zdjęcia w albumach.

 

Epodryw

 

Wiele portali randkowych umożliwia wrzucanie więcej niż jednego zdjęcia…. Co nie znaczy, że masz ich wrzucać setkami. Po pierwsze nikomu nie będzie chciało się ich oglądać, a po drugie wyjdziesz na narcyza – a to nie jest cecha poszukiwana przez kobiety. Jeśli zaś chodzi o same zdjęcia, to staraj się aby każde z nich przekazywało jakąś Twoją cechę charakteru czy też pokazywało Twój niesamowity sposób życia (oczywiście zdjęcia z imprez na których wyglądasz jakbyś pobił się z Newtonem automatycznie odpadają, bo chyba nie chcesz prezentować sobą takich cech, prawda?). Nie dawaj również obrazków z mądrymi cytatami do swojej galerii zdjęć – jest to po prostu dziecinne…
 
 

3. Twój opis

 

Epodryw

 

Przede wszystkim musisz zdać sobie sprawę z jednej bardzo ważnej kwestii związanej z epodrywem – nieuzupełniony profil, to omijany przez kobiety profil. Naprawdę warto poświęcić te kilka chwil na to aby uzupełnić wszystkie wymagane rubryczki. Bądź empatyczny – przecież Ty również chcesz się dowiedzieć jak najwięcej o osobie skrywającej się za danym profilem. Samo zdjęcie to trochę za mało. 
 
Zacznijmy zresztą od Twojego nicka – musi mieć on odpowiedni poziom, co oznacza, że wszystko misiaczki, robaczki i inne pierdoły odpadają. Niech będzie ciekawy i przyciągający uwagę.
 
Jeśli chodzi o sam opis, to wystrzegaj się jak ognia wszelkiego rodzaju cytatów! Naprawdę najważniejsze jest abyś Ty sam napisał o sobie, a nie krył się za mniej lub bardziej mądrymi cytatami. W kwestii pisania opisu i samej jego treści zapraszam Cię bardzo serdecznie do pobrania darmowego ebooka z naszej strony.
 
Już wkrótce dalsza druga część artykuły o epodrywie, z której dowiesz się jak filtrować profile kobiet i wiele więcej…
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin