Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Pomysł na randkę

Pomysł ten nie jest ani nowy, ani w żaden sposób rewolucyjny. Stosowany od lat i przez wielu. Mimo tego, ciągle jest jednym z najlepszych pomysłów na randkę. Na randkę bezpieczną, zabawną i romantyczną. Nie trzeba nic organizować, przygotować, ani kombinować. Prosta i skuteczna randka, na którą może pójść każdy, niezależnie od wieku. Właśnie te czynniki sprawiają, że randki w wesołym miasteczku cieszą się niesłabnącą popularnością. Mimo prostoty takiej randki, istnieją pewne sztuczki i metody, które mogą uczynić ją jeszcze atrakcyjniejszą i ciekawszą dla Was obojga. Przedstawię teraz mój plan na randkę w wesołym miasteczku, który stosuje od lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.  
 

Pomysł na randkę - Randka w wesołym miasteczku

Pomysł na randkę 

Zacząć należy od wybrania wesołego miasteczka. W Polsce niestety nie ma wielu wesołych miasteczek z prawdziwego zdarzenia, ale istnieje kilka całkiem przyzwoitych. Z braku innej możliwości, możesz być zmuszony do małej wycieczki samochodowej na miejsce, lecz nie martw się, bo naprawdę warto. Istnieją co prawda mobilne wesołe miasteczka, jeżdżące od miasta do miasta, ale daleko im do tego pełnowymiarowego. Ja na ogół jeżdżę z dziewczyną do parku rozrywki w Chorzowie. Niedawno przeszedł modernizację oraz zostało zakupionych kilka nowych urządzeń, więc można spędzić tam parę emocjonujących godzin
 
Nie masz z kim iść na randkę? Już dzisiaj zapisz się na nasze Szkolenie Weekendowe, zmienimy to!
 
Pomysł na randkę
Istnieje kilka punktów na mapie każdego wesołego miasteczka, które zawsze obowiązkowo odwiedzam. Są to: diabelski młyn, dom strachu, gabinet luster oraz mini strzelnica. Każde z tych miejsc działa inaczej na dziewczyny i wyzwala inne uczucia. W dobrze rozegranej randce, kluczowym elementem jest rozpoznanie tych uczuć i wykorzystanie ich na swoją korzyść. 
 
 
Pomysł na randkę
Odwiedzając kolejne atrakcje parku rozrywki, tak dobieram ich kolejność, aby przechodzić także przez różne stany emocjonalne partnerki. Zaczynamy od spokojnego obchodu całego wesołego miasteczka, podczas którego mamy okazję porozmawiać i kupić watę cukrową, która zawsze jest idealna do rozpoczęcia tematu dzieciństwa. Wiele pozytywnych emocji, opowiastki i anegdotki, pozwalają nam poznać się bliżej i zbudować pierwsze nici porozumienia. Zazwyczaj trochę to trwa, więc można poznać plan okolicy i zaplanować już następne kroki. Kolejną atrakcją, aby dodać odrobinę pikanterii, są wszystkie karuzele i rollercoastery, które wyzwalają dużo adrenaliny, a nawet strachu. Po takiej dawce emocji, dziewczyny zawsze dobrze reagują na zdrową porcję śmiechu. Dlatego jako następny przystanek wybieram gabinet luster. Tam można wspólnie spędzić czas śmiejąc się i chichrając. A nic tak nie zbliża jak wspólny, szczery śmiech. Im randka obudzi w dziewczynie więcej różnych emocji, tym lepiej, ponieważ zostanie pozytywnie zapamiętana. Aby więc poruszyć kolejną emocjonalną strunę, zawsze później kieruję się do domu strachu. Tutaj moje podejście zależy od dziewczyny. Jeśli jest to typ śmieszki, to nie ważne jak straszny byłby dom strachu, ona i tak będzie się śmiała, więc i ja patrzę na wszystko z przymrużeniem oka i śmieje się razem z nią. Jeśli jednak dziewczyna należy do tych poważniejszych, dom strachu może na nią zadziałać tak jak powinien, czyli przestraszyć. Wtedy i ja staram się potęgować atmosferę grozy, żeby pogłębić w niej strach i uwolnić jak najwięcej uczuć. Po takiej mieszance różnych odczuć i zmian emocjonalnych, najlepszym krokiem jest skierowanie się prosto na diabelski młyn, gdzie można odpocząć i cieszyć się swoim towarzystwem. Poza tym, już na ogół jest wieczór, więc oświetlone miasto oglądane z góry, jest wspaniałym tłem do romantycznej przejażdżki. Wychodząc, zawsze staram się zdobyć na mini strzelnicy misia, żeby dziewczyna miała pamiątkę z takiego magicznego wieczoru
 
Taka randka, choć wydaje się cliché, jest naprawdę fajnym pomysłem na spędzenie popołudnia. Zbliża i dostarcza wiele wrażeń, co w randce jest najważniejsze.  
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin