Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Podrywanie dziewczyn

Tym razem opowiem Ci o moich doświadczeniach z kobietami. Kilka anegdot, które mam nadzieję – pomogą Ci rozjaśnią kilka spraw i spowodują, że będziesz bardziej świadom tego, co dzieje się pomiędzy mężczyzną a kobietą. Na początek – jak wyszedłem z najładniejszą kobietą na dyskotece….
 

Podrywanie dziewczyn-  Jak To Się Robi

Podrywanie dziewczyn 

 
Pamiętam gdy koledzy chodzili na dyskoteki by „zaliczać” kobiety. Ja wtedy z nimi, dumny ( myślałem, że się czegoś od nich nauczę ) – chodziłem na imprezy i ….no właśnie. I nic. Oni gdzieś tam zagadywali te dziewczyny, ale one jakoś szybko uciekały. Gdy kolega przyprowadzał do stolika kobietę – każdy do niej chciał coś powiedzieć, każdy – tylko nie ja. 
 
Teksty i zachowanie kolegów były hmmm..za bardzo odważne, co działało na moją korzyść. Był to świetny kontrast. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że to świetna strategia. Kobiety te szybko orientowały się w sytuacji i….zagadywały do mnie.
 
Tak odkryłem, że lepiej nie pchać się na pierwszy plan. Ta strategia działa świetnie do dziś. Są momenty kiedy oczywiście trzeba „zagrać gladiatora”, ale musisz to wyczuć. Uwodzenie kobiety to nieustanne bycie w „tu i teraz”.
 
 
 

Najładniejsza na imprezie

 

Podrywanie dziewczyn

 

 

 
Wchodzimy na dyskotekę. Na parkiecie mnóstwo kobiet. Jedna się wyróżnia. Długie włosy, piersi i tyłek – każdy facet stał i się ślinił. Koledzy oczywiście skoczyli na parkiet i zaczęli swój taniec godowy. Ja ustawiłem się na wprost niej – przy barierce. Widzę jak odwraca się tyłem do facetów na parkiecie. Czekam. Ona nagle spogląda w moją stronę – ja patrzę jej w oczy. Nie uśmiecham się. Po prostu stoję i patrzę. Uwodzenie kobiety to również to spojrzenie – oczy lekko przymrużone, skierowane wprost w jej źrenice. Po chwili ona spogląda drugi raz. Bez uśmiechu, bez żadnych reakcji. I znikam. Staje przy barze. Spoglądam na parkiet i widzę jak ona odwraca głowę w miejsce w którym stałem. Teraz wiem, że mogę działać. 
 
Odpowiednia mowa ciała, panowanie nad grupą kolegów przy stoliku ( gdy ona piła drinka i niby nie zerkała w moją stronę ) aby pokazać, że jestem „alfa” i…..ku zdziwieniu kolegów – wyszedłem z nią z imprezy. 
 
Jak widzisz – nie jest powiedziane, że musisz od razu naciskać, podchodzić czy rzucać powalającym tekstem. Ten sposób podrywu nazwałem podryw na Jamesa Bonda.. 
 

Najważniejsze elementy podrywu

 

Podrywanie dziewczyn

 

 

Uważam, że są nimi: odpowiednia kalibracja i dostosowanie się do warunków. Wyuczony tekst działający w galerii, wcale nie musi działać na imprezie. Tam jest inna energia. Więc lepiej dostosować się do niej.  Nie udaję też kogoś kim nie jestem.
 
Po prostu jestem sobą – czasem tylko trochę bardziej zaznaczę, że jestem. 
 
Pamiętam gdy kolega robił imprezę domową. Były tam jego koleżanki. Tak naprawdę rozmowę z nimi rozpocząłem chyba w połowie imprezy. Wcześniej nawet nie zwracałem na nie uwagi. Ale jak już zaczęliśmy rozmawiać to do samego końca. Nie zgadniesz z jakim tematem je otwarłem: „orgazm kobiecy”. Pamiętam, że zrobiłem na nich duże wrażenie ( i to spowodowało, że zostały ze mną by kontynuować rozmowę ) tym, że wiedziałem o zdolności kobiety do pewnych zachowań podczas orgazmu. 
 
Od razu znaleźliśmy wspólny język. Dosłownie. 
 
 
 
 

Historia nie z tej Ziemi

Podrywanie dziewczyn
 
Kiedyś widziałem u znajomego dziewczynę. Zrobiła na mnie piorunujące wrażenie. Poprosiłem Go więc, by zaprosił ją do siebie – oczywiście ja też tam byłem. Od chwili gdy weszła nie zwróciłem na nią uwagi nawet przez chwilę. Oczy moje nie spojrzały w jej stronę. Traktowałem ją jak obcą, której się „boję”. Nawet to dziwnie wyglądało. Spędziłem z nią kolejne 5 lat. Czasem mnie pytała: „dlaczego Ty wtedy mnie tak ignorowałeś??? To było takie…wkurzające. Jak śmiałeś nawet nie spojrzeć!” Wiedziałem, że tym właśnie zwróciłem jej uwagę. Wiedziałem, że tamtego dnia gdy przyjdzie do domu, będzie myślała tylko o jednym – o mnie. 
 
Mój styl to styl Jamesa Bonda – siedź, obserwuj, zadziałaj najskuteczniej. Pamiętaj o spojrzeniu – baw się nim. Nie patrz na nią w ogóle gdy jesteś w małej grupie, lub  patrz gdy jesteś w tłumie. Musisz nauczyć się wyczuwać, która opcja jest korzystniejsza. Uwodzenie kobiety tak naprawdę tworzysz TY.
 
A gdybym Ci powiedział, że kilka lat temu, spośród setek profili na pewnym portalu – wybrałem jeden – napisałem jedno zdanie i……jestem z tą kobietą do dziś?
 
 
Pozdrawiam
 
autor: Grzegorz Cieślik
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin